Adetleri düzensiz olupta hamile kalan bayanlar varmı? Lütfen yardım edin !!!

sudeyoncaa

pozitif ol..
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
1.249
17
38
Merhabalar.. Hiç bir sorunu olmadıgı halde adet olamayan ve hamile kalan arkadaşlarım lütfen yazın.. Sıkıldım artık stresten sivilcelrim çıktı yine adet olmadım bu ay şubatın 5'inde olcaktım hamileyimdir diye dua ediyorum içimden. Dışarı yansıtmıyorum ama içim içimi yiyo yada yine adet olmucam diye üzülüyorum dr. gittiğimde bi sorun yok demişti kaybolan kistlerden var bende bi var bi yok anlamadım. Adet olmadıgımamı hamile kalmadıgımamı üzüleyim her ay bilmiyorum. Ama adet olmayıpta hamile kalan varsa yazın nolurrrr bir umut görmek istiyorum belkide :KK43:((

canım sorun düzensizlik ise mesela 40-45 gün gibi.benimde öyle idi.duphastone ve ganophen verdiler bir ay kullandım .ikinci aya zaten gerek kalmadı çok şükür.dilerim beklediğin haberi en kısa zamanda alırsın.

canım sorun düzensizlik ise mesela 40-45 gün gibi.benimde öyle idi.duphastone ve ganophen verdiler bir ay kullandım .ikinci aya zaten gerek kalmadı çok şükür.dilerim beklediğin haberi en kısa zamanda alırsın.

canım bu dediğin haplar adet düzenleyicimi yoksa hamile kalabilmek içinmi ? adet düzene girsin diye dogum kontrol hapı veriyorlar diye biliyorum buda zaten hamile kalmamızı engelliyor seninki ne hapı ?

canım bu dediğin haplar adet düzenleyicimi yoksa hamile kalabilmek içinmi ? adet düzene girsin diye dogum kontrol hapı veriyorlar diye biliyorum buda zaten hamile kalmamızı engelliyor seninki ne hapı ?

her ikisi içinde.adet düzenlemek için iki uygulama var.birincisi bebek düşünmüyorsan doğum kontrol hapı kullanılıyor.ikincisi zaten düzensizlik gibi hem problemin var hemde hamile kalamıyorsan örnek verdiğim gibi bana sözünü ettiğim ilaçları verdiler.(biri yumurtayı geliştiren diğeride 16.gün başlanıp hapın bittikten sonra birkaç gün içinde (eğer hamilelik olmamışsa) tekrar adet görmek için...ben kendimden anlattım tabi doktorunuz nasıl uygun görürse.umarım herşey gönlünce olura.s.

X