Evime geldiğimde mis gibi koku olması icin ne yapmalıyım ?

yumoş extranın 2 çeşidi vardı dışı mor olan ve pembeydi galiba tam hatırlamıyom ama almam uzun sürer galiba cunku bir kutu dolusu vernelim var bitmesi çok uzun sürer.... bu arada hala kokusu evin içinde 1 buçuk saat oldu yupppiiiiiiiiiii :)

ben de daha doğal bir yöntem önereyim. Kullanmadığınız bir çaydanlık varsa içine bir çubuk tarçın, bir avuç lavanta, azıcık karanfil ve varsa doğal yağlardan (portakal, mandalina vs gibi artık hangisi hoşunuza gidiyorsa) bir iki damla koyun. çaydanlığı tamamen doldurun ve en kısık ateşte bırakın kaynasın. evin içine öyle güzel koku yayılıyor ki. Ben de oda spreyi gibi koku veren ürünlerden pek hoşlanmıyorum. Çok yoğun geliyor. Ara ara bu yöntemi uyguluyorum.

bende tam bı koku manyayımdıırsırnaşık şeysırnaşık şey.ıyı barı tek degılmısım bende yumosun spreyını kullanıyorum gercekten güzeela.s leke falan yapmıyo camasırlarınında kokmasını ıstıyosan gönül rahatlıgıyla sıkabılırsın canıım:teytey::teytey:

kızlar bende pis kokuya karşı çok hasasım beni deli ediyo burnum çok hassas perdelerime yumoş gül kokulu , çamaşırlara llavanta tercihim bide pratik bi çözüm boş sprey kutusuna ,,1 paket vanilya biraz su karıştırın iyice bu hem pratik hem hesaplı hem doğal bi koku deneyin eviniz vanilya koksun bana soruyolar yaş pastamı yaptın diyolar:hooray:

BENDE yumoşun sarı spreylini kullanıyorum valla harıka.ama ben evı sılıp süpürünce sıkıyorum yalnız arkadaşım evınde yerler lamınantsa yerlere gelmesın leke oluyo.bende bayılıyorum bu kokuya.çamaşırlar için bıngo soft beyaz bebek kokusu onu çok severım.

ben de evimde oust kullan ıyorum,,, spreyi ve elektrikli olanından,,, çok hafif, isan ın içini rahatlatan bir kokusu var şiddetle tavsiye ederim ben çok memn unum

kızlar size bir tavsiye belki biliyorsunuzdur ama kokularınızın evde daha kalıcı olması için öyle ortalık yere değilde peteklerin içine ve ampüllerinize sıkın ısıyla koku yayılıp hem daha kalıcı hemde çok daha güzel kokuyor...

çekmecelerin içine koymak için minik lavanta topları var marketlerde bulabilirsin kutusunda sanırım 6 tane var çekmecelerin içi mis gibi kokuyo onlardan koyunca kokulu sabunlarda çok güzel oluyo özellikle iç çamaşırlarının olduğu çekmecelere koyuyorum ben kokulu küçük sabunlardan kapıdan hole, salona, banyoya, tuvalete ve mutfağa air wickin prize takılan kokularından takıyorum kapıdan girer girmez çok hoş çiçek kokusu geliyo çalıştığım için kapıları pencereleri açık bırakıp gidemiyorum o yüzden fazla havalandıramıyorum evi ben de çözümü bu şekilde buldum işe de yarıyor

Yemek pişerken aspiratör çalışsa bile pencereyi açıyorum. Fakat yine de mutfak perdelerini çok sık yıkarım. Yumuşatıcı kokuyor bir süre tertemiz mis gibi. Mutfağa herhangi bişey sıkmıyorum. Bazen biraz tarçınla şeker kavuruyoru güzel kokuyor.
Sadece antrede Air Wick'in elektrikli kokusu var. Diğer yerlerde sadece çokca kokulu mum yakarım. Yatak odasında eşyalarımın arasına kokulu kapsüllerden koyarım. Ve en önemlisi evi kış olsa bile mutlaka havalandırırım. Evimin güzel koktuğunu söylerler:dance:

sık havalandırmak+yumoş oda spreyi mükemmel sonuç veriyo.apartmanda henüz evime gelmeyen komşular bile soruyolar hangi kokuyu kullanıyoun diye.kapının önünden geçerken kapı açık olursa dikkatlerini çekiyomuş.gerçekten yumoşun oda spreyi hem çok hafif hem kalıcı tavsiye ederim.

Evet katılıyorum bende Yumuş kullanıyorum çok ferah bir kokusu var , benimde karşı komşum sormuştu ne kullandığımı 5 yaşındaki kızı bizim evin kokusunu çok beğeniyormuş :)a.s.

Bende koku delisiyim.Bayilirim evim cicekler gibi kokunca.Seneler önce Ayvalik'a tatile gitmistik.Otelin tuvaleti o kadar muhtesem kokuyorduki,insanin tuvaletten cikasi gelmiyordu.Ama o kokuyu gercekten 4 senedir unutamamistim.Sonra gecen sene Yengemlere gitmistim,bir baktim o koku.Hemen sordum,bir arkadasinin Türkiye'den getirdigini söyledi .Evet arkadaslar bu koku YUMOS CICEK BAHCESI'ydi. Vallahi bende hemen annemleri arayip bana bir sürü Yumos göndermelerini söyledim.Bir kac tane cicek bahcesi ve lavanta ferahligi gönderdiler.Koku günlerce cikmiyor.Her odaya sadece bir sikma tamamiyle yeterli geliyor. Hastayim bu yumosun kokularina.Kim icat etmisse Allah razi olsun be.

kesinlikle şiddetle "air wick elektrikli" tavsiye ediyorum ben evde sürekli bunu kullanıyorum.
bende parfüm ve oda kokularını çok seviyorum ve bunun içinde ciddi para döküyorum salonumda, yemek odamda ve koridorda mutlaka vardır.
eve girdiğim de çok güzel kokuyor evim ha bi de vanilya kokularını tercih ederimyerimseniben

Aynısını bende kullanıyorum harika kokuyo tavsiye ederim..

kesinlikle elektirkliler süper kalıcıda kokusu ben 3de sürekli tutuyorum kapı açıldımı apartmana yayılıyo koku komşum kapıyı senn açtığın belli olur der hep

sude sana öle geliodur titizsen senin yaptıgın temızlik sana gözükmez evi havalandır ve fişe takılan parfümlü şeyler var air freshener ondan alıp tak baya faydası olur

Dün marketten Yumoşun Spring olan kokusundan aldım.
Kalıcı bir koku gerçekten. Ev taze ve mis gibi kokuyor.
Bundan önce Glade Lavender alıyordum. Aslında onun kokusu daha hoşuma gidiyor.Bu bitsin de:teytey:
Ben bunları genelde banyoya sıkarım. Zaten evin güzel kokması için neler yaptığımı yukarda anlattım

Aynen Bende Akşam Eve Geldiğimde Havasiz Bi Durum Oluşuyor.bi De Sigara Kullandiğim Için Daha çok Rahatsiz Oluyorum.tavsiyelerinizi Uygulayacağim

BENDE yumoşun sarı spreylini kullanıyorum valla harıka.ama ben evı sılıp süpürünce sıkıyorum yalnız arkadaşım evınde yerler lamınantsa yerlere gelmesın leke oluyo.bende bayılıyorum bu kokuya.çamaşırlar için bıngo soft beyaz bebek kokusu onu çok severım.

amora katılıyorum hem leke yapıyor hemde kayak yaptırıyor:roflol:
ben havaya doğru sıkıyorum fakat parkelere elbet geliyor
bigün kötü kaydın dikkat edin vallabenneyaptımki

yumoş kullanıyorum fakat geçenlerde anway den aldım bitane limon kokulu fakat o kadar memnun kalmadım bi daha almam
ayrıca salonda tütsü yakıyorum kokulu mumları çok seviyorum
gardrobada kokulu sabunlar koyarım harika kokuyor
nedense mutfağa limon kolonyosu sıkarım ne bilim hijyen kokuyor sankisengözlerimebaksanab
bi de benim parfüm kokum var yarabbim evin heryerini sarıyor zatentatlicadiarzu:asigim:

Bende 8 aylık evliyim ve hergün temizlik yapıyorum toz alıyorum bana temizlik hastası diyolar ama ne yapayım evinin güzel kokmasını istiyosan oda spreyleri felan var onlardan alabilirsin arkadaşım.

bu koku olayında bir ben deli değilmişimlaelaelaelaelae
yuppiiiiiiiiikafamçokkarıştı
hepinizde bendenmişsiniz ne güzel yaşasınlaelaelaelaelae
bende kafayı yemek üzeriydim ve bu dediğiniz ürünlerden bende kullanıyorum
evim gözel kokiyi:dance:

X