Adetten sonra kahverengi akıntı

Merhaba hanımlar aranıza yeni katıldım. Bir sorum olacak. Adetim biteli 4 gün oldu dün akşamdan beridir kahverengimsi bir akıntı var kasıklarımda ve belimde de hafif bir ağrı sizce bunun nedeni nedir ? Daha önce hiç böyle birşeyle karşılaşmamıştım. 2 seneye yakındır evliyim bebek istiyorum sizce hamile olabilir miyim ?

Merhaba hanımlar aranıza yeni katıldım. Bir sorum olacak. Adetim biteli 4 gün oldu dün akşamdan beridir kahverengimsi bir akıntı var kasıklarımda ve belimde de hafif bir ağrı sizce bunun nedeni nedir ? Daha önce hiç böyle birşeyle karşılaşmamıştım. 2 seneye yakındır evliyim bebek istiyorum sizce hamile olabilir miyim ?

Benimde bugün ayni şey oldu bende çok korkuyorum doktora gittim ekimin 6 sinda adet düzensizliği için kist dedi birde karta b hcg negatif yazmış bu ne oluyor ?

Kizlar benim adetim biteli cok oldu . Ama su iki gundur leke leke kahvemsi bi akinti geliyo sizce ne olabilir aslinda doktora gidecegim ama oncesinde olanlar varsa aciklayabilirmi ? Lutfen acil o_O

ya bnim bi sorunum var cvblarsaniz sevinirim,lohusalikdan sonra kanama kesildi ve kesildikden sonra ayri ayri gunlerde kahve rengi akınti geldi ,kanamamin kesilmesinin usdune bir ay gecdi ve adet olacakmisim gibi agrilarim var fakat adetim gelmiyo hamilesin diyolar test yaptim tek cizgi cikdi simdi bunun aciklamasi ne olabilir sizce

kizlar lohusalikdan sonra kanamam kesildi ve ayri ayri gunlerde iki defa kahre rengi akinti geldi ve kanamamin üzerinden bir ay gecdi adetim gelmedi ama adetim gelecekmis gibi agrilarim var,hamilesin diyolar ama test yaptim tek cizgi cikti ne olabilir sizce bu drum

mrb benim adetimden 3 gün sonra kahve rengi kan geldi ilk başlarda ağrı yoktu bittikten sonra kasık bölgelerimde çok fazla ağrı oldu 1 hafta sürdü bu ay adetim 16 gün erken oldu ben evliyim bana yardımcı olursanız sevinirim CADIARZUbilmiyorumkismile
kahve rengi lekeden sonra agrı oldu ve adetinmi geldi

Bende 17 yasindayim regl duzensizliginden dolayi dkh kullaniyorum bu ay reglim bittikten 2 gün sonra kahverengi akinti gelmeye basladi ve 5 gune yakındır devam ediyor sizce normal mi acaba

Kızlar iyi geceler çok acil cevaplayabilirsiniz yardıma ihtiyacım var . Allahın izniyle 7 aydır evliyim ve bebek istiyoruz bazen yumurtlama zamanlarımı ilişkiyle birlikte tutturamıyoruz eşim çalıştığı için bebek çalışmalarımız çok aşırı seyrek oluyor . Adet döngüm genelde 25 gün oluyor ve regl sürecimde 5 bilemedin 6 gün sürüyor. Regl dönemlerim 4 dür düzensiz oluyor.
7 kasımda regl oldum döngüm 10 gün sürdü
ve 17 kasımda tekrar regl oldum az kanamam geldi tabi bu da 6 gün sürdü adet döngüm 26 gün oldu.
13 aralıkta adet oldum adet döngüm 23 gün sürdü reglim 6 gün devam etti .
Bu ay da 5 ocak da gece eşimle ilişkiye girdik gündüzü regl oldum 18de bitti
ve 2 gündür kahverengi lekelenmelerim oluyor ve sık sık kramp giriyor başımı yastıkta hiç kaldırasım gelmiyor gaz varmış gibi midemden sesler geliyor göğüslerim 2 aydır acayip dolgunlaştı ve çok hassastı dün gündüz itibariyle göğsümde acı yok artık. Acaba olabilir mi diye dün test yaptım negatifti
Bu neden olur sizce? Çok endişeliyim. Çok da umutlanıyorum sonuç hüsran ama Rabbim biliyor elbet vaktini saatini . Kafama çok yaptığımdan rüyamda hep bebek görüyorum hamile olduğunu görüyorum veya farklı rüya görüyorum anlamına bakıyorum hep bebeğe çıkıyor Rabbim hiç birimiizin kucağını boş koymasın inşallah ...

Son düzenleme:
Kizlar bu durumu yasayan var mi adet biteli 4 gun oldu ama kulodumda mutlaka hergun kahverengi lekelenme oluyor:/

Merhaba kizlar bugun adetimin 12 ci gunu ve biteli 6 gun oldu bi baktim sabah kahvrrengi lekeler geliyor dunden beride geliyor
Sonra doktora sordum yumurtlama olabilir dedi ama bnde cikilota kistide var acaba ondan mi kaynakli oldu ki . Daha once hic boyle durumla karsilasmadim ilk defa oluyor progestan kullaniyorum adetim beni hc duzenli degildir ama bi ay once ilacla duzeldi bugun tekrar baslicaktim ki lekeler gelmis. Yumurtlamami acaba

kızlar adetim 2 gün önce bitti ama bugün kahverengi akıntım var ve kasıklarım ince ince ağrıyo böylwe bişeyle karşılaşan var mı?
Ben onu hep yaşıyorum adetimin ilerleyen günlerinde
Atamadığımız birikmiş adet kanı. :KK43:Sökülememekten kaynaklanıyo

Kızlar merhaba bende âdet oldum ayın 6sinda 13de bitti ve ardından kahve rengi leke geliyor kasık ağrısı sırt ağrısı var neden olabilir acaba ben 2yilik evliyim çocuk istiyorum

merhaba size airiz ped tavsiye ediyorum denemenizi fayda var

Uzun zaman olmuş ama benim de adetimin bittiği beşinci gün kahverengi leke geldi sizin sebep neydi

X