Erkek İnfertilitesi Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
İkoncukları yapmak için aşağıdaki yazdıklarımı uygulayabilirsin.

kullanıcı kontrol paneline gir
solda aşşağıda secenekleri düzenle var oraya tıkla
aşşağıda çeşitli seçenekler var ordan mesaj editoru var orda standart editoru seç
kaydet tamamdir :KK34:

teşekkür ederim......önce vardı şimdi kaybolmuşlar nasıl oldu anlayamadımmmmm
bak yaptım işte :KK76:

herkese iyi akşamlarrr:KK16:
nasılsınız neler yapıyorsunuzz
size bir müjdem var ben atandımm ALLAHA şükürr
RABBİM dualarımı kabul etti
sonunda bir işim oldu RABBİM hayırlı eylesin İNŞALLAH
darısı atanmayı bekleyenlere
atandım atanmasına ama ben konyadayım aslen konyalıyız atamam konyaya olduu
ama ilçe belli değil konyanın bütün ilçeleri olabilirmiş anlaradan haber bekliyoruz neresi olacak diyee
eşim sorun çıkarıyor diğer ilçeler olursa zor olur gitmen felan dedii şaştım kaldımm ilerde sorun yapar diye korkuyorum
çünkü ben evlendiğimizden beri hiç çalışmadım alışkın değill benim çalışmama
eşime çok güvenemiyorum ne yapar ne eder kestiremiyorumm beni anlarsınız inşallah
RABBİM kimseyi darda bırakmasın kapılarımız hep açık eylesinn İNŞALLAH

esmacımmmm telefonda hayırladım ama burayada yazayım dedim...hayırlı olsun. inş arkasındanda bebiş gelir
:21::21::21:
RAbbim bir kapı açmışsa devamını getirir inş.
korkmana gerek yok .
teldede söylediğim gibi işe başlayınca inan evde oturmak istemeyeceksin.
eşin de inş razı gelir.Rabbim içine ferahlık verir.
meraklanma kürler buna da fayda sağlayacaktır:KK1::KK1:

ayyyyyyyyyy canım benim çok teşekkür ederim çok şükür iyiyiz bebişler büyüyor teyzesi Allah razı olsun inş.sanada bu güzel günleri nasip etsin.sende iyisindir herşey yolundadır inş.hayırlı haberlerini yaz canım dualrın için Allah bin kat razı olsun misliyle sizlerede tesir etsin inş.:KK16::KK16::KK16::KK16::emir_bebek::emir_bebek:

bebişler ne sevimlidir şimdi.alt üst duruyorlardır.
amin canım dualarında eksik etme.
inş hepimiz kavuşalım bebişlerimize.bu illetten hepimizi kurtarsın RAbbim. önce arkadaşlarımı sonra beni diye hep dualarım inan.

yazmazmıyım hiç .bir kişiye vesile olabiliyorsak ne ala ,ne mutlu.
kürler bitti sayılır inş spermlerin teşrifini bekliyoruz:KK1:
bayram sonu innşşşşşş patlama olsun topiğimizde .
valla topiğin adını değiştiririz.
nazlı spermlerin çıkışı topiği olurrrr :KK1::KK1::KK1::KK52::KK9:

öpüyorm seni ve bebişleriniiiiiiiiiii

arkadaşlar köydeki camile mukabele var ve annem tüm kadınlara yasin dağıtmış 150kişi kadar hepimiz için dilek tuttum sizler de sürekliokuyorsunuz görüyorum bende okurum sizin için

evlilik yıldönümünüzü kutlarım canım.nice nice mutlu sağlıklı huzurlu vetabi ki bebişli:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: yılarra İNŞALLAH canım.

TÜLAY canım evlilik yıl dönümün kutlu olsun canım dilerim mevlamdan rabbim hayırlısıyla evlat sahibi eder bu yeni yıl döneminde
CEMREM canım seninde yıldönümün kutlu olsun bi tanem yazamadım kusura bakma sınav haftamdı canım bu hafta mevlam yüregindeki evlat sevgisine tez zamanda kavuştursun seni
ESMA canım ataman hayırlı olsun bence hiç teredüt etme görevine başla tatlım mevlam yardımcın olsun
HASRET bir tane de ben yasin okurum istersen
DENİZBULUT tatlım hayırlısıyla az kaldı Allahın izniyle asacaksın ve ve insallah evlat sahibi olup ayagını sürüp bizlerde peşinden gelecez
aramıza yeni katılan arkadaşlarımız olmuş mevlam yardımcıları olsun insallah cok beklemeden yıpranmadan evlat sahibi olurlar
unuttugum arkadaşlarım varsa af ola hepimizi mevlam bu yolda yüzümüzün akıyla sabrımızla inancımızla kucagımızda evladımızla cıkarmayı nasip etsin

Allah razi olsun canim kurban oldugum allahim sanada tez vakitte melegini nasip etsin insallah bu mübarek ayda ne duaniz varsa kabul eylesin rabbim insallah.

arkadaşlar köydeki camile mukabele var ve annem tüm kadınlara yasin dağıtmış 150kişi kadar hepimiz için dilek tuttum sizler de sürekliokuyorsunuz görüyorum bende okurum sizin için

Allah razı olsun senden ve annenden.
inş katkat karşılığını alırsın... :KK16:

merhaba canım .
iyiyim şükür... liste yapacağım canım ekledim bile seni ..
sen nasılsın ? nasıl gidiyor hamişlikkkk?

ALLAH razı olsun canım çok şükür başlarda çpk zor olsada iyi gidiyo canım.İNŞALLAH en kısa zamanda bu soruyu ben sana sorarım.hep dualara vesile oluyorsun ya inanıyorum bu duaların hürmetine sen de meleğine kavuşacaksn.

ALLAH razı olsun canım çok şükür başlarda çpk zor olsada iyi gidiyo canım.İNŞALLAH en kısa zamanda bu soruyu ben sana sorarım.hep dualara vesile oluyorsun ya inanıyorum bu duaların hürmetine sen de meleğine kavuşacaksn.

Allah sendende razı olsun.
inş bu soruyu arkadaşlarım ve bana da sormanız nasip olur .
canım bundan sonra rahat geçir inş hamileliğini ve sağlıklıca gelsin bebişin kucağına
canım duyabildiklerimi arkadaşlarımla paylaşabilirsem ne mutlu bana.
mukabelede besmeleyi okadar güzel anlattı ki hoca.
ağladım resmen ve hepinizle paylaşmak istedim.
inş hepimizin duaları kabul olur.........:KK16:

Son düzenleme:
Not: 70 bin besmele okuyoruz katılmak isteyen arkadaşlar cumaya kadar yazarsanız eklerim…

70 bin BESMELE-İ ŞERİFE listesi

1--- sonsuz
2--- pıtırcık_43
3--- denizbulutu
4—cemrem29
5-- tülay20
6—aruna
7—balım1905
8—bengusuu
9—ecrin23
10—ervae
11-- esma
12—lamyay
13—mavimenekşe
14—pembe85
15—umut99
16—zambak06

Arkadaşlar sonsuz bu aralar test yaptıcağı için öne onu aldım .
Sonrada bayram sonu test yaptıracakları aldım.sonrada harf sırasına göre sıraladım.
tedaviye başlayacakları varsa öne alırız.

eksiğim yada unuttuğum varsa yada tavsiyede bulunmak istediğiniz varsa arkadaşlar
yazasanız sevinirim.

Allah razi olsun canim kurban oldugum allahim sanada tez vakitte melegini nasip etsin insallah bu mübarek ayda ne duaniz varsa kabul eylesin rabbim insallah.
amin amin amin canım rabbim sanada tez zamanda en hayırlı sekilde nasip etsin beni okudu say cüzden sonra hemen okuyacam canım mevlam insallah duaları kabul eden kişilerden sayar bizi ve okudum yasin sana en hayırlı en makbul sekilde döner canım
canımm çok saol sizle konuşunca daha bi cesaretim geldii bende görevime başlıyacağımm ALLAHIM yolumu açık etsin :KK16:

canım mevlam yolunu acık etsin eşinin yüregine ferahlık versin ve görevini en dogru sekilde yapmanı nasip etsin. bende bu sene girecem nasipse tek dersden girdim pazar günü sınava rabbim izin verirse gececem insallah.ve kpps ye girecem ooo daha bir sene var sınava kacla atandın tatlım

Allah sendende razı olsun.
inş bu soruyu arkadaşlarım ve bana da sormanız nasip olur .
canım bundan sonra rahat geçir inş hamileliğini ve sağlıklıca gelsin bebişin kucağına
canım duyabildiklerimi arkadaşlarımla paylaşabilirsem ne mutlu bana.
mukabelede besmeleyi okadar güzel anlattı ki hoca.
ağladım resmen ve hepinizle paylaşmak istedim.
inş hepimizin duaları kabul olur.........:KK16:

amin canım amin.bu arada bebiş değil kız bebişler.ama teyzesi sen bizlere dua et. biz zaten sana ve diğer güzel kalpli teyzelere hep dua etmeye devam ediyoruz.kendine iyi bak canım.ben çıkıyorum.çok çok öptüm.:KK16::KK16:

canım seni çok iyi anlıyorum eşimde öyle ne desem yanlış anlıyor alınıyor onu rahatlatmaya çalışıyorum ama daha çok üzülüyor ama rabbim bize de huzur ve sağlıklı bebişler verecek ben öyle düşünüyorum bu bir sınav ve bizler sabrımızla bu sınavı aşıp muradımıza ereceğiz insallah

AHH CANIM AHH ONLARDA KOLAY ŞEYLER YAŞAMIYORLAR
CANIMM ZAMANLA BUNADA ALIŞIYORSUN TEK SIĞINDIĞIN DUALAR OLUYOR DUA EDİYORSUN HAYAL EDİYORSUNN BAZEN UMUDUNU KESİYORSUN AMA HAYAT DEVAM EDİYOR
SEN YENİMİ ÖĞRENDİM İLK ZAMANLAR DAHA ZOR OLUYOR
İYİKİ BURASI VAR HERŞEYİ YAZIYORSUN RAHATLIYORSUN SENİ ANLAYAN İNSANLAR VAR
BURDAKİ ARKADAŞLARIN PEK ÇOĞU BEBKLERİNE KAVUŞTU DURUDENİZDERYA BEN İLK KATILDIĞIMDA NEGATİF ALMIŞTI NE YIKIMLAR YAŞADI ŞİMDİ İKİZLERİNE HAMİLE
BAHAR BENDE BURDA HAMİLEYİM DİYE YAZACAKMIYIM DİYE HEP DERDİ ŞİMDİ KUZUSU YOLDU
FLAZK,NURSUN ,NAZLYN DAHA BİRSÜRÜ ARKASDAŞLAR ŞİMDİ KUZULARINA KAVUŞTUU ONLAR BİZİM UMUT KAYNAĞIMIZ
BİRGÜN BİZDE MELEKLERİMİZİN MÜJDESİNİ VERECEĞİZ HEPP MUTLUU OLACAĞIZZZ İNŞALLAHHH :KK16:
RABBİM BİZEDE HUZUR SAĞLIK EVLAT NASİP ETSİN iNŞALLAH:KK16:

amin canım amin.bu arada bebiş değil kız bebişler.ama teyzesi sen bizlere dua et. biz zaten sana ve diğer güzel kalpli teyzelere hep dua etmeye devam ediyoruz.kendine iyi bak canım.ben çıkıyorum.çok çok öptüm.:KK16::KK16:

pardonnnnn :KK1:
canım ya kusura bakma topikten epeydir uzak kalınca unutkanlık hastalığı başlıyor:KK1:karışıyor bebişler ...ikizler.....
özürrrrr bebişlerdenn....
canım hep dualarımdasınız inan. liste var oraya yazdım hamişleri ama ikiz olduklarını yazmamışımmmmm.
canımmm sağlıcakla kucağına bebişleriiiii alırsın .
evin çocuk sesleriyle şenlenir inşşşşşş kolayca.....
sende kendine iyi bak bebişlerede :KK16::KK16:

teşekkür ederim......önce vardı şimdi kaybolmuşlar nasıl oldu anlayamadımmmmm
bak yaptım işte :KK76:

esmacımmmm telefonda hayırladım ama burayada yazayım dedim...hayırlı olsun. inş arkasındanda bebiş gelir
:21::21::21:
RAbbim bir kapı açmışsa devamını getirir inş.
korkmana gerek yok .
teldede söylediğim gibi işe başlayınca inan evde oturmak istemeyeceksin.
eşin de inş razı gelir.Rabbim içine ferahlık verir.
meraklanma kürler buna da fayda sağlayacaktır:KK1::KK1:

bebişler ne sevimlidir şimdi.alt üst duruyorlardır.
amin canım dualarında eksik etme.
inş hepimiz kavuşalım bebişlerimize.bu illetten hepimizi kurtarsın RAbbim. önce arkadaşlarımı sonra beni diye hep dualarım inan.

yazmazmıyım hiç .bir kişiye vesile olabiliyorsak ne ala ,ne mutlu.
kürler bitti sayılır inş spermlerin teşrifini bekliyoruz:KK1:
bayram sonu innşşşşşş patlama olsun topiğimizde .
valla topiğin adını değiştiririz.
nazlı spermlerin çıkışı topiği olurrrr :KK1::KK1::KK1::KK52::KK9:

öpüyorm seni ve bebişleriniiiiiiiiiii

CANIMMM ÇOK SAOL İNŞALLAH hayırlı olur
herşey yolunda giderr
işime başlarım sonrada :KK49: olurum
canımm kürler çok fena yaa hiç sorma neler yapıyor kocişee
geylani baharatın 3ncü aşamasındayız kullandığımız ilk gün etkisini gösterdi maşallah sinirden yanına yaklaşılmıyor bi değişti anlatamam ergenliğe yenii girdik işim çok zorr benimm :18:
canımm gözle görülebiliyor etkileri sana söylediğim etkiler gitti ALLAHA şükür..
bize celalettin beyde demişti zaten aşama aşama bunlar olabilir diyee
o isimide koyarız canımm bayramdan sonra sperm patlaması olacak topikte
sonrada arka arkaya nazlı kuzular gelecek İNŞALLAHHH

AHH CANIM AHH ONLARDA KOLAY ŞEYLER YAŞAMIYORLAR
CANIMM ZAMANLA BUNADA ALIŞIYORSUN TEK SIĞINDIĞIN DUALAR OLUYOR DUA EDİYORSUN HAYAL EDİYORSUNN BAZEN UMUDUNU KESİYORSUN AMA HAYAT DEVAM EDİYOR
SEN YENİMİ ÖĞRENDİM İLK ZAMANLAR DAHA ZOR OLUYOR
İYİKİ BURASI VAR HERŞEYİ YAZIYORSUN RAHATLIYORSUN SENİ ANLAYAN İNSANLAR VAR
BURDAKİ ARKADAŞLARIN PEK ÇOĞU BEBKLERİNE KAVUŞTU DURUDENİZDERYA BEN İLK KATILDIĞIMDA NEGATİF ALMIŞTI NE YIKIMLAR YAŞADI ŞİMDİ İKİZLERİNE HAMİLE
BAHAR BENDE BURDA HAMİLEYİM DİYE YAZACAKMIYIM DİYE HEP DERDİ ŞİMDİ KUZUSU YOLDU
FLAZK,NURSUN ,NAZLYN DAHA BİRSÜRÜ ARKASDAŞLAR ŞİMDİ KUZULARINA KAVUŞTUU ONLAR BİZİM UMUT KAYNAĞIMIZ
BİRGÜN BİZDE MELEKLERİMİZİN MÜJDESİNİ VERECEĞİZ HEPP MUTLUU OLACAĞIZZZ İNŞALLAHHH :KK16:
RABBİM BİZEDE HUZUR SAĞLIK EVLAT NASİP ETSİN iNŞALLAH:KK16:

evet canım yeni öğrendim ve benim için de burası bir şans okudukça umudum arttı ve sizler çok iyisiniz sürekli netteyim sayenizde kendimi çok hızlı toparladım:KK16:

CANIMMM ÇOK SAOL İNŞALLAH hayırlı olur
herşey yolunda giderr
işime başlarım sonrada :KK49: olurum
canımm kürler çok fena yaa hiç sorma neler yapıyor kocişee
geylani baharatın 3ncü aşamasındayız kullandığımız ilk gün etkisini gösterdi maşallah sinirden yanına yaklaşılmıyor bi değişti anlatamam ergenliğe yenii girdik işim çok zorr benimm :18:
canımm gözle görülebiliyor etkileri sana söylediğim etkiler gitti ALLAHA şükür..
bize celalettin beyde demişti zaten aşama aşama bunlar olabilir diyee
o isimide koyarız canımm bayramdan sonra sperm patlaması olacak topikte
sonrada arka arkaya nazlı kuzular gelecek İNŞALLAHHH

daha dur bunlar en iyi zamanların:KK1::KK52::KK60::KK60:
zamanla arayıp konuşuruz neler olacağını
buraya yazmamayım şimdi.:KK60::KK60:
inş bunlar iyi gelişmeler şaka bir yana.
inş şifa olur vee:emir_bebek: gelir çok bekletmeden.

amin amin amin canım rabbim sanada tez zamanda en hayırlı sekilde nasip etsin beni okudu say cüzden sonra hemen okuyacam canım mevlam insallah duaları kabul eden kişilerden sayar bizi ve okudum yasin sana en hayırlı en makbul sekilde döner canım

canım mevlam yolunu acık etsin eşinin yüregine ferahlık versin ve görevini en dogru sekilde yapmanı nasip etsin. bende bu sene girecem nasipse tek dersden girdim pazar günü sınava rabbim izin verirse gececem insallah.ve kpps ye girecem ooo daha bir sene var sınava kacla atandın tatlım

inşallah canımm
canımm bende bu sene mezunum sınava geçen sene girmiştim
canımm şimdiden başla çalışmaya kpss yi iyice zorlaştırdılar..
önlisanstan mı gireceksin ben 83,313 le atandım adaletten

daha dur bunlar en iyi zamanların:KK1::KK52::KK60::KK60:
zamanla arayıp konuşuruz neler olacağını
buraya yazmamayım şimdi.:KK60::KK60:
inş bunlar iyi gelişmeler şaka bir yana.
inş şifa olur vee:emir_bebek: gelir çok bekletmeden.

yaaaa bunlar iyi günlerimmiiiiiiiiiiii:KK53::KK53:
amannnnn ben napacammm şimdiiiiiii :KK52:
eyvahhh tahmin edebiliyorummmmmm neler olacağınııı :KK1::KK1:
İNŞALLAH şifa olur canımm önce teyzee olacam bennnn yiğenlerimi bekliyorummmm :KK55::KK8:

X