Erkek İnfertilitesi Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
HERŞEYGÜZELOLCAK İÇİN besmele okuyoruz

NİYETİ: eşinden sağlıklı spermin çıkması ve hayırlı Salih Saliha evlatlar sahibi olmak.

10 eylül salıdan --------------------12 eylül Perşembe saat 22.00 ye kadar

70 bin BESMELE-İ ŞERİFE listesi
1--- sonsuz ……………………………. 2055
2--- pıtırcık_43 ………………………….. 2120
3-- tülay20 …………………………… 2055 …..=okudu
4—cemrem29 …………………………… 2055 …..=okudu
5—denizbulutu …………………………… 2055
6—zambak06 ……………………………. 2055
7—aruna …………………………… 2055 …..=okudu
8—alev99 ……………………………. 2120
9—ecrin23 ……………………………. .. 2055
10—cicek00 ……………………………. 2055 …..=okudu
11—balım1905 ……………………………. 2055 …..=okudu
12—ervae ……………………………. 2055 …..=okudu
13—huzuryolu …………………………… 2055
14—bengusuu ……………………………. 2055
15—esma ……………………………… 2055
16—hasretim01 ………………………….. 2055 …..=okudu
17—her şeygüzelolcak …………………… 2055 ……=okudu
18—ilkbahar_ilkbahar ………………….. 2055 ……=okudu
19—ese44 ……………………………... 2055 …….=okudu
20—lamyay ……………………………… 2055 …….=okudu
21—mavimenekşe ……………………….. 2055
22—seval0817 …………………………… 2055 …..=okudu
23—papatyainci ………………………….. 2055 …..=okudu
24—pembe85 …………………………….. 2055 …..=okudu
25—yeşil034 ……………………………… 2055
26-- ecrin_bebek ………………………….. 2055 ……=okudu
27—eda09 ………………………………… 2055
28—derya06……………………………….. 2055 ……=okudu
29—doğadandeva…………………………. 2055
30—edebal………………………………… 2055
31—sağanak ………………………………. 2055
32—esmerimyarim ………………………… 2055
33-- ucubirarada …………………………… 2055 …….=okudu
34—papatyayarim …………………………… 2055 ……=okudu

herşey güzel olacak için okudum
Allah niyetini gerçekleştirsin inşallah

canım tablona benide eklermisin
yaş 27-33
evlilik süre 3
sebep 12-13 yasında geçirilen hodgin lenfoma ya bağlı kemoterapi raadyoterapi
süreç kaan hocayla devam ediliyor
ameliyat 2 kez tese
sonuç 1. de kalitesiz bulunup donduruldu çözülünce canlanmad 2. debulunamadı
1 kez tüp bebek denemesine başlandı sperm bulunamayınca yarım kaldı umut tüp bebekte.

merhaba baharcım
ilgine öncelikle teşekkür ederim eşin içinde çok geçmiş olsun onun için acil şifalar dilerim umarım korkulacak birşey yoktur .gerçekten çok benziyoruz seninle benimde eşimin geçen kasımda kasık bölümünde 3cm lik bir şişlik meydana geldi.haslağı tekrarlandı diye düşündük kan testlerinde olumsuz bir durum yoktu ama doktorumuz şişliğin lenf bezi olduğunu büyüklüğünden kaynaklı tekrarlamış olma olasılığı yüksek gibi görünüyor dedi. eşim hemen ameliyat oldu.pataloji sonuçlarını beklerken geçen 15 günlük süreçte hergün öldüğümü hissettim. sonuçta ilginç çıktı. kanserli hücre değil diyemem ama kanserli de diyemem yeniden tetkikler falan sonunda hiç bişeyçıkmadı yaklaşık bir sene oldu kötü giden birşey olmadı. şuan bütün değerler normal inş sizde olumsuz bir şeyle karşılaşmazsınız sağlıklı huzurlu bir şekilde bebeğinizi kucağınıza alırsınız canım

selam canlarımmmmmmmm :KK16::KK16::KK16:
bu hafta yoğun bi maratona başladık...
geçen hafta uyum sürecine anaokuluna yeni başlayacak öğrenciler gelmişti sadece...
bu hafta önceki öğrencilerde katıldı ve yeni dönemimize başladık hayırlısıyla :KK16:
okulda tüm enerjimi kullanıyorum yorulduğumu anlamıyorum ama eve gelince pilim bitmiş oluyor :KK37::KK1:
okadar da olur dimi ama :KK1:
benim bebişim hiç üzmedi beni inş sizlerin bebişleride benim meleğim gibi olur hep dualarımdasınız canlarımmmm :KK16::KK16::KK16:
yarım sabah eşim izmire gidiyor heyete girecek dualarınızı eksik etmeyin :26:
cnm maratonun hayırlı olsun örencilerinle senin bebişte şimdiden öğreniyo işte okul hayatını:KK1:
hadi inşlh eşinden güzel haberler alırsın cnm benim dualarımız inşlh kabul olur....
allahın izniyle inş herşey gönlünden geçtiği gibi olur canım :KK16:
senin gibi tatlı mı tatlı bebişlerine kavuşursun inş :emir_bebek::emir_bebek:
okul iyi gidiyor canım tabi biraz yorucu oluyor anaokulu...
ama çalışanlarda öğretmenlerde şimdilik gayet uyumlu görünüyorlar inş hep öyle devam eder...
sen neler yapıyorsun canım geçen seneki okulunda mısın ??

iyi akşamlar bidenemmmmm :KK70:
çok şükür genetik bi sıkıntın çıkmamış canım...
kan pıhtılaşması biçok bayanda var bence tatlım...
çünkü nerdeyse her genetik test yaptıranda hafif yada ağır pıhtılaşma sorunu çıkıyor...
azosperm problemini yaşamadan hamile kalmış olsaydık belki biçok bayan gibi farkında olamayacaktık bu sıkıntının...
hafif düzeyde olunca illaki düşük olacak diye bişey yok...
onun için bence çoğu kişi farkında bile olmuyor...
ama bizim durumumuzda olup tüp bebek tedavisi görecek herkesin pıhtılaşma testini yaptırması gerekiyor işi şansa bırakmamak adına...
seninde hafif çıkmış flazsk, vck ve benimde hafif düzeyde biliyorsun...
yeter ki bebişine kavuş o aşamalara gel günde 1 iğne yapmak hiç koymuyor insana...
sende transferinle birlikte başlarsın iğneye allahın izniyle doğuma kadar devam edersin inş :KK16:
yeni okulunda hayırlı olsun bidenemmm inş herşey gönlünce olur :KK16::KK16::KK16:
evet cnm hafifi derecede çıktı ama genede işi sıkı tutarım ay ne olucak bi iğne tedavi öncesi yığınla iğne olmuyormuyuz ki..
inşlhh o aşamalara gelsemmmmm..
evet cnm sizlerde de çıktı zaten benim ki de ondan çıktı ee baktı ki 3 kankisinde var bende de çıksın ayıp olmasın onlara dedi:KK9::KK9:olsunda anneciği bir değil kaççç iğneler olmaya razı onun canı sağolsun hayırlısıyla bana gelsinde ben onun için herşeylere katlanırım zaten yılalr şahidim katlanmak konusunda..:nazar:teşekkür ederim bakalım girdik bi yola inşlh istediğim bölümde muvaffakiyetli olurum:44:

merhaba baharcım
ilgine öncelikle teşekkür ederim eşin içinde çok geçmiş olsun onun için acil şifalar dilerim umarım korkulacak birşey yoktur .gerçekten çok benziyoruz seninle benimde eşimin geçen kasımda kasık bölümünde 3cm lik bir şişlik meydana geldi.haslağı tekrarlandı diye düşündük kan testlerinde olumsuz bir durum yoktu ama doktorumuz şişliğin lenf bezi olduğunu büyüklüğünden kaynaklı tekrarlamış olma olasılığı yüksek gibi görünüyor dedi. eşim hemen ameliyat oldu.pataloji sonuçlarını beklerken geçen 15 günlük süreçte hergün öldüğümü hissettim. sonuçta ilginç çıktı. kanserli hücre değil diyemem ama kanserli de diyemem yeniden tetkikler falan sonunda hiç bişeyçıkmadı yaklaşık bir sene oldu kötü giden birşey olmadı. şuan bütün değerler normal inş sizde olumsuz bir şeyle karşılaşmazsınız sağlıklı huzurlu bir şekilde bebeğinizi kucağınıza alırsınız canım
eşine geçmiş olsun cnm inşlhh bi daha kötü günler görmessiniz
ve hayırlısıyla meleğini kucağına aldığın günleri göresin..:KK34:

cnm ben herşeygüzelolacak arkadaşın besmele şeriflerini okudum allah c.c kabul etsin tez zamanda kaliteli spermleri çıksın ve onlara hayırlı evlat olsunlar inşlh amin....:KK25::KK25::KK25:

herkese günaydınlar,s.a herkes daha iyidir ins.telden girdigm icin geçmişi tam okuyamıyorum.biz hala hast.deyiz bebekler iyi teyzeleri ama benim gibi sabırsızlar sanki,kan sonuçlarımdan şüpelendiler yeni bir tedaviye başlıyacaklarmış lab.dan gelecek sonucları bekliyorlar.sizlerde daha güzel gelismeler vardır inş.burda geceleri pek uyuyamıyorum sizlere hep dua ediyorum.kolay bir hamilelik helalinden cocuklar versin,eşlerinizde bol bol spermler olsun diye gece 3 te 4 te hep dua ediyorum.hepinizden bebek haberleri almak istiyorum.

canım geçmiş olsun Allah cc meleklerini sana bağışlasın inşAllah kısa sürede tedavin sonuçlanır evine dönersin. hamile olanların duası kabul olurmuş. Dualarınıza o kadar çok ihtiyacımız var ki:KK14::KK14: Allah cc razı olsun dua eden herkesten ve senden.Bende her kk baktığımda hep güzel haber okuma heyecanı içindeyim inşAllah sıkıntılarımız kısa sürede biter arkadaşlar sabırlı olalım Rabbim neylerse güzel eyler herkese selam hoşçakalın :KK58:

allahın izniyle inş herşey gönlünden geçtiği gibi olur canım :KK16:
senin gibi tatlı mı tatlı bebişlerine kavuşursun inş :emir_bebek::emir_bebek:
okul iyi gidiyor canım tabi biraz yorucu oluyor anaokulu...
ama çalışanlarda öğretmenlerde şimdilik gayet uyumlu görünüyorlar inş hep öyle devam eder...
sen neler yapıyorsun canım geçen seneki okulunda mısın ??

iyi akşamlar bidenemmmmm :KK70:
çok şükür genetik bi sıkıntın çıkmamış canım...
kan pıhtılaşması biçok bayanda var bence tatlım...
çünkü nerdeyse her genetik test yaptıranda hafif yada ağır pıhtılaşma sorunu çıkıyor...
azosperm problemini yaşamadan hamile kalmış olsaydık belki biçok bayan gibi farkında olamayacaktık bu sıkıntının...
hafif düzeyde olunca illaki düşük olacak diye bişey yok...
onun için bence çoğu kişi farkında bile olmuyor...
ama bizim durumumuzda olup tüp bebek tedavisi görecek herkesin pıhtılaşma testini yaptırması gerekiyor işi şansa bırakmamak adına...
seninde hafif çıkmış flazsk, vck ve benimde hafif düzeyde biliyorsun...
yeter ki bebişine kavuş o aşamalara gel günde 1 iğne yapmak hiç koymuyor insana...
sende transferinle birlikte başlarsın iğneye allahın izniyle doğuma kadar devam edersin inş :KK16:
yeni okulunda hayırlı olsun bidenemmm inş herşey gönlünce olur :KK16::KK16::KK16:

cnm bu yıl ikinci sınıfım ama benim kuzucuklar geçen yıl 60-66 ay grubu olduğu için şimdiki birlerle aynı yaştalar okulun depo olarak kullanılan sınıfına geçtik zor iki üç geçirdim vardır bunda da bir hayır kan pıhtıllaşmasında 4 taşıyıcı var hafif için kaç olması gerekiyor benim 3 genetik dr çok yoğun demişti süleyman hoca önemli değil sadece benim zorumla aspirin kullan dedi hamilelikte iğne kullanırsın demişti

iyi akşamlar kızlar bugün bayağı yoğundum dr. sonucu gösterdim ordan okul işimi hallettim sağlık ocağında kan vermiştim kansızlığım ne alemde diye onu aldım bayağı yoruldum
genetik testtin sonucuna baktı dr. sonuç temiz herhangi bi genetik bozukluğum yok ama yanlız kan pıhtılaşması çıktı bende de:26: dr. kan pıhtılaşması var ama çokkk korkulacak gibi değil dedi sen her gebeliğinde kan sulandırıcı ilaç veya iğne kullanacaksın dedi
tüp bebek transferi zamanı dr.un karar verecek iğne mi hap mı olacağına dedi kısmetde buda varmış hiç değilse öğrenmiş oldum bari tedavi sürecimde aklımda soru işaretleri kalmazz
ve okula gittim imam hatipe kayıt oldum haftaya yüz yüze derslerine başlayacağım inşlh idealime kavuşurum
kansızlık için sonucum da ii çıktı kan değerlerim normale dönmüş benden bu kadar ne çok yazdım dimi yaa:KK9::KK9:

cnm okulun hayırlı olsun genetiğin temiz çıkmış ne güzel bir haber pıhtılaşma bende çok yoğun çıktı buna rağmen süleyman hoca önemsiz dedi çünkü tüp bebek sürecinde ilaçları ona göre veririz iğneyi ona göre veririz dedi folikasit çok yararlıymış hatta ömürboyu kullandedi aktarımızda kişniş verdi üzümçekirdeği verdi kan akışı için

herkese günaydınlar,s.a herkes daha iyidir ins.telden girdigm icin geçmişi tam okuyamıyorum.biz hala hast.deyiz bebekler iyi teyzeleri ama benim gibi sabırsızlar sanki,kan sonuçlarımdan şüpelendiler yeni bir tedaviye başlıyacaklarmış lab.dan gelecek sonucları bekliyorlar.sizlerde daha güzel gelismeler vardır inş.burda geceleri pek uyuyamıyorum sizlere hep dua ediyorum.kolay bir hamilelik helalinden cocuklar versin,eşlerinizde bol bol spermler olsun diye gece 3 te 4 te hep dua ediyorum.hepinizden bebek haberleri almak istiyorum.

cnm sen de bizim dualarımızdasın ....

Selam kızlarrrr :KK16::KK16:
bi kaç sat oldu geleli ama yorgunluktan yazamadım sizlere.
herşey iyi dedi doktor.bizim nazlı kız yüzünü göstermedi elleriyle kapatmıştı.
ayaklarda yukardaaaaaa pek nazlı ismi gibi .:KK1:
doktor amcası ismini "naz" koyarsanız tabi göstermez dedi.:KK1:
567 gr olmuşş ..2 hafta sonra kontrole gel dedi.
hemde bi poz daha yakalamaya çalışırız dedi.
bizden böyleee canlarımmmm çok şükür bunuda atlattım

ayyy yerim ben nazlı kzımı büyümüş maşallah bakalım annesi 2 hafta sonra kızımın canı ister gösterir yüzünü

İLKBAHAR_İLKBAHAR İÇİN besmele okuyoruz

NİYETİ: eşinden sağlıklı spermin çıkması ve hayırlı Salih Saliha evlatlar sahibi olmak.

13 eylül cumadan -------------- 15 eylül Pazar saat 22.00 ye kadar

3-- tülay20 …………………………… 2055
4—cemrem29 …………………………… 2055
7—aruna …………………………… 2055
10—cicek00 ……………………………. 2055
11—balım1905 ……………………………. 2055
12—ervae ……………………………. 2055
16—hasretim01 ………………………….. 2055
17—her şeygüzelolcak …………………… 2055
18—ilkbahar_ilkbahar ………………….. 2055
19—ese44 ……………………………... 2055
20—lamyay ……………………………… 2055
22—seval0817 …………………………… 2055
23—papatyainci ………………………….. 2055
24—pembe85 …………………………….. 2055
26-- ecrin_bebek ………………………….. 2055
28—derya06……………………………….. 2055......=okudu
33-- ucubirarada …………………………… 2055
34—papatyayarim …………………………… 2055

BESMELEYE BAŞLAMADAN ÖNCE
Kime okunacaksa o kişi 2 rekat namaz kılar.isteyen 4 rekatte kılabilir.
Namazın kılınışı:
Rekatta: Subhaneke + Fatiha + 3 yetel Kürs
2. Rekatta: Fatiha + Ihlas + Felak + Nas.
Rekatin sonunda : Ettehiyyatü
3. Rekatta: Subhaneke + Fatiha + Ihlas + Felak + Nas.
4. Rekatta: Fatiha + Ihlas + Felak + Nas.

okudum canım pıtırcık senden de Allah cc razı olsun liste düzenleyip bizi dualarda buluşturuyorsun sağol. Allah cc gönlüne göre versin pıtırcığım. ilkbahar Rabbim kısa sürede salih sağlıklı evlat nasip etsin sana inşAllah:KK16::KK16::KK16:

ESE44 İÇİN besmele okuyoruz

13 eylül cumadan -------------- 15 eylül Pazar saat 22.00 ye kadar

3-- tülay20 …………………………… 2055
4—cemrem29 …………………………… 2055
7—aruna …………………………… 2055
10—cicek00 ……………………………. 2055
11—balım1905 ……………………………. 2055
12—ervae ……………………………. 2055
16—hasretim01 ………………………….. 2055
17—her şeygüzelolcak …………………… 2055
18—ilkbahar_ilkbahar ………………….. 2055
19—ese44 ……………………………... 2055
20—lamyay ……………………………… 2055
22—seval0817 …………………………… 2055
23—papatyainci ………………………….. 2055
24—pembe85 …………………………….. 2055
26-- ecrin_bebek ………………………….. 2055
28—derya06……………………………….. 2055.....= okudu
33-- ucubirarada …………………………… 2055
34—papatyayarim …………………………… 2055

BESMELEYE BAŞLAMADAN ÖNCE
Kime okunacaksa o kişi 2 rekat namaz kılar.isteyen 4 rekatte kılabilir.
Namazın kılınışı:
Rekatta: Subhaneke + Fatiha + 3 yetel Kürs
2. Rekatta: Fatiha + Ihlas + Felak + Nas.
Rekatin sonunda : Ettehiyyatü
3. Rekatta: Subhaneke + Fatiha + Ihlas + Felak + Nas.
4. Rekatta: Fatiha + Ihlas + Felak + Nas.

okudum canım ese44 kader arkadaşım Allah cc dualarımızı kabul etsin inşAllah kısa sürede yüzünü güldürsün:KK16::KK16::KK16:

evlilik yıldönümün kutlu olsun yeni yaşında mutluluk getirsin inşallah

canım başın soğolsun çok üzüldüm Allah sabır versin

günaydın kızlar:KK16::KK16:
biz test veremedik malesef cumartesi günü eşimin arkadaşı telefon açtı kahveye size geliyoruz diye tabi gelmeyin diyemedik :KK47:
neyse geldiler kahveydi çaydı diyene kadar neredeyse öğleden sonra oldu sonra da biz gidemedik bu cuma inşallah bir aksilik olmazsa
test verecek eşim inşallah dolu dolu bir sürü hareketli de olsun spermler görürüz:KK52::KK52:

Sağol canımmmm inşallahhhhh.:KK16::KK16:
cuma günüde inşallahhhhhh bol bol kaliteli spermler çıkar bizde burda halay çekerizzz :KK64::KK64:

AYYY KIZZ YERİM BEN ONU MİNNOŞA DA BAKIN KENDİNİ GÖSTERTMEMİŞ HAKKİKATEN ÇOK NAZLIYMIŞ:nazar::nazar:
İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA YİNE GÖRÜRSÜN CİMCİMEYİ:KK16::KK16:

Evt cnmmmmm adı gibi göstermediiii kendini nazlandı :KK1:
inşallah canımmmmm benimmmm ..Rabbim hepinize nasip etsinn:26:

cnm konuştuk ama burdan da yazıyım çokkk sevindim maşallah yarım kiloyu geçmiş artık bayağı büyümüş naz hanım:KK12:
sağlıkla kucağına aldığın güne kadar her kontrolün böle geçsin cnm :KK54:
darısı bizlereeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:26:

Sağol cemrem teyzesiiii büyüyoooo naz hanımm :emir_bebek::emir_bebek:
Aminnnnn bitanem Rabbim o günleride gösterir inş.:26:
sizlerinde böyleeeee haberlerinizi alırız..inş:26:

MAŞALLAH Allah bağışlasın canım..

Sağol cnm Allah razı olsun.darısı sizlerin başına :26:

sevindim canım iyi olmanıza..bende iyiyim şükür...
okul başladı canım git gel.
bıcırıklarla kavuştuk ......
oğluşunu Allah bağışlasın .sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın inş....

hg ...aman da aman .....
bebiş göstermemiş yüzünü....
Naz olucakmış ismi sanırsam ...
eeeee adı gibi nazlı olacak elbette.......
Allah bağışlasın canım .inş kucağına aldığın günleri de görürsün.amin.....
bir daha kine gösterir inş yüzünü de :KK16::KK16:

inş temiz çıkmıştır canım sonuçların...:KK16:
hadi hayırlısı bakalım istediğin okula kaydını yaptır..
inş istediğin hatip hocası da olursunnn :21::21::21:

Evtt cnmm göstermedi.bi dahaki kontrolde artık ..:KK34:
Aminnn canımmmmm benimm:KK16::KK16::KK16:
Rabbim sizlerinde yüzünü güldürsünnnnn inşallah :26:

ayyy sevsinler nazlı kızını.maşallh doğsunda hayırlısıyla ismiyle büyüsün.

canım İNŞ hiç bi sorun yoktur.hayırlı sonçlarla gel.

Sağolll cnm benim inşallahhhhh sen nasılsınnnn minik kızlarınn nasıllll:emir_bebek::emir_bebek:

Aman da aman.. Ye onun elini,ayağını...Rabbim nazarlardan korusun...Anneciğini daha fazla bekletmeden gösteriversin yüzünü..Ayrıntılıdaki resmi,doğduktan sonra ki haline çok benziyo bu arada:))) Gösterseydi çok net çıkardı...

Bi doğsunn yiycemmmmm:KK1:
Aminnnnn cnm sağoll.:KK16::KK16:
bende onu bekledim görürsem yüzünü diye ama bu defa olmadı sağlıklı olsunda artıkk..3 ay sonra canlı görücem inş.:KK34:

canım bebişinle ve eşinle sağlık ve mutluluk dolu uzun yıllar yaşamanızı dilerim:nazar::nazar::KK16::KK16::KK16: Sıkıntılı günler geride kaldı inşAllah. Fazla ara vermeden de bebişine kardeşler gelsin inşAllah. Sıkıntıları aştığınızı paylaşıyorsunuz ya inanın bizlere çok moral oluyor. Hem sizin adınıza çok seviniyor hem de mücadeleyi bırakmamayı bir kez daha bizlere hatırlatıyorsunuz.Allah cc sizlerden tüm kader arkadaşlarımızdan razı olsun kendine çok iyi bak canım. Allahım cc hamiş arkadaşlarımızı korusun sağlıklı bebişlerini kucaklarına almayı nasip etsin,Rabbim cc benim gibi de umutla bekleyen bütün arkadaşlarımın kısa zamanda yüzünü güldürdünsün inşAllah:KK16::KK16::KK16:

Sağol canımmmmm benimm:KK16::KK16::KK16:
Evt cnm Çok şükür Rabbim bugünleri gösterdiiiiii..inşallah sağ sağlim kucağımada alırım.
Rabbim nasip ederse kardeşte olur inşallahhhh:26:
Canımm çoğumuz geçtik bu yollardan ve hiç pes etmedik şimdi mutluluğunu yaşıyoruz..:KK16:
inşallah sizlerde yaşayacaksınızzz Allahın ziniyle vakti gelinceeee:26:
Dualarına gönülden aminn diyorummmmm.
sizler her zaman benim dualarımdasınız sizleri en iyi biz anlarızzzzz
Rabbim bu uğurda emek veren herkesin yüzünü güldürsün inşAllah.:26::26:

flz ayrıntılıya girmişsin herşey yolundaymış,maşallah naza ,Allah size bagışlasın.herkese slm

A.S canımm bebekler iyimiş çok şükür ..kan sonuçlarında inşallah düzene girer.
Rabbim seni ve melekleriniiiii korusun inşallah cnm iyi haberlerini bekliyoruz.:26:
sizde bizim dualarımızdasın cnmmmm.Allah emanet olunnn:26::26::KK54::KK54:
Evt cnm girdimmm bunuda atlattım.sağolllll..Aminnnn.

Son düzenleme:
iyi akşamlar kızlar bugün bayağı yoğundum dr. sonucu gösterdim ordan okul işimi hallettim sağlık ocağında kan vermiştim kansızlığım ne alemde diye onu aldım bayağı yoruldum
genetik testtin sonucuna baktı dr. sonuç temiz herhangi bi genetik bozukluğum yok ama yanlız kan pıhtılaşması çıktı bende de:26: dr. kan pıhtılaşması var ama çokkk korkulacak gibi değil dedi sen her gebeliğinde kan sulandırıcı ilaç veya iğne kullanacaksın dedi
tüp bebek transferi zamanı dr.un karar verecek iğne mi hap mı olacağına dedi kısmetde buda varmış hiç değilse öğrenmiş oldum bari tedavi sürecimde aklımda soru işaretleri kalmazz
ve okula gittim imam hatipe kayıt oldum haftaya yüz yüze derslerine başlayacağım inşlh idealime kavuşurum
kansızlık için sonucum da ii çıktı kan değerlerim normale dönmüş benden bu kadar ne çok yazdım dimi yaa:KK9::KK9:

İnşallah rabbim salih saliha evlat sahibi eder cümlemizi. Canım sağlık ocağı dediğin aile hekimliği demi? Orda kan pıhtılaşması varmı onumu öğrenmek istiyorum dedin?:2:

X