lütfen yardım!düşük riski

kxixxsxgxuxnexsxim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
15
0
selam,bugün doktora gittim 1 ay 1 haftalık hamileyim.doktorum kesen olması gereken yerde değil aşağıda dedi.düşükle sonuçlanmasından korkuyorum.bu durumu yaşanlar varmı aranızda.:çok üzgünüm:

selam,bugün doktora gittim 1 ay 1 haftalık hamileyim.doktorum kesen olması gereken yerde değil aşağıda dedi.düşükle sonuçlanmasından korkuyorum.bu durumu yaşanlar varmı aranızda.:çok üzgünüm:

canım inşallah kötü bişey olmaz. bende düşük yaşamıştım. benimki karnımda ölmüştü. canım stres yapma allahın dediği olur. nasip kismetbazı şeyler inşallah düşmez bebeğin..senağlama

Eltim Yasadiii Canim Sakin Korkma Yat Dinlen Mutfakta Tabak Falan Almak Için Uzaga Uzatma Kolunu Falan Agir Kaldirma Yorma Kendini Ayakta Fazla Kalma.. Eltim Bunlara Dikkat Etti Ve Suan 7 Aylik Oldu Bebeşi Allaha şükür Sagliğida Iyi Okişşşşşşşşş

hayırlı olsun önce,umarım sağlıkla kucagına alırsın, sanırım böyle durumlarda progestan verio ve bebeğe bişey olmuo, arkadaşımdada öyle olmuştu maşallah şimdi bişi yok 5 aylık hamiş.. sen stres yapma canım bebeği etkiler, dua et vede iyi bi doktora git, ama unutma ki düşsede (Allah korusun) sağlıklı olmayan gebeliklerde ilk üç ay düşük olurmuş, ne olursa olsun üzülme canım, Allahın izniyle sağlıkla kucagına alman dileğiyle

X