Kitap gnndeki arkadalar nerdesiniz?

pegasus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
147
6
55
arkadaşlar ne oldu günümüz bundanda mı sıkıldınız niye başladığımız işin devamı gelmiyor madem devam etmicektiniz niye hevesli olarak varız dediniz ne oldu kıslarr hadi yaaa

Pegasusum Nasil Yaaa, Yazdik Ya şekerim. Aşk Olsun. Baba Ve Piç önerildi Elif şafağin. Kitabi Okuyanlar Varsa Onlar Bu Ay Serbest Olacaklar. Okumayanlar Baba Ve Piçi Yani Bitirecek Ve Tartişacağiz.

lütfen zeyy emek verip bir liste hazırladı bende ona bakıyorum listeye kitabın adını yazalım

sınavlarım var kpssye hazırlanıyorum yoğunum çok istedim ama devam edemiycemi düşündüm şu dönemde olmiycak herhalde :çok üzgünüm:

Tamam pegacım haklısın yazmalıydım aslında oraya. Hemen yazıyorum. Theritacım canın sağolsun hayatım. Umarım sınavın mükemmel geçer, emeklerin boşa gitmez. Sınavdan sonra bekliyoruz. Biz burada olacağız. De mi pegacım? :))

Tamam pegacım haklısın yazmalıydım aslında oraya. Hemen yazıyorum. Theritacım canın sağolsun hayatım. Umarım sınavın mükemmel geçer, emeklerin boşa gitmez. Sınavdan sonra bekliyoruz. Biz burada olacağız. De mi pegacım? :))

çok saol canım inşallah sınavdan sonra bende katılabilirim.

ben burdayım canım şu an baba ve piçi okuyorum okumayı hiç aklımdan geçirmediğim bir kitap belki başka kitapların önceliği olabilirdi ama bakın gün sayesinde düşünmediğim bir kitabi okuyorum

sitede henüz yeni olduğum için böyle bir konudan haberim yok . ama sanırım bu ay baba ve piç okunuyor.ben daha önce okudum ama başka bi kitap önerilir ve konusu hakkında yorumlar olursa memnuniyetle katılırım...

yeşilim bugün senin yazını okuduktan sonra MAEVE BİNCHY nin BİR DİLEK TUT BENİM İÇİN kitabını aldım artık yarın başlarım ya siz ne okuyorsunuz?

X