Bebek Beslenmesi 7aylık bebegi olanlar?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

xoxykxux bebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2008
121
2
38
a.s.:kızgın:arkadaslar meraba kızım 7aylıkve son bi ayda hiç kilo almamş.normalmi.cvb beklyorum.2diş çıkardı.ates agrı ile.bide boyu uzamış.3cm.yardım ltfen.a.s.fisfisfis

MERHABA CNM, benimkide 5 aylık
geçen ay sadece 200gr almıştı, bende çok üzüldüm
hastalıktan kilo alamadıki yavrucuğum

canımm üzülme bu aylarda çok normal benim kızım 9 ayına girecek 6 aydan sonra kg alışı çok yavaşladıı.dediğin gibi bazı aylarda hiç kg almamıştı.sağlığı yerindeyse sorun yok canımm.şuanda kaç kilo canımm

benimde 10,5 aylık oğlum var bizde o günleri yaşadık. hiç merak etme annesi 6. aydan sonra bebeklerde kilo alımı yavaşlıyor hatta durabiliyor. artık hareket zamanı :emir_bebek: nekadar yeselerde çok çabuk yakıyorlar..üstelik dişler gelirken bebeklerde iştahsızlık oluyor geçici bir durum merak etme Allah sağlık sıhhat versin hepimizin yavrusuna

k.gif
a.gif
y.gif
r.gif
a.gif
z.gif

tesekkürler ekin naz canım.allah sizin bebeklerede sıhhat versin.suan 8kilo.baska problemmmz yok şükür.kilo kafama takıldı.saolun

saglıgı yerinde olsun yeter canım
ama biz anneler kilo alsın diye bakıyoruz sanırım
iyi bakmamışız gibi geliyorda kendimizi sucluyoz
bellli bi aydan sonra kila alışı yavaşlar canım benim kızım da en son 9 kiloydu doktor iyi dedi ama gören zayıf diyor bende kafama takıyom

benım bebıste 7 aylık 11 kılo ama allttan ıkı dısı cıktı heralde o yuzden olsa gerek bu ay pek fazlaa kılo almamıs 800 gr almıs.gercı doktorumuz gayet ıyı dedı aldıgı kıloya.ama ben her ay alısmısım 1 kg 1 300 gr kılo almasına tabı bu ay boyle olunca tuhafıma gıttı.

X