Doğal Saç Bakım Kürleri Saç ve Yüz için Kil Maskesi Tarifi

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
F

fatoşangel

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi fatoşangel
meraba arkadaşlarrr 1aydır kil ve sütü karıştırıp birdee 1kaşıkk balı iyice karıştırıp yüzüme sürüyorum yalnız her kil uygun değildir buna dikkat lütfenn kızlar acayip etkisini gördümm ayrıcaa saçlarımı yıkamadan önca bu karışımı saç diplerimee sürüyorum 1aydır gözle farkedilecek kadar uzadı size tawsiyem duşa girmeden önce hem saça hem yüzünüzee uygulayın aradan çıksınn cewaplarınızı bekliyorumm arkadaşlarr aynı zamandaa ablam cilt bakım uzmanıı ondan yardım alabilirimm :dance:

• Konu Sahibi fatoşangel
meraba arkadaşlarrr 1aydır kil ve sütü karıştırıp birdee 1kaşıkk balı iyice karıştırıp yüzüme sürüyorum yalnız her kil uygun değildir buna dikkat lütfenn kızlar acayip etkisini gördümm ayrıcaa saçlarımı yıkamadan önca bu karışımı saç diplerimee sürüyorum 1aydır gözle farkedilecek kadar uzadı size tawsiyem duşa girmeden önce hem saça hem yüzünüzee uygulayın aradan çıksınn cewaplarınızı bekliyorumm arkadaşlarr aynı zamandaa ablam cilt bakım uzmanıı ondan yardım alabilirimm :dance:

bende su yesıl camurdan var antalyadan gelıyo dıyolar ya ondan oyle bısı mı bu kıl:uhm:

• Konu Sahibi fatoşangel

ama dogru yere mı yazdın acaba bu mesajı fisfisfis

• Konu Sahibi fatoşangel
arkadaşım ne kadar zamanda kaç cm usadı saçların eer ii usadısa bende kullaniim bare..

• Konu Sahibi fatoşangel
cnmlarım yyaa anete giremedim uzun zamndır bayaa uzadı benim ama dikkat edin yeşil olsunnnn ben hala kullanıorumm

• Konu Sahibi fatoşangel
cnmlarım yyaa anete giremedim uzun zamndır bayaa uzadı benim ama dikkat edin yeşil olsunnnn ben hala kullanıorumm

cnm ya yüz için hangi (renk) kil olması gerekir biz de bayaz var onu kullanıyorum 2 defadır cildimde çok kuru
bide bişi sorucam ablana benim adıma sorarsan çok memnun olurum
yüzüme '' EXCİPİAL LİPO '' (eczanelerde satılan bi krem hem kozmetik hemde dermatolojik diyorlar)
kullanıyorum bi zararrı olurmu ne kadar süre kullanmalıyım cevapbını bekliyorum

sevgiler..........

• Konu Sahibi fatoşangel
cnm beyaz kil olmaz yeşil alman gerekiyoo o kremin de zararı fazlaymış ama ilerde egzama falan olma ihtimali war dedi yinede zararı yoksa kullan sen alam eczacılıkta okuo son senesi

• Konu Sahibi fatoşangel
ee sacı uzatıyosa yüzdeki tüyleride uzatmasın:))))

• Konu Sahibi fatoşangel

a.s.a.s.Canım bu bilgiler için tşk ederim,evt işe yarıyo sanırım...Benim için ablana bi konuda yardımcı olması için rica edersen sevinirim.Benim bu aralar cildim acayip kuruyo kabuklanıp dökülüyo acaba sebamed sabunu kullandığım için olabilir mi?Normalde karma bir cildim var ama üzerinde kahverengi lekeler çıkmaya başladı yer yer,,,özellikle ağız çevresinde ,yardımcı olursana sevinirim ...Ayrıca bu konuyu buraya yazmaman gerektiğinin farkındayım ama herhalde çok sorun olmaz tşk ederim,,grş...fisfisfisfisfisfis

cnm beyaz kil olmaz yeşil alman gerekiyoo o kremin de zararı fazlaymış ama ilerde egzama falan olma ihtimali war dedi yinede zararı yoksa kullan sen alam eczacılıkta okuo son senesi

cnm ilgine teşekkür ederim

en kısa zamanda yeşil kil alıcam
bide bişey daha sorucam ablana sorarsan çok memnun olurum bu excipial liponun cilde ne gibi zararları varmış çünkü ben bunu yüzüme kullanıyorumda hhangi sıklıkta kullanılması gerekir yada hiç te kullanmayabilirimde geçen dobra dobrada söylediler bepantenol diye bi ilaç varmış çok ünlü maqrkalar bile krem olarak temelde bunu kullanıyormuş ablana bunuda sorarmısın bu ilaç nedir

canım çoook teşekür ederim sana ve ablana da ayrıca teşekkür ediyorum

cnm ilgine teşekkür ederim

en kısa zamanda yeşil kil alıcam
bide bişey daha sorucam ablana sorarsan çok memnun olurum bu excipial liponun cilde ne gibi zararları varmış çünkü ben bunu yüzüme kullanıyorumda hhangi sıklıkta kullanılması gerekir yada hiç te kullanmayabilirimde geçen dobra dobrada söylediler bepantenol diye bi ilaç varmış çok ünlü maqrkalar bile krem olarak temelde bunu kullanıyormuş ablana bunuda sorarmısın bu ilaç nedir

canım çoook teşekür ederim sana ve ablana da ayrıca teşekkür ediyorum
saol cnmm aslındaaa ablam eczacıı olmasına rağmen yani 1sene sonraa yüzünee hiçbişi kullanmıo çünkü her ciltte farklı yan etkiler yapıomuşş bencee kill sürsen yüzünee daha iii bizzz ablamlaa öle yapıoruz vee çok temizz sıkılaştırıo bide zaman buldukçaa aywa çekirdeği....

mireng(". .");2202443 .!.:
a.s.a.s.Canım bu bilgiler için tşk ederim,evt işe yarıyo sanırım...Benim için ablana bi konuda yardımcı olması için rica edersen sevinirim.Benim bu aralar cildim acayip kuruyo kabuklanıp dökülüyo acaba sebamed sabunu kullandığım için olabilir mi?Normalde karma bir cildim var ama üzerinde kahverengi lekeler çıkmaya başladı yer yer,,,özellikle ağız çevresinde ,yardımcı olursana sevinirim ...Ayrıca bu konuyu buraya yazmaman gerektiğinin farkındayım ama herhalde çok sorun olmaz tşk ederim,,grş...fisfisfisfisfisfis

cnm walla doktara gitsen iii olurrr egzama başlantısı dedi ablammm sebamedden dolayıda olabilirrr çünkü bizim ailecek sağlıkla uğraştığı için:dance:ayvaa çekirdeğini denee cnmmm

cnm walla doktara gitsen iii olurrr egzama başlantısı dedi ablammm sebamedden dolayıda olabilirrr çünkü bizim ailecek sağlıkla uğraştığı için:dance:ayvaa çekirdeğini denee cnmmm

Cnm çok tşk ederim ama sanırım sebamedi kullanmamam gerekiyo ki ben sebebini anladım yüzümdeki kuruluğun ve pullanmanın..e vitamini alerji yapıyomuş...Ablana ve sana tekrar tşk ederim,,bysa.s.Şeniz

ayva çekirdeğini duymustum.peki nasıl yapılır ve kullanılır ?bilgi verirseniz sevinirim..

Saça kil uygulayan arkadaşlara bir sorum olacak.

Yüze kolayda saça nasıl sürüp,diplerden nasıl arıtıyorsunuz?

Adım adım yazabilecek biri var mı?

mireng(". .");2225443 .!.:
Cnm çok tşk ederim ama sanırım sebamedi kullanmamam gerekiyo ki ben sebebini anladım yüzümdeki kuruluğun ve pullanmanın..e vitamini alerji yapıyomuş...Ablana ve sana tekrar tşk ederim,,bysa.s.Şeniz

hmmmm sewindim cnm bulduğunaa ama o kuruluk yapıomuş sabun sewindim senin adınaa

ayva çekirdeğini duymustum.peki nasıl yapılır ve kullanılır ?bilgi verirseniz sevinirim..

cnm aywa çekirdeklerini bi kaba koy onun üzerini biraz geçecek kadar su ekle beklet wee hergün yüzüne uygulaa ilk yaptığında acı wegerginlik hissedeceksin ama ilk kullanmada etkisini görürsün bu arada cildin hangi renk esmer sarışın kumral

Saça kil uygulayan arkadaşlara bir sorum olacak.

Yüze kolayda saça nasıl sürüp,diplerden nasıl arıtıyorsunuz?

Adım adım yazabilecek biri var mı?

cnm kili suyla karıştır saç diplerine elinle sür kalanı saçının alt taraflarına uygulaa 20dk beklee

X