Maske Tarifleri Ciltteki sivilcelerden kurtulma yntemi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
K

konukman2727

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi konukman2727
meraba kızlar cildinizde eğer sivilce veakne gibi şeyler varsa kurtulmanın en doğal yolu 1 yemek kaşığı balın içine 1 yumurtanın akını koyup iyice karıştırın ve bu karışımı cildinize sürüp bekletin ne kadar bekletebilirseniz bekletin okadar faydası olur ve daha sonrabol suyla iyice yıkayın bunu haftada 2 kez yapın faydasını göreceksiniz ben çok yaptım faydasını gördüm sizlerede tavsiye ediyorum kalan karışımı bir küçük kavanoza koyup buz dolabında saklayabilirsiniz istediğiniz zaman ordan kullanın benim annemşn tarifi bu ben çok memnun kaldım sizlerinde bilmesini istedim hadi kolay gelsin hepinizea.sa.sa.s

payLşm içn t.ederm cnm.bnde swilce ykta öncedn wrdı ve çok oyunuodm şmdi bi kç iz war umarım ii gLR.bilmiyorumkismile

benim de çenemde vardı sivilce problemim, B vitamini kompleksi içiyorum, cildime çok iyi geldi. Ufak tefek hala çıkıyor ama. Şimdi senin tarifini deneyeceğim, onlar da gider umarım :)

X