Vücut Kremleri Cildi Pürüzsüz Yapan Krem ?

Vücut kremleri, losyonlar

crazy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
622
3
arkadaşlar benim cildim kuru yani vücudum kalça ve bacakları düzgünleştirip kuruluğu giderip cildi pürüzsüzleştirecek bir krem biliyormusunuz?

benimde arkadaslar vucudum kalca kemigim bacaklarim, bileklerim inanilmaz derecede kuru, aynen catlamis toprak gibi pul pul. aslinda bundan kurtulma yontemi o kadar kolay ve ucuz ki ben usengeclik yapip arada bir uygulayinca geciyor. simdi sizlere onerim, oncelikle her yikanma dus almanizda vucuduzu keseleyin, boylece vucudunuzdaki olu deriden kurtulacak, kan akisini hizlandiracaksiniz ayni zamanda, dustan ciktiktan sonra hafif nemli olsun bacaklariniz, ve hakiki zeytin yagi surun bacaklariniza az ama olsun, vicik vicik da yag olmasin yani, mesela her bacak icin 2 cay kasigi kadar yeter. bunu iyice bacaklariniza masaj yaparak yedire yedire surun, 5 dakika kadar bacaginizin yagi cekmesini bekleyin, zaten bacak kupkuru ise benimki gibi hemen ceker yagi, zeytinyagindan hoslanmiyorsaniz gul yagi da surebilirsiniz, hem hos bir kokuda olusur. yagi emdikten sonra cildiniz, sac fircasi ile bacaklarinizi fircalayin tekrar, boylece hem selulitlerinizden de kurtulabilirsiniz. ozellikle de benim gibi surekli oturarak calisan arkadaslar var ise bacaklarda olan agrilarin hafifledigini de goreceklerdir

bunun dışında gerçekten etkili olupta daha profesyonel bir ürün tavsiye eden varmı acep?

birsey degil crazy, bence kremlere bosuna para verme derim, hem daha ucuz bu yontem hemde yan etkisi yok. krem alip yabanci markalari zengin edecegimize ulkemizin yaglarini harcayalim :KK70:
zaten kremlerin icine de sonucta zeytin yagi, guzel kokmasi icin aromatik yaglar konuluyor. bakalim, daha farkli yontem kullanan olup da memnun kalan olmus mu acaba

Ben yillardir her turlu kremi denedim,benim bacaklarda felaket birsey,yilan gibi deri dokuyor resmen,ama cok yeni kesfettigim bir urun var,bana cok iyi geldi ipek gibi yapti bacaklarimi,sanex body krem,kuru ciltler icin olanini deneyin,ben cok memnun kaldim,gerisi size kalmis.

canım losyonlar pek yağlı olmuyo galiba benim yağlı bişey kullanmam lazım dediğin ürün cilt kuruluğunu tamamen gideriyormu birde fiyatını öğrensem sana zahmet

cilt doktoruna gittin mi hic tatlim birde doktordan tavsiye alsan yerimseniben

benımde bacaklarım ve kollarımda kuruluktan dolayı puturcukler olusuyordu.bır kac senedır nıvea Q10sıkılastırıcı kremını kullanıyorum.bırkac gun ıcınde puruzsuzlestırıyo cıldı.eger duzenlı surersen farkı goreceksın

ben banyodan sonra ıslak vücuduma bebe yağı sürüyorum yatrkende nutreagenenin vücut nemlendiricisini kullanıyom çok memnunum her iki üründende

ben banyodan sonra ıslak vücuduma bebe yağı sürüyorum yatrkende nutreagenenin vücut nemlendiricisini kullanıyom çok memnunum her iki üründende

ya benim anlamadığım bu bebe yağı banyodan sonra sürünce vücut yağlı yağlı kalmıyormu.tekrar yıkanmadığına göre vücuda onu sürdükten sonra vıcık vıcık olmuyormu. bende kullanmak istiyorum ama yağlı kalcak diye niyetlenmedim hiçCADIARZU

eğer denemdiyseniz kuruluk için bebeyağını deneyin bende çok memnumum...öyle yağlı yağlı kalmıyo zaten duştan sonra vücudunuz ıslakken masaj yaparak sürün bence memnun kalıcaksınız:KK66:

ucuz bişey istiyosan avonun selülit giderici bi kremini almıştım ,selülitlere pek etkisi olmadı ama tenim yumuşacık pürüssüz oldu,bi dene istersen..

bebe yağı tüylenme yapar mı acaba?? bide etkili midir yağlandırıp dekolte bölgesinde sivilce yapmasın???

BEBEYAĞINI ÇOK SIK KULLANMAMAKTA FAYDA VAR.BEN HAFTADA 1 KULLANIYORUM.ÇÜNKÜ SONUÇTA PETROL ÜRÜNÜ YANİ CİLDİN NEFES ALMASINI ENGELLİYO.VE DEKOLTE GİBİ BÖLGELERDE KÜÇÜK SİVİLCELER YAPABİLİYO.AMA HAFTADA 1-2 KULLANIRSANIZ SIKINTI YOK CİLDE YETİYO.AMA BENİM GİBİ ÇOK KURU CİLDE SAHİPSENİZ BEBEYAĞI KULLANMADIĞINIZ GÜNLERDE DUŞTAN ÇIKINCA ÇOK AZ MİKTARDA SAF,KALİTELİ ZAYTİNYAĞI SÜRÜN.SİVİLCEDE YAPMIYO CİLDİ BESLİYO.VEEE BU YAŞIMA KADAR HEP DUŞJELİ KULLANDIM HEMDE EN PAHALILARINDAN ALIRDIM.İNANIN DUŞ JELLERİ KURU CİLTLERE HİÇ İYİ GELMİYO.BEN BİTKİSEL SABUN ALDIM ACCAYİPPP İYİ GELDİ.CİLDİMDE EN UFAK Bİ GERİLME KURUMA OLMUYO ARTIK.BENDE HEP SABUNLAR CİLDİ GERER KURUTUR DİYE Bİ ÖNYARGI VARDI.AMA İNANIN ŞİDDETLE BİTKİSEL SABUNLARI TAVSİYE EDERİM ARKADAŞLAR...kaydirigubbakcemile5

sier cnm bitkisel sabun olarak ne önerirsin nerelerde bulabiliriz? bnm cildim de çok kuru kremsiz çatır çatırım resmen

sier cnm bitkisel sabun olarak ne önerirsin nerelerde bulabiliriz? bnm cildim de çok kuru kremsiz çatır çatırım resmen

ben izmire memleketime gittiğimde şirince diye bi yer var turistik ordan iki tane almıştım.biri üzüm çekirdeği özlü, diğeri yosun özlü idi.küçük kare sabunlardı.inan o kadar çok dayanıklılarki kolay kolayda bitmedi.cildi yumuşacık yapıyo.şimdi maalesef yeni bittiler.bende bu sefer zeytinyağlı sabun aldım.ondanda çok memnunum.bu sabunları hertürlü aktarlardan veya özel sabun ürünleri satan yerlerden alabilirsin.alışveriş merkezleri gibi yerlerdede oluyo.ben izmirli olduğum için kemeraltından almıştım z.yağlı sabunumu.ama bu dediğim yerlerdede bulabilirsin.bazende banyoda son durulama suyuna biraz süt,zeytinyağı veya bebeyağı ekle.öyle durulan çık.faydasını görürsün.sengözlerimebaksanab

X