Seni Seviyorum...

umuda_yolculuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
34
0
Kocacım kocacım kocacım seni çok seviyorum.. :asigim: :asigim:

Yanımdayken öyle mutluyum ki.. :nazar:

Allah mutluluğumuzu hiç bozmasın. Varlığın bana huzur veriyor.. :nazar:

iyi ki varsın bitanem.... Şeniz

a.s.a.s.

Bitanem seni çook özledim... bu sefer çok zor geldi bana yurtdışına gitmen.. :çok üzgünüm:
bitanecik kocacım her gece dua ediyorum sağsalim gel diye.. sen yokken herşey anlamsız aşkım... öyle çook özledim ki seni...
bitanem 1 ay kaldı düğünümüze ,gelmene de son 1 hafta (yaşasıııııınnnnn) evlenince hiç gitme yurtdışına falan ya da beni de götür aşkım... sensiz olmuyo be kocacım...
iyi ki varsın seni çoook seviyorum aşkım .... :asigim: :asigim::1hug:

canı ya allah bozmasın inşallah hiç ayrılmazsınız ...ben de ayrıyım :KK43: allah tüm sevenlere kavuşmayı nasip etsin. """""sevgilimmmmmmmmmm seni çok seviyorum..."""

Hayatımın, Ömrümün Tek Aşkı.Biricik Eşim Seni Çok Seviyorum demek bile az kalır hislerimin yanında.....Seni çok ötesi seviyorum. Birlikteliğimizde 12. yıla adım attığımız bu günlerde Senden uzakta olmak çok ağır belki ama bedenim uzak olsada ruhum kalbim seninle biliyorum seninkide benimle aşkım. 2ay sonra yanındayım bebişimizi birlikte sağ salim kucağımıza alacağımız günü iple çekiyorum. seni çok ötesi seviyorum. ve Allah'ın izni ile sen ben bebişim mutluğumuz sonsuza dek sürsün istiyorum. Zeynep Tuana'mın biricik babası.....

X