Selülit Selülit Çayı & Titreşimli Kemer Kullananların Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

Relaxx

Guru
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2008
176
15
selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve yzdıklarınızın tamamını okudum gidip bende aktardan selülit çayı ile ilgili bitkilerden aldım fakat ben kaynatmadan sıck suda demleyerek içiyorum.bugün 20.günüm bacaklarımda bir sıkılaşma hissettim ama selülitlerim duruyor.Kullananlardan memnun kalanlar varmı arkadaşlar sonuçlrı yazarsanız sevinirim.
bidee titreşimli kemer aldım bikaç gündür kullanıyorum aranızda kullanan varmı???? cevaplarınızı bekliyorum :emir_bebek:

ay ben bikere kullandım okemeri belim tutuldu sanırım bana göre degil

selam kızlar titreşimli kemeri ben denedim ama sonucundan memnun kalmadım.en iyisi 1 saat yürüyüş bence.kemerden daha iyi sonuç veriyor.

cevabınız için teşekkürler arkadaşlar bende bi kaç gündür kullanıyorum mekik çekmişim gibi ağrı oluyo karnımda biraz daha devam etmeyi düşünüyorum kullanıp çok memnun kalan bi arkadaşım da bende o sebepten almıştım arkadaşımın beli 98 cm.den 90 cm e indi benim çok fazla kilo problemim yok ama doğumdan sonra biraz göbek kaldıbenneyaptımki

bu arada selülit çayı kullanana varmı arkadaşlar sonuçları çok merak ediyorummm:eek:

selülitlerden bol bol yürüyerek kurtulabilirsiniz arkadaşlar.bende de vardı krem kullandım ama banamısın demedi yürüyüşe başladım ve hiç kalmadı..spor yapmak bence tek ilacı bu...

selülitlerden bol bol yürüyerek kurtulabilirsiniz arkadaşlar.bende de vardı krem kullandım ama banamısın demedi yürüyüşe başladım ve hiç kalmadı..spor yapmak bence tek ilacı bu...

sanırım sizde az vardı yürüyüşle kurtulmuşsunuz darısı benim başıma sırnaşık şeydüzenli spor yapamıyorum:1no2:çok sıkıldım bu selülitlerden yaa almadığım krem kalmadı hiçbirini düzenli kullanamadım bi kaçgün önce gotu kola aldım selülit çayı ve titreşimli kemerle yaza kadar biraz olsun portakal kabuğu görünümü hafifletmek istiyorum benneyaptımki umarım işe yarar

ben de selülit çayı çiyorum, hatta her akşam içmeden yatmıyorum fakat hiç azalma olmadı. miğdemi rahatlattığı için kullanıyorum. bende acayip selülit var sıkmadan bile akşam ışıkta belli oluyor. spora başladım;her gün 20 dk eliptik bisiklete biniyorum 150 mekik çekiyorum. masaj kemeri var ama kullanamıyorum, çok üşeniyorum:)
duvarıma dosya kağıdı yapıştırdım,kağıdı 40 kareye böldüm.her gün yaptıklarımı oraya yazıyorum.yoksa düzenli spor yapamam.hep başlayıp bırakırdım bu kağıt işi insanı gaza getiriyor.5 gün oldu bırakmadım.gelişmeleri yazarım.

arkadaşlaaarrr dizlerimin arkası çok ağrıyorr:bbo:görünürde varis benzeri bişeyde yok selülitlerden olabilirmi acaba:uhm:

canım bildiğim kadarıyla ilerlemiş selülitler ağrı yaparmış. selülitli bölgeye bastırdığında ağrı hissedermişsin. ya da belki titreşimli kemerden olmuştur.hiç duymadım gerçi öyle bir şikayet ama aklıma da başka bir şey gelmedi. ağrılı selülit yaz mesela aratınca çıkıyor yazılar.

SELÜLİT AĞRILI MIDIR?
Evet, selülit ağrılı olabilir. Ağrının şiddeti selülit`in sinir liflerinin üzerine yapmış olduğu basınç derecesiyle orantılı olarak değişir.

daha birçok yazı var. ağrının şiddeti ya da şekli falan.. yani okuduğunda selülite bağlı olup olmadığı konusunda bir fikrin olur belki..

canım bildiğim kadarıyla ilerlemiş selülitler ağrı yaparmış. selülitli bölgeye bastırdığında ağrı hissedermişsin. ya da belki titreşimli kemerden olmuştur.hiç duymadım gerçi öyle bir şikayet ama aklıma da başka bir şey gelmedi. ağrılı selülit yaz mesela aratınca çıkıyor yazılar.

SELÜLİT AĞRILI MIDIR?
Evet, selülit ağrılı olabilir. Ağrının şiddeti selülit`in sinir liflerinin üzerine yapmış olduğu basınç derecesiyle orantılı olarak değişir.

daha birçok yazı var. ağrının şiddeti ya da şekli falan.. yani okuduğunda selülite bağlı olup olmadığı konusunda bir fikrin olur belki.
selülitlerin ağrılı olabileceğini bende duymuştum ama sürekli aynı yer ağrıdığını için varis oluşabilirmi diye düşünüyorumCADIARZUbi yerde okumuştum selülitler kan dolaşımını bozduğu için varisle başlayıp çok ciddi rahatsızlıklara kadar gidebiliyomuş:bbo:

Bende titreşimli kemerden aldım 1 haftada baya fark etti. Ama karnıma ve ymurtalıklarıma baskı yaptığı için adet olmama 2 hafta varken leke geldi. Annem de bağırsak düğümlenmesi yapar dedi korktum kullanmayı bıraktım. Ama kalçada baya işe yarıyor.
Karnında kullanıpta şikayeti olan var mı başka? Kullanmak istiyorum ama korkuyorum.

bağırsak düğümlenmesi yapacağını sanmam canım ben karnıma taktığım zaman 10 dk sonunda kendimi wc de buluyorumsırnaşık şey mesaneyi etkiliyo sanırım titreşimlerfisfisfis

ben de düzenli olmasa da arada kullanıyorum karına takmak daha kolayma geldıgı için hep karnım taktım,kaşıntı kızarma oluyo dolaşımı hızlandırdığı için ama dediğin gibi bi problem yaşamadım.sen ara ver bence yani gerçekten kemerden dolayıysa kullanma hatta.. kalçada işe yarıyor demişsin nasıl kullanıyorsun?

bidee bişi sorucam arkadaşlarr 10 dk.dan fazla çalıştırmamak gerekiyomuş kemeri ben 10 dk.baldır 10 dk.üst bacak 10 dk kalça 10 dk.karın bölgeme takıyorum:bbo:bi zararı olurmu acaba:kahve:

kızlar kullanım sonrası bi iki bardak su için yazıyordu klavuzunda oğluşşun dediği gibi wc'ye koşabilmek ve yağ yakımını sağlamak için haberiniz olsun

bence bi zararı olmaz ama benim kemer o kadar uzun kullanınca baya ısınıyor hatta bazen duruyo ondan ara ara kullanmam gerekiyo bide baldır 10 dak falan demişsin ayrı ayrı olunca yaklaşık 1 saat oluyor dimi?

X