beta hcg değerinin yüksek olması, ikiz ihtimalini arttırır mı?

tatxux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2007
135
2
arkadaşlar ablam hamile demiştim ya, cuma günü kontrole gidicek, 6 haftalık bebeği, hamile olduğunu öğrendiğinde 4 haftalıktı ve beta hcg 280 çıkmıştı, tecrübeli ve bilgili olanların yorumlarını bekliyoruuummmm:)

değerleri şimdi hatırlayamayacağım ben 5 sene oldu o tahlili yaptıralı ama benim üçüz olduğunu beta hcg yüksekliğinden tahmin etmişlerdi.

ayyy ciddimisin üçüzlerin mi var. ne şeker yaaa:) 4 yaşında falanlar şimdi herhalde. kız erkek anlatsana yaa işte, nasıl bi duygu. her yönüyle.

haa bi de şeyi sorucam. sana 3 tane mi embriyo yerleştirdiler. ablama 2 tane. çünkü tutma şansı çookk yüksekti. üçüz riskine girmediler yani. ay çok heyecanlıyız yaa

arkadaşlar hiçkimse bilgi ve tecrübelerini paylaşmıcak mı yaa. aşk olsun valla.

ayyy ciddimisin üçüzlerin mi var. ne şeker yaaa:) 4 yaşında falanlar şimdi herhalde. kız erkek anlatsana yaa işte, nasıl bi duygu. her yönüyle.
canım benim keşke hepsini sağlıklı dünyaya getirebilseydim vücudum taşımadı. 2 tanesi 5 aylıkken öldüler. teki kaldı. bana 5 embriyo atıldı. 2 tanesi tutmuş. bunun birisi ikizdi ölenler yani biride tekdi şimdi bir kızım var.

allah bağışlasın kızını sana, bu arada gafım için affet, ben birden üçü de doğmuştur diye düşündüm, atladım hemen yani:))

allah bağışlasın kızını sana, bu arada gafım için affet, ben birden üçü de doğmuştur diye düşündüm, atladım hemen yani:))

yok canım nereden bilecektinki. bende benim tahlilimden anladılar diye kendi örneğimi verdim. hem Allah benim için hayırlısı buymuşki böyle verdi. çok şükür. hem ben pes etmedim tekrar gideceğim inşallah.kızıma kardeş istiyorum.

ne güzel, e zamanı artık. fazla ara verme. ben de oğluma bi kardeş istiyorum ama daha değil:) henüz 15 aylık. şöyle bi 4-5 yaşına gelsin inşallah.

canım benimde beta hcg den anladı doktorum ikiz olduğunu 5 haftalıktı benim 630 çıkmıştı sonucum ama malesef benimde bebişlerim terketi beni 7 hafta sürdü sadece mutluluğumuz inşallah ikizdir bebişler rabbim herkeze nasip etsin inşallah

Merhaba

Bundan 1,5 yıl önce normal yollarla gebe kalmıştım. Hcg çok yüksekti. Doktora gittiğimde kötü haberi aldım. Meger normal bir gebelik değilmiş. Tıpta mol gebelik diyorlar. Halk dilinde üzüm gebeliği.Çok kötü günler yaşadım. Bu rahatsızlıktan dolayı hayati tehlikem vardı.Ama çok şükür atlattım. Daha sonra hamile kalamadım ama. Herşeyin hayırlısı diyelimm.

merhaba arkadaşlar benim adetim 3 gün gecikti ve kan test yaptırdık doktora gitmeden değer 47 çıktı 48 saat içinde 2 ye katlanmalı öyle doktora gidin dediler 2 gün sonra değer 4 e katladı ve 180 e cıktı.ardından doktora gittik bugun henüz 4 haftalık keseyi göremedik ama doktorda çoğul gebelik olabilir dedi ama 1 hafta daha geçince net sonuç alıcaz o zamana kadar güzel yorumlarınızı bekliyorum çok sağolun şimdidenkaydirigubbakcemile5

sat tarihim 27 marttı 29 nisanda dr a gittim bayılınca:) bhcg testim sonuç 3330 çıktı sizce çoğul gebelik ihtimali nedir??

kızlar ıyı aksamlar nolur bırınız hemen cevap yazın.son sat 8 mayıs.5 hazıranda ıdrar testı yaptım pozıtıf cıktı.6 hazıranda hcg 2544cıktı dr keseyı gordu.8 hazıranda tekrar hcg bakıldı 9355 cıktı yıne kese goruldu.sızce ıkız mıdır mol gebelıkmıdır mol gebelik olsa dr derdı ama dımı 2 kez bakıldı ıkısınde de kese goruldu...acıl cevaaaaapppp..:KK43:((

Son düzenleme:
X