hamile kalınca..

E

EU3

Ziyaretçi
arkadaşlar
bu ara yurmurtlama dönemimdi
ve eşimle tekrar denedik
8 şubattan bu yana ilişkiye giriyoruz. :asigim:
bazen bir gün aralıkla
ve benim şu anda karnımda ağrı var (adet sancısı gibi) özellikle karnımın alt kısmında kasıklarıma ara sıra sancı giriyor :bbo:
beş günde hamilelik belirtisi olur mu :1shok:
böyle bir şeyle karşılaşan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim
allahım inşallah inşallah hamile kalmışımdır
psikolojik mi acaba bu belirtiler...
başlığı açtım çünkü nereye yazacağımı bilemedim bu konuyu
çok merak ediyorum
çünkü yaklaşık 6 aydır deniyoruz
inşallah bu sefer..
allah hepimize nasip etsin inşallah a.s.

canım ben adet görmem gün hamile kaldım ve 7 aylık hamileyim. hamile olabilirsin. şimdiden dikkat et kendine. herşey gönlünce olsun :)

1. adetliyken hamile nasıl kalınıyorki.
    [*]üstüne görmüş olmayasın.
    [*]canım umarım hamilesindir.ama bu kadar erken belirti vermezki
    [*]ilk belirti göğüslerde aşırı hassasiyet ve şişlik olur

canım bu belirtiler psikolojik de olabilir hemen belli olmaz öyle ama sen yinede kendine dikkat et ilaç falan kullanayım deme,folik asit iç...

Bence Psikolojik Ve Kadinlarin çocuğunda Bebek Stresiyle Ilişkiye Girdikleri Için Gizli Kasilmalar Oluyor Ilişki Esnasinda öncekinden Daha Siklikla Ilişkiye Girdiğinden De Olabilir Ilişki Sonrasi Vajinal Bölge Ve Kasik Ağrilari Bundan Da Olabiliyor

CANIM daha çok erken üşütmüş olabilirsin dikkat et, ben hamile olduğumu yeni öğrendim, adeti geçtikten 2 gün sonra kasık ağrılarım başladı, sana tavsiyem derece al ve düzeenli hergün ateşini ölç. ben bu ay ilk ddefa yaptım ateşimin en yükseldiği gün ilişkiye girdik ve hamile kaldım,yumurtlama bazen erken gerçekleşe biliyo,sık ilişkide iyi değil canım, he bide ilişkiye girerken şartlandırma kendini kafanda kurma yani rahat bırak kendini o anın tadını çıkart.inşallah en kısa zamanda hamiş haberlerini alırız

aynı konuyu dün açmaya çalışytım fakat net bağlantısı çok kötüydü
açmadığımı zannettim
site yöneticileri afedersiniz
aynı konu iki defa açılmış oldu
cevap yazan arkadaşlarım sağolun
varolun

benım şuanda 1 aylık hamileyim.ilk belirtim yumurtlama günümden 3-4 gün gectıkten sonra aksam yemekten sonra bulantılardı.4 gün arka arkaya devam etti şu anda yok öyle bir sorunum. sadece asırı derecede uykum oluyordu öğle yemekten sonra özellıkle çalısıyorum bıde ben ona rağmen oturdugum yerde uyuyorum halada devam edıyor.adetıme 3 gün kala hatta aksam merak ettım evde test yaptım ve pozitif çıktı bir gün sonra yıne denedım ondada pozitifti.

X