yardıım

kızlar biliyosunuz ki 4 haftalık hamile olduğumu 3 gün önce öğrendim yanlız geçen gece ilişkiden sonra 2 damla açık renkte pembe kan geldi eşimde bende çok korktuk bi blgisi olan varsa lütfen yazsın şimdiden teşekkürler arkadaşlar..

yerleşme kanı canım korkma bişi olmaz.. ama doktoruna yinede danış

koyu renkte akıntımda var zaten..pazartesi doktora gitcem zaten de içim hiç rahat değil...

saolun arkadaşlar yaa iyiki varsınız...ve iyiki böyle bir steye sahibiz...inan tecrübelerinize çok ihtiyacım var çünkü yaşım daha çok genç ve bebişime bişey olmasından çokk korkuyorum

canım siz yinede ilişkiye girmeyin
ve kendını yorma sırt üstü yat
kanama oldugu zaman ilişkiyi yasaklıyo dr lar
sen tedbırı elden bırakma

canım siz yinede ilişkiye girmeyin
ve kendını yorma sırt üstü yat
kanama oldugu zaman ilişkiyi yasaklıyo dr lar
sen tedbırı elden bırakma

ewet canım henüz doktora gitmedim ama bizde öyle karar aldık çok istedik ve sonunda rabbim verdi tehlikeye atmaya da değmez saol arkadaşım..umarım bebişimize bişey olmaz dualarınızı eksik etmeyin.

ewet canım henüz doktora gitmedim ama bizde öyle karar aldık çok istedik ve sonunda rabbim verdi tehlikeye atmaya da değmez saol arkadaşım..umarım bebişimize bişey olmaz dualarınızı eksik etmeyin.

tamam ilişkiye girmeyın ama kanam ve leke olarak gelmesı onemli
neden hemen dr a gıtmıyosun
sonra pişman olma canımn
ben ce bugun bı dr a gıt
o sana yapman gereklenleri zaten söyleyecek

ilişki sonrası lekelenmen olduysa düşük riskidir doktoruna telefon ile ulaş

ilişki sonrasında açık renkte kan gelmesi ilk aylar için normal kabul ediliyor.

canım gecmısolsun oncelıkle;
merak etme dusuk korkusu yasıyorusun galıba aklına ve dılıne getırmesende:KK43:
ıstırahat et ve doktorun dıyene kadar bıraz ara verın ılıskıye. bebıs yasama tutunmaya calısıyor.onuda yormayın ok:))))))))))
guael dusun guzel olsun :)))))))))))
ıyı haberlerını beklıyorummmmmmmmm
grecmıs olsun tekrardan

kızlar bi sorunum var yardımmmm

büyük olasılıkla
düşük problemin var.önce bir dr a git.iyice muayne etsin.eğer öyleyse sana ilaç verecektir.ilişkiyide biraz azaltmanı isteyebilir-yada yasaklayabilir.dr'a gitmeden ilişkiyi tekrarlama.dr muayneden sonra sana gerekeni söyleyecektir.aman çok dikkatli ol.ani hareketlerden kaçın.

sağolun arkadaşlar ilgizden dolayı bizde artık çok dikkat ediyoruz pazartesi randevum var doktorumla,,,o olaydan sonrada abartılı bi lekelenme ve kanlanma olmadı zaten ve çok şükür ağır bi sancımda olmuyo dinleniyorum ama hayırlısı inşallah ii haberler veririm sizlere...

X