Göz alti için estetik yaptiran var mi?

neslihansu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
1
0
slm arkadaslar benim göz altımda torbalanma ve morarma var ben amelıyatla bunların alındgını duymustum.yaptran varmı?

ya benim de gozum hemen sisiyor.rahat uyumasam,gec kalksam,erken kalksam hep sisiyor.bazen de koyu oluyor goz altlarim.bir careeeeeeeee.patates koy dediler etdim,cay koy dediler etdim faydasi yok

arkadaşım ben amelıyat oldum 3 yıldır cekıyorum cok sorunlu oldu ilk basta sarkma oldu yuvarlak oldu bi süre zorluklar morluk torbalanma gecti daha büyük sorunlar cıkıyor

Canım,geçmiş olsun sen nasıl bir ameliyat oldun merak ettim,acaba fazla deriyi aldılar mı ,yoksa alt göz kapağı içinden yağ mı çektiler deriye dokunmadılar mı?Çünkü deriyi aldılarsa sarkma olmaması gerekir,birde fazla deri alınması sonucu göz yuvarlaklaşır aşağı çekebilirCADIARZU

sağol canım deri alındı derım cok yumuşakmış sarkma yapıyormus doktor bunu anlamadı bi kac defa operasyon oldum yuvarlak oldu goz şekli şimdi daha ıyı doktor doktor care arıyorum hala iz kaldi bi süru sorunlar

canım çok iyi anlıyorum,bu başa bela bir operasyondur,cerrahın ustalığı çok önemli,iz derken altta dikiş izinden mi bahsediyorsun.Sanırım birkaç defa operasyon olunca deri fazla alınmış bu nedenle göz yuvarlaklaşmıştır .Canım bunun tek çaresi deri ilave ediyorlar ama bilemiyorum nasıl olur,bence çok kötü değilse yaptırma ,bir de benim önerim şakaklardan hafif gerdirme yaptırsan gözün şekli değişiyor, yuvarlak görüntü düzelebilir ama iyi bir doktor bulmak gerek ameliyatını yapan doktora gitme.Yani gerçekten çok üzüldüm ve doktora çok öfkelendim bu tip olayların kişiyi nasıl etkilediğini bilirim.Dediğim gibi göz çevrene artık yüklenme geri dönüşü olmayan bir yola girebilirsin allah korusun,ama şakak gerdirmeyi bir görüş derim canım benim .:teselli:

ya benimde göz altı morluklarım var,çay koy fln demişlerdi ama sürekli yapamadımda, bide kremler fln aldım ama geçmedi geçmedi:KK43:((

sağol canım deri alındı derım cok yumuşakmış sarkma yapıyormus doktor bunu anlamadı bi kac defa operasyon oldum yuvarlak oldu goz şekli şimdi daha ıyı doktor doktor care arıyorum hala iz kaldi bi süru sorunlar

Canım inşallah herşey güzel olur,ama anlıyamadığım birşey var bu kadar genç yaşta bu ameliyata ne gerek vardı?:1no2:SEVGİLER

canım yuvarlık şu anda en son olduğum amelıyatla düzeldi bi gözumde hafif sarkılık var botoksla kaş kaldırma düşünüyorum o zaman düzelecegini zannediyorum bi ümit yada yanlara doğru bi iz kaldı süperplast diye bi yer varmış izler orda yok ediliyormuş zor günler canım sağol

sana bir doktor öneriyorum cnm..hiçbişey yaptırmadan önce onunla konuş ve görüş..adam sihir gibi bişey..gözündeki sorunların hepsini halledecek eminim.okmeydanı memoryl hastahanesinin 12.katında muaynehanesi var..hastaneden bağımsız çalışıyo..çok gerçekçi bir doktor..ve dünya standartlarında..asla paragöz diil..sana olucak olanı olduğu gibi söler..yapabileceğininde en iisi ni yapar..yani elleri sihirli bir doktor..en azından onunla bi görüş..ben ameliyat oldum ona bazı sorunlarım vardı..birsürüde ünlü doktor tanırım ama o bambaşka biri..

sensii cim bu akşam doktorun ismini soylersen sevinirim

canım doktorun ismi tuğrul turan memoryl hastanesinin 12.katında muaynehanesi var..nezaman geliceksin?burdanda mail adresi verilmiyo özeldende mesajlar iletilmiyomuş..sana tel veriim diicem ama burayada ölece yazamamki..nasıl yapsak sen bir çözüm bul..ben ilgilenirim buraya gelince seninle..bende yeni ameliyat oldum evdeyim bu aralar yani..kontrole gidicem ona seninlede gelirim ama nasıl iletişim kurucaz bilemiyorum artık:)

cok tesekkur ederım canım bursadan gelıcem geldim ama istanbulu pek bılmem gercekten iyi bi doktorsa gorüşürüm doktorun ismi nedir otobusunlemi geleyım yardımcı olursan sevınırım şimdiden tesekkurler canımmm

otobüs uzun sürer feribotla gelip yeni kapıda inersin..ordan taksiye beşiktaş dersin seni bana getirir:))cnm valla tel vermenin bir yolu olsa vericem ama nasıl?

Annem için düşünüyorduk bizde. Bu kadar sorunalra yol açacağını düşünmezdim ben tam tersine kolay bir operasyon saniyıyordum :KK43:

Tuğrul Bey konusunda gerçekten iyiyse ben de anneme söyleyeyim o zaman. Tesekkurler sensiii :)

sensii cim ya cuma yada haftaya bı gun gelmeyı dusunuyorum sen ne amelıyatı oldun canım gecmiş olsun süperplasta da gıtmek istiyorum canım bu ızler için doktor bu konuda da yardımcı olurmu memorıal hastanesi taksimde mi peki

cnm..ben gögüs küçültme ve lipo oldum..süperplast nişantaşında tuğrul beyin muaynehanesi çağlayanda..bize göre uzak diil arası..özelden mesajın geldi.bana ordan numaranı yaz..ben seni süperplasta ve tuğrul beye götürürüm..süperplas bana çok yakın..cuma benimde randevüm var tuğrul beyle..görüşme ücretsiz cnm..

Annem için düşünüyorduk bizde. Bu kadar sorunalra yol açacağını düşünmezdim ben tam tersine kolay bir operasyon saniyıyordum :KK43:

Tuğrul Bey konusunda gerçekten iyiyse ben de anneme söyleyeyim o zaman. Tesekkurler sensiii :)

rica ederim cnm..kesinlikle hiç zor bi ameliyat diil..ama tuğrul bey yapınca tabi..ben şuan çok iim..hiç ağrım sızım olmadı..bide nefis oldular..annen gönül rahaylığıyla olabilir ameliyatını

canım ilk basta süperplasta gitmek mi mantıklı yoksa tuğrul beye mi cuma gelebilirsem tuğrul beyde bulusalım şimdi yenı kapıda inicem ordan nasıl gelıcem oraya haftaya gıdersem nasıl ulaşabilirim cok yardımcı oldun cok sagol canım doktorun tel verırsen randevu alayım canım cok tesekkurler

telofonumu yazdım özelden cnm..beni ara sana detaylı anlatırım..tuğrul beyin tel yazdım..yenikapıdan inince taksiye binip nişantaşı diceksin..orda yargıcı var starbax var.mango var onun orda süperplast..sen beni ara en iisi

canım arıcam senı cuma gelıcektım doktor yokmuş yurt dışındaymış haftaya kaldı bugun bursada bı doktora gıttım gorusmek için dolguyla kesın gecer eger bı aksilik cıkarsa kas kaldırmayla sorun kalmaz dedi cok sevindim tuğrul beylede görüşeyım bi de izleri yok etsek süper olucak kendine iyi bak canım öptüm

tamam şekerim inşallah bi şekilde hallolur..dolgu ve kaş askılamada mantıklı olabilir..gelirsen ara..öptm bende..bye

rica ederim cnm..söledi tuğrul bey sen çıktıktan birsüre sonra ben gelmişim:))senin için faydalı olduysa sevinirim..umarım istediğin şekilde istediğin sonuçlara ulaşırsın..

sensıcım nasılsın senden bısey rıca edıcem senın bılgın cok ıyı bu konularda goz altımda bı dusukluk vardı bunun için hangı dolguyu tercıh etmelıyım yardımcı olursan sevınırım carsamba yaptırıcam

göz altı derken kaç altımı yoksa alt göz kapağı altımı cnm..biçok dolgu maddesi var..hyolonorik asit var geçici dolgu maddesi yüze en çok uygulanan bi madde..birde kalıcı dolgu maddeleri var..poliakrlamid;aguamid,bioalcamid..bunların hepside çok ii dolgu maddeleri..uygulandıkları yerde kayma yapmayan ve yüzde doksan yedisi su olan dolgu maddelerii..ben şahsen kalıcı olanını öneririm..sürekli tekrar etmen gerekmez..ama yüzünde düşüklük olan yerleri sıkılaştırmak için başka yöntemlerde var..caci diye bişey var yüz ovalini ortaya çıkarır tamamen..ve cildini sıkılaştırırır..onuda deneyebilirsin..

ozaman önce geçici yapır..ismi teosiyal olandan...memnun kalırsan kalıcı olanlardan yaptırırsın..

Arkadaşlar ,benim bildiğim kalıcı dolgu poliakrilamid jel (aquamid ,bioalcamid ,formacryl ,amazing jel vb....) göz etrafına uygulanmıyor ,yinede doktora sorup bu konuyu burada paylaşırsak sevinirim.fisfisfis

göz altı derken ince olan kısımaysa hemen gözünün altına olmaz ama yanak kısımlarına doğru olabilir..sen güner ünsala gitsene..magicplasta...o sana ne gerekli ise onu uygular..

X