Premature Bebekler 27 haftalık, hamileyim ve bebeğim 478 gr..(:

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
ben bugün gördüm bu linki ve şerife hanım nasıl oldu bebeğiniz umarım sağlığına kavuşmuştur.

maalesef kaybettim,doğum oldu ve 4,5 ay yoğun bakımda kaldı ve 4 ay öncede gitti..diğer konu başlıklarından yaşam mücadelesini okuyabilirsiniz teşekkürler...senağlama

ne desem bilmiyorum tekrar hatırlattığım için çok özür dilerim.ama çok etkilendim okudukça.üzülmeyin ne olur .
rabbim inşaallah sağlıklı bebekler verir size.
özür dileyerk bişey daha sormak istiyorum neden kilo alamamış.

ne desem bilmiyorum tekrar hatırlattığım için çok özür dilerim.ama çok etkilendim okudukça.üzülmeyin ne olur .
rabbim inşaallah sağlıklı bebekler verir size.
özür dileyerk bişey daha sormak istiyorum neden kilo alamamış.

patolaji sonucuna göre plesental yetersizlik di bebeğe giden ve besleyen bi damar yoktu :KK43: şimdi araştırılıyorum genetik tanı da bakalım bi dahaki sefere bişi olmaz...

özür dilemenize gerek yokki alıştım artık insan herşeye alışıyormuşşş:çok üzgünüm:

patolaji sonucuna göre plesental yetersizlik di bebeğe giden ve besleyen bi damar yoktu :KK43: şimdi araştırılıyorum genetik tanı da bakalım bi dahaki sefere bişi olmaz...

özür dilemenize gerek yokki alıştım artık insan herşeye alışıyormuşşş:çok üzgünüm:
sevgili şerife umarım bu kez sen de mutlu sona ulaşacaksın...lütfen gelişmelerden bizi haberdar et olur mu???sana bol şans diliyorum canım,herşey gönlünce olsun...sevgiler...

oncelikle coook gecmıs olsun.allah sabır versın..Allah en kısa zamanda acınızı dındırecek bebısler nasıp etsın ınsallah...bende 1 kayıp yasadım ve ıncelemele sonunda kan pıhtılasması cıktı.mthfr heterozıgot.ama yasadıgım yerde tam olarak sorunumu tedavı edıcek bı hekımle bulusamadım.bu yuzden prof. dr. rıza madazlıya gıtmeye karar verdım.eger bana genel ızlenım olarak yazabılırsenız cok sevınırım. muayenehanesı varmı acaba? hastane harıc nasıl muayene olabılrım? numarası varmı acaba sızde? cok tesekkurler sımdıden...

sağolun arkadaşlar ilginiz için..

hamile değilim nerden çıktı bu haber bilmiyorum ben tüp bebekle kalmıştım hamile ve dondurulmuş embryom var tekrardan denemek istedik ama doktorum denemeden önce seni araştıralım dedi ve genetike kan verdim bu hafta sonuçlar çıkıcak inşallah sonuca göre bi yol çizicez..

sido profiline yazdım rıza madazlının bilgilerini sanada bol şanslar canım ...

sağolun arkadaşlar ilginiz için..

hamile değilim nerden çıktı bu haber bilmiyorum ben tüp bebekle kalmıştım hamile ve dondurulmuş embryom var tekrardan denemek istedik ama doktorum denemeden önce seni araştıralım dedi ve genetike kan verdim bu hafta sonuçlar çıkıcak inşallah sonuca göre bi yol çizicez..

sido profiline yazdım rıza madazlının bilgilerini sanada bol şanslar canım ...

sonuçalrın açıklandımı bizleride haberdar lütfen dualrıımız senle ve tüm anne adayları ve anne olanlara sevgiyle sağlıkla kal.

canim rabbime dua et senin duan kabul olur merak etme saglikli ol ki seninde bebisine yardimin dokunsun

maalesef kaybettim,doğum oldu ve 4,5 ay yoğun bakımda kaldı ve 4 ay öncede gitti..diğer konu başlıklarından yaşam mücadelesini okuyabilirsiniz teşekkürler...senağlama

canim ya rabbim sabir versin rabbim saglikli cocuklar nasip etsin sana

sonuçalrın açıklandımı bizleride haberdar lütfen dualrıımız senle ve tüm anne adayları ve anne olanlara sevgiyle sağlıkla kal.

arkadaşlar test sonucuma göre kanda pıhtılaşma bulgularına raslanmış o yüzdenmiş...:KK43: 1 ay dinlen dedi doktorum adetin 2.günü gidiorum aksilik olmazsa şubat sonuna doğru dondurulmuşlarla denicez..hakkımızda hayırlısı...

cnm canını sıkma rabbime hergün dua et bebegın sağlıklı bir şekilde gelsin dünyaya.bende hamıleyım 25 haftalık benımde sancılarım var ama tatlı şeyler rabbim başka sıkıntı vermesın.

Geçmiş olsun rabbim sağlık ve sabır versin kafan o kadar doludurki almak istiyorsundur ama bir türlü alamassın denilen sözleri .sadece sana şunu söyleyeceğim yaşamış bir anne olarak dimdik dur her ne olursa olsun sonuç .

Rabbim sağlıkla bağışlasın inşallah . .birdaha böyle acı lar yaşamaman dileğiyle kardeşim . .

arkadaşlar test sonucuma göre kanda pıhtılaşma bulgularına raslanmış o yüzdenmiş...:KK43: 1 ay dinlen dedi doktorum adetin 2.günü gidiorum aksilik olmazsa şubat sonuna doğru dondurulmuşlarla denicez..hakkımızda hayırlısı...

canım nerdesın ya....cok merak etmıstım gıorunce cok sevındım bır an yıne erken dogum yaptın sandım canım nasılsın ....hamıle degılmıydın ne oldu canım ıyı bak kendıne haber ver nolur cok opt senı ınş hersey yuregıne gore olur

canım nerdesın ya....cok merak etmıstım gıorunce cok sevındım bır an yıne erken dogum yaptın sandım canım nasılsın ....hamıle degılmıydın ne oldu canım ıyı bak kendıne haber ver nolur cok opt senı ınş hersey yuregıne gore olur

arkadaşlar arkadaşımız bu konudaki bebeğini uzun süren küvez sonuçu kaybetti, daha sonra tekrar hamile kaldı 33 haftalık olarak ağustos ayında doğum yaptı, bebek küvezde iyi idi sanırım artık evindedir sanırım en son bildiklerim bu kadar

ay cok sevındım canım bebegının ıyı olmasına oncekı olayı bılıyorum ....haber verdıgın ıçın cok sagol ınş ıyıdır dedıgın gıbı sıkınısız buyutsun bebegını ınşş

X