Premature Bebekler 27 haftalık, hamileyim ve bebeğim 478 gr..(:

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.

angelhope

Minnoşumm
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
1.115
5
43
27 haftalık hamileyim ve bebeğim 478 gr besinleri alamıyormuş her an için hazırlıklı olun dedi doktor çok kötüyümm...:çok üzgünüm:

Ayy Canim Benim Uzulme Moralini Bozma Allah Yardimcin Olsun Rabbim Buyuktur Herkesin Herseyin Hayirlisi Dua Et Bizlerinde Dualri Seninle Canimm

Canım umarım düzelir,sen bol bol besin al ve sol tarafına yat,
umarım düzelir
1 kiloya ulaşınca da bence korkma artık ii bi yoğun bakım ünitesiyle bebekler kısa sürede topralanıyor.
arkadaşımın bebeği 30+5 ve 1250 ile doğdu,sonra 900 gr. a düştü,
şimdi 2,5 yaşında maşallah

canım dualarımız seninle inş hiçbşiy olmayacak canım dua et allah darda bıraklmaz

üzülme canım ne düşünürsen o olur hayatta sen hep iyisini düşün allahım inş sağlıklı bi çocuk nasip etsin hayırlı doğumlar nasip etsin çok zor bişiy seni çok iyi anlıyorum ama kendine dikakt et

evet arkadaslarin dedigi gibi dua et bizlerinde duasi seninle hersey artik daha iyi doktorlar falan iyi bakarlar bebegine zaten kim demis ki o kiloda dogcak diye herseyin hayirlisi ve iyisini allah bilir sen hic merak etme allah yardimcin olsun

hepinize ayrı ayrı teşekkürler ederim arkadaşlar bakalım haftaya doktorlar ne dicek p.tesi prof.bi doktora gidicem nasip artıkk...

cnm benım oglumda 35 haftalıken dogurdum kılo alımı durmuş esı bebegı beslemıyomuş neler yapmıştım sureklı sol tarafıma yattım fakat benımkı cok hareketlıydı suyum geldı ve dogum yaptım uzulme sende cnm daha dogumuna cok var dıkkat et sadece.

cnm inşallah sağlıkla alırsın kucağına meleğini
allah yardımcın olsun
dualarımız meleğinle...

Kendini üzmemeye ve bol bol dinlenmeye bak bede 27 haftalık hamileyim ve banada 2 gün önce doktorum aralıklı olarak kanamalarım olduğundan erken doğum riskin var dedi çok kolay deil ama bebişlerimiz için moralimizin iyi olması gerekli üzülmee

canım dualarımız senınle ınsanlah guzel haberler alırsın.....

bebısın saglıklı bır sekılde kucagına alırsınn

hepinize çok tşk ederim arkadaşlar şuan için beklemekten başka çarem yok ne yazıkki ,ne hayal ediosun ne oluyor hayat işte...

allah yardımcın olsun canım inş. düzelir bebeginin durumu inşallah allahım yardım eder bol bol süt iç canım kalsiyum alsın bebegin bebege yarıcak gıdalar tüket bence balık ye meyve ye inş. düselr ya allah yardımcın olsun

hepinize teşekkürler arkadaşlar acil doğum yaptım 460 gr doğdu bugün 9.günü yoğun bakımda ve en az 2 ay kalıcak ve bebeğim hayatı bırakmadı.önce Allah'ın izni sonrada doktorlar sayesinde inşallah iyi olucak umudum bitmedi...her gün görüyorum izliyorum şuan hayati tehlikesi devam edior ama ben çok umutluyum :-)

canım benim üzme kendini umutlu olman çok iyi.. bebeğin ve senin için bol bol dua edicem...

X