14 cm'lik Burnunuz Olsa Ne Yapardınız

E

EU3

Ziyaretçi
3136ec89b14aa164c1938b6lf5.jpg

her aynaya baktığımda birzacık burnumdan şikayetçi olurdum ama bu resmi görünce rabbime binlerce kez şükrettim.allah düşmanımın bile başına vermesin.amcama çok acıdım çok:çok üzgünüm:

ilginç 2 burun gibi duruo ya aslnda ameliyat falan olması gerekir sağlık açısından da kötü bi durum yani

bnde gördüm bu adamı gecenlerde haberlere cıkmıstı sanrsam adamn burnu kırılmıs önceden oda tedavi olmamış daha sonrada bu hale gelmiş,adam artık bu haline alışmış,bide rekorlar kitabına aday olcakmıs burnu,daha önce ki burun rekorunuda yine bi türk kırmış yanlış hatrlamıyosam onn burnuda 7 cm.miş.............

sevgili dedecim gençken burnunu çok sorun ediyormuş ama şimdi kendide etrafındakilerde hiç yadırgamıyorlarmış.aman be dede o ucundan sarkan eti aldırmak okadarmı zorduda bu burunla yaşamaya mecbur bıraktın kendini.düşününsenize bir her dışarı çıktığınızda hayret dolu bakışlar sizin üzerinizde,çok zor bir durum açıkcası.birde ona sonrmak lazım o zor günleri,açsa kara kaplı kutuyu neler neler çıkar allah bilir.:1no2:

X