Göz Makyajı Refectocil ka boyas kullanmnn sonucu

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
E

EU1

Ziyaretçi
mesajımı değiştiriyorum.ürünün kullanımı satıcıya sordum ve gerekli bilgileri aldım.ben ürünün kullanımını yanlış uygulamışım.refectocil boyalar kaşta ne kadar çok beklerse o kadar koyu ton elde edilirmiş..ben tam tersi olur sanmıştım.o yüzden sorunumu halletmiş oldum.bu ürün tamamen bitkisel olduğu için aldım(bitkisel olmasa oksijen ve oriel banyosu yapmış gibi hemen açılırdı kaşımın rengi).çünkü kuaförde sürülen saç boyalarını hiç tasvip etmiyorum.kaşları zamanla seyreltiyor.refectocil gerçekten güzel

ürünün ismini burada duydum ve araştırıp internetten bulup aldım.kaşlarım çok koyu kahvedir, siyah demem daha uygun.refectocilin açık kahvesini aldım yanındada oksidan mutlaka alın ve onunla kullanın diyorlar zaten.sıvı ve krem oksidan mevcuttu.ben krem oksidan aldım.sonra heyecanla kaşlarıma uyguladım.bekledimtatlicadiarzu,sonra ne göreyim,karagöz hacivata dönmüşüm.:1ninca: siyahtı dahada kömür siyah oldu.şimdi bunun sarı renginde olanıda vardı,şimdi onu alıcam kullanan var mı acaba:uhm:.onu almadığıma pişman oldum:çok üzgünüm:.kaşlarım siyah sanırım sarı anca açar kaşlarımı diye düşünüyorum.bu ürünü kullanan ve hakkında tecrübesi olan arkadaşlar varsa ,bilgi verirlerse çok sevinirim.bu kaşlarla mahsur kaldım.senağlama

canım bilgim yok ama kaşlarınla uğraşma bence çünkü ne kadar kaş için özel boyalar da olsa normal saç boyalarından pek farkları yokmuş ve sonuçta kaş çok da yenilenmez bence bir kaç zaman sonra eski halini zaten alır

gözdey teşekkürler cnm:1hug:,tenim açık buğday rengi olmasına rağmen kaşlarım siyah, saçlarım boyalı ve röfleli(sarışınlık hakim)uyum sağlamak ve kontrası kaldırmak için kaşlarımı boyamak zorundayım.sarı saçlı kara kaşlı bir halde dolaşmak istemem.:eek: benim gibi teni sarışınlığa müsait olanlar sırf kaşları siyah diye saçlarına değişiklik yapmayı düşünmüyorlar:sm_confused:ama ben saçımıda boyarım kaşımıdajeyyar:asigim:

gözdey teşekkürler cnm:1hug:,tenim açık buğday rengi olmasına rağmen kaşlarım siyah, saçlarım boyalı ve röfleli(sarışınlık hakim)uyum sağlamak ve kontrası kaldırmak için kaşlarımı boyamak zorundayım.sarı saçlı kara kaşlı bir halde dolaşmak istemem.:eek: benim gibi teni sarışınlığa müsait olanlar sırf kaşları siyah diye saçlarına değişiklik yapmayı düşünmüyorlar:sm_confused:ama ben saçımıda boyarım kaşımıdajeyyar:asigim:

ardamcığımmm ben de aynı senin gibiyimma.s
tenim çok açık sarıya müsait soğuk tonlarına da ama kaşlarım siyah kadar koyu hatta siyah ama ben röfle yaptırdım ve itici durmadı tam tersi kontrast oldu ve kaşlarım ve gözlerim daha güzel göründü ama tabi röfle birkaç cm sonra başladığı için dipten kendi saçımın rengi vardı o yuzden seninki boya gibi olmuşsa ve dip boya yapıorsan haklısın ama şu var ki siyah kaş gibisi var mıa.s
kaşının rengini çok sık deiştirme bence kaş boyaları çok masum olmayabilir bence boya gibi deilde sık röfle olsa ve dipten kendi saçın görünse elleme sonuçta zevk meselesi ama bana kimse çok itici dememişti hatta kaş ile saçın aynı tonlarda olması gerektiğini düşünen arkadaşm bile hayret hiç kötü durmamış dedi,çünkü kaş siyah bile alsa açık renge uyum sağlıyor koyu renk saçla kaşlarım daha da koyu görünüor meselaa.s

ardamcığımmm ben de aynı senin gibiyimma.s
tenim çok açık sarıya müsait soğuk tonlarına da ama kaşlarım siyah kadar koyu hatta siyah ama ben röfle yaptırdım ve itici durmadı tam tersi kontrast oldu ve kaşlarım ve gözlerim daha güzel göründü ama tabi röfle birkaç cm sonra başladığı için dipten kendi saçımın rengi vardı o yuzden seninki boya gibi olmuşsa ve dip boya yapıorsan haklısın ama şu var ki siyah kaş gibisi var mıa.s
kaşının rengini çok sık deiştirme bence kaş boyaları çok masum olmayabilir bence boya gibi deilde sık röfle olsa ve dipten kendi saçın görünse elleme sonuçta zevk meselesi ama bana kimse çok itici dememişti hatta kaş ile saçın aynı tonlarda olması gerektiğini düşünen arkadaşm bile hayret hiç kötü durmamış dedi,çünkü kaş siyah bile alsa açık renge uyum sağlıyor koyu renk saçla kaşlarım daha da koyu görünüor meselaa.s

aslında haklısın,benim saçımda kaşımda siyahtır.ama tenim açık buğday.ben önceden saçlarımı kahverengiye boyatıp üzerine röfle yaptırıyodum.diptende kendi saçım uzadığında saçımla pek sırıtmıyordu kaşlarım.sonra canım değişiklik istedi ve karamel boya üzeri röfle yaptırayım dedim.o günden beri kaşlarımla uymadı bi türlü saçlarım.en doğru karar senin aslında.bende eski saçıma geri dönersem kaşlarımı boyatmıcam artıkşutarafagitti,benim saçlar sinem kobalın şu anki saçları gibi.o bile şu an boyatıyor çünkü saçları açık karamel üzeri röfle ve sarı paketleri çok:smiley-cool:dediğin gibi bazı röfleler(aralarda koyularda varsa)siyahımsı kaşı kaldırabiliyor,birde şu var kendi saçıma direkt röfle yaptırmamı kuaför doğru bulmadı:KK43:çünkü saçlarım siyah.belki sen koyu kumralsındır,aslında boya üzeri röflede kendi saçım dipten uzadığında 3 renk oluyor,diğer ara tonlarda karışık tabi:KK43:,bazen diyorum acaba kuaför para almak için mi önden saçımı boyuyor,aklıma hinlik geliyor,.çünkü kendi siyah saçıma röfle atsa dediğin gibi ve sonra cilalayıp rengini kırsa öylede yapamaz mı sanki,sonrada senin saçın gibi diplerden temiz temiz uzasa ve saçımda ton farkları karışık renkler kalmasa:KK43:...

canım benim saçımda koyu kahverengi yani siyah gibi senin gibia.s
bence de daha mantıklı kendi saçının üzerine yapılması zaten zamanla renk harmoniyi yakalıyor ama sen karamel gibi açık zemin üstüne sarı istiorsan devam edeceksin ama dediğin gibi renk cümbüşü var ve saçın sürekli dip boyadan yıpranır bence ama kendi saçının üzerine olursa daha rahat edersin ve her ay dip boya derdi olmaz belki de daha bütün olura.s
ne kadar işlem o kadar yıpranma canım maalesef hem kendi saçını kullanırsan kaşını da doğal halinde kullanırsın bence böylesi çok daha rahat ve hoş olur en önemlisi de kaş saç gibi sürekli uzayan yenilenen bir şey değil kendi kaşın çıktıkça boya boya derken tehlikeli olabilir ,bu tarz deişiklikler arada hoş olsa da uzun vadede yıpratıcı bence ama karar senin a.s

ya da dediğin gibi kahverengi zemine röfle de mantıklı,ama karamelden nasıl döneceksin?kendi saç rengine yakın ama daha açık bir renge boyatabilrsin dip boya olarak ve ondan sonra da öyle kullanabilirsin?kuaförlerin her dediğine inanmıyorum özellikle de bazıları sırf trend e göre saçı deiştirmeye çalışıorlar bazıları da çok profesyonel sana neyin gidip gitmeyeceğini ya da uzun vadede neyin olup olmayacağını açıklıyorlar,neyse mesela açık kahve ya da koyu kumral dip boya ile kendi saçın uyumlu çıkar bence kuaförüne bir danış cnm

mesajımı değiştiriyorum.ürünün kullanımı satıcıya sordum ve gerekli bilgileri aldım.ben ürünün kullanımını yanlış uygulamışım.refectocil boyalar kaşta ne kadar çok beklerse o kadar koyu ton elde edilirmiş..ben tam tersi olur sanmıştım.o yüzden sorunumu halletmiş oldum.bu ürün tamamen bitkisel olduğu için aldım(bitkisel olmasa oksijen ve oriel banyosu yapmış gibi hemen açılırdı kaşımın rengi).çünkü kuaförde sürülen saç boyalarını hiç tasvip etmiyorum.kaşları zamanla seyreltiyor.refectocil gerçekten güzel

Bende bu kaş boyasını çok merak ediyorum yapmak ta istiyorum.Nasıl yapıyorsuz biraz anlatabilirmisiniz birde nereden aldınız bu kaşboyasını

merhaba,
bende aldım bu boyadan. 2 gün önce boyadım ve sizin anlattığınız gibi siyaha yakın olan kaşlarım daha da koyulaşarak kopkoyu bir siyah oldu.. tüpte yazan açık kahverengi nasıl bu hale getirdi kaşlarımı anlamadım. istenilen koyuluğa göre 5-10 dakika arası tutun demiş. ben 5-6 dakika tuttum yine koyu oldu. daha az ne kadar süre bekletebilirimki o zaman nasıl açılacak kaşlarımın rengi anlamadım. o kadar da para vermiştim. hevesle yapıp sonucu görünce çok moralim bozuldu. ve şu an kaşlarımın rengini hiçbir şekilde açamıorum. ne denediysem olmadı. mecburen uzamasını beklicem.
rica etsem ayrıntılı anlatabilir misiniz? siz nasıl uyguladınızda istediğiniz sonucu aldınız. gerçekten kaş rengini açık kahve yapıor mu?
ben bir daha denemeye korkuyorum açıkçası. boyadıktan sonra aynaya bakarken kendimden korktum açıkçası:1shok:
yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim... şimdiden teşekkürler..

narçınn ben iyice korktum. Bende açık kahveyi düşünüyordum şimdi tereddütte kaldım.Acaba önce açıcıyı mı kullanmak gerek anlamadımki:uhm::uhm:

denizyıldızı vallahi açıcıyı bende düşündüm ama bilemedim yinede. kutuda önce açın sonra boyayın yazmıodu çünkü. açıcıyı sanki çok sarı yapmak için kullanmak gerek gibi geldi. valla bende tereddütteyim şu an.. bi daha denemeliyim bilemedim.
kullanan bilen biri yardımcı olursa çok sevinirim.

acaba önce açıp sonra açık kahveye boyansa daha iyi olmazmı çünki öbür türlü yapıldığında herkes aynı sonucu almuş koyu kahve.Dediğin gibi kullananlardan biri yardım etsede bizde bilsek çok istiyorum bu kaş boyasını ama tereddütte kaldım

kızlar konuyu açalı epey oldu ama,
bazı arkadaşlar sormuş pek giremediğimden nete göremedim.
ben refectocili internetten satış sitesinden satın aldım,yanında krem oksidanınıda satın aldım.
ben 0 olan sarı renginde olanını kullandım epey,ama saçım röfleliyken.şu anda eski saçıma döndüm,ama yineden değişiklik olsun diye az bekletip kaşlarımı kumral yapabiliyorum.
1 cm refectocil ve 5-6 damla oksidan ince ince karıştırılıp krem kıvamına getirilir(işte bu kıvamı tutturmak çok zor ama ben birçok denemem sonrasında başardım.)kaşınıza boyayı sürerken bir elinizlede gözünüzü kapatın eğer kıvam tutmamışsa gözünüze girmesin sürerken.

narçınn ben iyice korktum. Bende açık kahveyi düşünüyordum şimdi tereddütte kaldım.Acaba önce açıcıyı mı kullanmak gerek anlamadımki:uhm::uhm:

aman derim :1ninca:
bendede açk kahve vardı.o kaşlarımı simsiyah yaptı sürünce.
kesinlikle 0 sarı renkte olanını kullanın.3-5 dk bekletseniz sarı değil kumral oluyor zaten.sositososito

kızlarrr refectocil için mutlaka sarısını alınn denedimm biraz açıo sarı yapmıo zaten

kızlar,
bu işi antalya da profesyonel olarak yapan biri olarak size önerim bir makyaj stüdyosu veya güzellik salonun da bu işe girişmeniz. refectocilin bir kaç değişik rengi bulunur.kaş/kirpik rengini açmak için özellikle renk açıcı olan kutudan almalısınız.kaşlarınızı ilk defa boyuyorsanız 20 gün sonra bir ek uygulama daha yapmalısınız ki renk daha kalıcı olabilsin.satış yapılan yerlerde ellerinde ne varsa size satmak isteyebilirler bu yüzden aradığınız ürüne ulaşamayabilirsiniz. refectocil tamamen bitkisel bir üründür.ancak işlemler sırasında oksidan içerikli yardımcılar kullanıldığından bu işi dikkatli ve bilen birine yaptırmalısını k, gözünüze kaçmasın.ayrıca aldığınız ürünlerin tarihlerine dikkat etmelisiniz.bu işin sürekli uygulandığı yerlerde bayat ürünle karşılaşmazsınız ama tanımadığınız bir satıcıdan yada internetten aldığınız tek bir ürünün garantisi olmaz malesef.. Makyözünüz sizin göz ve cilt ve saç yapınızı inceleyerek en doğru rengi seçmenizde yardımcı olacak ve işlemi güvenli bir şekilde yapacaktır.

merhaba,
bende aldım bu boyadan. 2 gün önce boyadım ve sizin anlattığınız gibi siyaha yakın olan kaşlarım daha da koyulaşarak kopkoyu bir siyah oldu.. tüpte yazan açık kahverengi nasıl bu hale getirdi kaşlarımı anlamadım. istenilen koyuluğa göre 5-10 dakika arası tutun demiş. ben 5-6 dakika tuttum yine koyu oldu. daha az ne kadar süre bekletebilirimki o zaman nasıl açılacak kaşlarımın rengi anlamadım. o kadar da para vermiştim. hevesle yapıp sonucu görünce çok moralim bozuldu. ve şu an kaşlarımın rengini hiçbir şekilde açamıorum. ne denediysem olmadı. mecburen uzamasını beklicem.
rica etsem ayrıntılı anlatabilir misiniz? siz nasıl uyguladınızda istediğiniz sonucu aldınız. gerçekten kaş rengini açık kahve yapıor mu?
ben bir daha denemeye korkuyorum açıkçası. boyadıktan sonra aynaya bakarken kendimden korktum açıkçası:1shok:
yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim... şimdiden teşekkürler..

ben sarışınım, bu ürünü kaşlarımı koyulaştırmak için kullanıyorum, ne kadar bekletirsen o kadar koyu oluyor.birkaç dakika bekletiyorum ben, sarı kaşlarım kahverengi oluyor,çok memnunum.kaş rengi açmak için kullanılabileceğini sanmam.kaşları koyulaşan arkadaşlarım çok da üzülmesinler, benimkiler 1 ay sonra yine sapsarı olup boya istediğine göre 1-2 haftaya doğallaşır kaşlarınız.

X