Lazer Epilasyon Rio Scanning ve Rio Lahr Laser Epilasyon Aletleri Hakkında Paylaşım Alanı

arkadaslar almayinn,paranizi basa harcamayin ben kullandim calismadigim halde cok sikici ugrasmasi sonuc aldigimi da soyluyemem rio nun 20 olanini kullandim,200 e sattim hic gozumu kirpmadan hem de bence hastanede yaptirin ben iki sefer girdim hastanede cok iyi sonuc aldim hala var ama 1 sene arayla girdigim icin bosuna paranizi sokaga atmayin

hadi ya reklemını ii yapıyolar ama

1.5-2 yıldır lazer epilasyon yaptırmak konusunda araştırmaktan konuşmaktan bıkmış haldeyim, zararı konusunda şüpheler var diye bir türlü gidemedim, ama artık o zararı göze alıp gideceğim, uzatmaya başladım, başında doktor olan güvenilir 2 yer buldum o ikisi arasında karar verip gideceğim ! GİDECEĞİM ARTIK YETTİ BU KIL İŞİ! zemuszemus

Tekrar yineliyorum.. Kesinlikle tavsiye etmiyorum...

Ben cok ugrastim.. 2 -3 ay sabrettim kullandim günde 1 bucuk - 2 saate yakin koltuk altima uyguladim ki tüylerim siyah ve kalindilar..Sadece bir bölgeye yogunlasayim faydasini görürüm diye düsündüm.Hic bir ise yaramadi..ki alete 350 euro vermistim ilk ciktigi zamanlar almistim.. Oysaki lazer epilasyon yaptirdim 6 seans oda 300 euro tuttu. Ama suan 6-7 kil ancak ya kaldi ya kalmadi onlarda incecik..Kesin cözüm lazer epilasyon ama ince tüylerinize onuda uygulatmayin pek faydasi olmuyor makine ince tüyleri tanimiyor.. SAKIN ALMAYIN Paraniza cook yazik olur..

Arkadaşlar aldığım rio-lazer sanırım çalışmıyor...başlıkta hiç ışık yok.. Bilen varmı????

RİO LAZER TARAYICI 60x MODELİNİ ALDIM.

1 YILDIR GUZELLİK MERKEZLERİNDE LAZERE GİDİYORUM. ARTIK GİTMEKTEN BIKTIM. İNCELİYOR AMA BİTMİYOR. O YUZDEN EVE ALMAYA KARAR VERDİM. LAZERİN MANTIGINI ÖGRENDİM YURT DISINDADA ARASTIRMA YAPTIM.

AYLARCA ARASTIRDIM İİ DİYENLERDE VAR KÖTU DİYENLERDE.

BUGUN KULLANMAYA BASLIYORUM.

arkadaslar almayinn,paranizi basa harcamayin ben kullandim calismadigim halde cok sikici ugrasmasi sonuc aldigimi da soyluyemem rio nun 20 olanini kullandim,200 e sattim hic gozumu kirpmadan hem de bence hastanede yaptirin ben iki sefer girdim hastanede cok iyi sonuc aldim hala var ama 1 sene arayla girdigim icin bosuna paranizi sokaga atmayin

Merhaba arkadaşlar ,

Ben 12. ayda rio x 60 lazer epilasyon cihazı aldım ve toplam 6 seans kullandım sadece yüz bölgemde şua ana kadar gözle görülür bir azalma olmadı normalde 6 seans sonunda azalma olması gerekiyor. Cihazla ilgili tüm yorumları yapacağım değerlendirme size kalmış.

Cihazın kullanımı çok kolayama tek Atış 2 dakikayı buluyor dolayısı ile çok uzun zaman kaybı sadece yuz ( bıyık , favori ve çok az cene kısmı ) 2,5 saat sürüyor. Başka bir bölgemde uygulama yaptığımı düşünemiyorum bile . Cihazın atış yaptığı alan 1 cm kadar yani tek atış için 2 dakika uygulama yapılan alan çok az .
ben bu cihazı 900 tl ye yakın bir fiyat ile aldım. Üzerine 1500 tl daha verseydim güzel bir merkezde birçok bölgem için paket programlardan yaptıra bilirdim malesef anlatıldığı kadar etkili atışları yok :KK43:
Arkadaşlara tavsiyem gidip güzel bir merkezde nerenize istiyorsanız oraya lazer epilasyon yaptırın. Ne zaman kaybı ne de maddi kayba uğramayın.
Sağlcakla kalın :)

Merhaba arkadaşlar.bende bu siteye yeni üye oldum faydalı bilgiler oldugunu düşünüyorum emegi gecenlere teşekkürler......ben 13.11 2010 tarihinde (4 ay önce )rıo scannıng lazer epilation cihazını aldım.daha önce lazer salonunda başlamıştım çok fazla bir tüyüm kalmadı.kalanlarıda bu cıhazla yapmak için.bır ıkı seans yaptım ama vakit bulamadıgım için kullanamadım zaman alıyor sabır gerektiriyor.evde rahatlık ona dicek yok tabi vaktiniz bolsa oturun tv başına hem izleyin hem lazerinizi yapın.:)) benim vaktim yok malesefki.bu nedenle bu aleti almak isteyenleriniz olursa ben kendiminkini satmayı düşünüyorum.yarı fiyatına bırakırım.halaa sıfır gibi paketinde duruyor.düsünenleriniz olursa bana ulaşın derim...:KK3:

RİO LAZER TARAYICI 60x MODELİNİ ALDIM.

1 YILDIR GUZELLİK MERKEZLERİNDE LAZERE GİDİYORUM. ARTIK GİTMEKTEN BIKTIM. İNCELİYOR AMA BİTMİYOR. O YUZDEN EVE ALMAYA KARAR VERDİM. LAZERİN MANTIGINI ÖGRENDİM YURT DISINDADA ARASTIRMA YAPTIM.

AYLARCA ARASTIRDIM İİ DİYENLERDE VAR KÖTU DİYENLERDE.

BUGUN KULLANMAYA BASLIYORUM.

Selam. ya psikolog çok merak ediyoruz acaba etkisini gördün mü bilgilendirir misin ??

Merhaba arkadaşlar ,

Ben 12. ayda rio x 60 lazer epilasyon cihazı aldım ve toplam 6 seans kullandım sadece yüz bölgemde şua ana kadar gözle görülür bir azalma olmadı normalde 6 seans sonunda azalma olması gerekiyor. Cihazla ilgili tüm yorumları yapacağım değerlendirme size kalmış.

Cihazın kullanımı çok kolayama tek Atış 2 dakikayı buluyor dolayısı ile çok uzun zaman kaybı sadece yuz ( bıyık , favori ve çok az cene kısmı ) 2,5 saat sürüyor. Başka bir bölgemde uygulama yaptığımı düşünemiyorum bile . Cihazın atış yaptığı alan 1 cm kadar yani tek atış için 2 dakika uygulama yapılan alan çok az .
ben bu cihazı 900 tl ye yakın bir fiyat ile aldım. Üzerine 1500 tl daha verseydim güzel bir merkezde birçok bölgem için paket programlardan yaptıra bilirdim malesef anlatıldığı kadar etkili atışları yok :KK43:
Arkadaşlara tavsiyem gidip güzel bir merkezde nerenize istiyorsanız oraya lazer epilasyon yaptırın. Ne zaman kaybı ne de maddi kayba uğramayın.
Sağlcakla kalın :)

Bu mesajı yazan arkadaş kullandığını yazmış ama yazıkları çok çelişkili rio x60 aldım dio hemde tek atış iki dakikayı buluyor diyor. Ama rio x60 taramalı bi model yani ya birisi satışını yaptığı için övüyor yada dier insan lazer epilasyon sahibi bu yüzden kötülüyor bir türlü fikir edinemedim gerçekten kullanan kişiler yazsa sadece 1 msj yazıp giden kişiler yada sırf bu konu için üye olmuş kişiler yazmasa çok daha iyi olurdu.

:lepi:

merhaba bu sitede gezerken sizlerin rio lazer epilosyon hallindaki sorunlarinizi okudum ve sizlere yardimci olabilmek icin hemen siteye uye oldum

sizlere rio lazeri alin yada almayin demiyorum bu tamamiyle kisisel ama kafaniza takilan sorular olursada cevaplamaya hazirim

1) rio nun uc cesidi var birinci tekli yani tek kil kokune nufuz ediyoki ianin bana bu insani cileden cikarir ikincisi taramali ve bir anda 20 kil kokune nufuz ettigi soyleniyo yalniz soyle bir sorun var cihazin tene nufuz eden kismi 1 cm karelik bir alan o alan icerisinde sayet 20 kil koku varsa gecerli oluyo yani demem oki taramali riyoda aletin tene temas ettigi yer disinda tarama yapamiyorsunuz :çok üzgünüm: rionun yeni cikan urunu ise bir anda 60 kil kokune nufuz ediyo bu oldukca pahali ve inanin tene temas eden yuzeyde bir farklilik olmuyor

2 ) ben rio yu ingiltereden aldim ve suan kullandigim alet 20 kil kokune nufuz eden taramli olanindandir bunu turkiyede mevcut olup olmadigini bilmiyorum

3 ) rio gercekten sabir isteyen bir alet salonlarda aldiginiz perfonmansi bir anda riodan beklemeyin zamanla tuylerde azalma ve hatta yok olma oldugunu gozreceksiniz ben iki aydir kullaniyorum ilk olarak biyiktan basladim ve inanin gzole gorulur sekilde yok olma var dedigim gibi sadece sabir isi sizlere tavsiyen bir anda rioyu birden fazla bolge icin kullanmayin yoksa cabuk bikarsiniz

4 ) rioda tek vurus yaklasik olara 1 dk suruyor ve az olsa can acisi hissediyosunuz malum sonucta yakiyo bu aci bolgenin hassasiyetine gore azicik artiyo sanki iyne batiriliyomus gibi bir hissiyat olusuyo

simdilik benden bu kadar olurda akliniza bir sey takilirsa seve seve yardimci olurum sonucta ucuz bir makine degil

umarim sizlere yardimci olabilmisimdir

saygilarimla
yorumunuz baya eski ama yinede sormak isterim ben rio tek atış düşünüyorum tenim beyaz kıllarım siyah ve kalın çene bölgemde, acaba bende etkili olurmu bu alet

Lazer epilasyon önemli ve hassasiyet gerektiren bir uygulamadır.
Kılın derinliğine ulaşabilen cihazlar ciddi mühendislik gerektiren sistemlerdir.

Ve sağlıklı bir ortamda,uzman tarafından yapılması gerekir.
Cilt tipi,kıl tipi, vereceği enerji tedavi için önemlidir.

tavsiyem kendi başınıza hem zaman ,hem para kaybetmeyin.
İnternetten bulunduğunuz bölgede iyi bir yer bulun ve gidin.
Eskisi kadar pahalı olmadığını da belirteyim.

Teninize her türlü cihazı da değdirmeyin.

X