Lazer Epilasyon Rio Scanning ve Rio Lahr Laser Epilasyon Aletleri Hakkında Paylaşım Alanı

mrb angel24 ben bi güzel ağdamı yaptım karınca yağımı sürdüm açıkcası jilete cesaret edemedim bide okadarda para verdim.jiletle daha çok kalınlaşmasından korktuğum için küçük bi bölge belirleyerek oraya kullanmayı düşünüyorum çıkmaya başlayınca

merhaba hanımlar...

sonunda rio taramalı dan aldım yüzüme,koltuk altıma başladım...
henüz iki gün olduğu için neredeyse hiç fark yok ama sonuç beklemek için daha erken...

bu arada...mesela yüzünüze ağda yaptıysanız ve sonra bunu kullandıysanız tabi ki etkisi olmaz...üzerinden zaman geçmesi gerek,lazer aktif uzama süresinde faydalı oluyor çünkü...

sorularınız varsa seve seve cevaplarım...hoşçakalın..a.s.

nihayet rio hakkında bilgi almaya başlıyoruz galiba.nereden nekadara aldınız yazarsan sevinirim.Pharmacea alalı epey oldu sanırım.Ne durumda acaba?

nihayet rio hakkında bilgi almaya başlıyoruz galiba.nereden nekadara aldınız yazarsan sevinirim.Pharmacea alalı epey oldu sanırım.Ne durumda acaba?

Sevgili edka ürünler hakkında bilgi verelim ancak nereden alındığı gibi konulara girilince malasef önüne geçilemiyor Kadınlar Kulubünde ürün tanıtılabilir, özellikleri kullanım tecrübeleri paylaşılabilir ancak satış bilgileri paylaşılamaz.Bu tür mesajlara müdahele edilir.Teşekkürler a.s.

ben 825 e aldım..10 ay taksitle...yalnız cardfinans kredi kartımın limiti dolmamış olsaydı ona özel %15 indirimle 700 olacaktı...

ürünü bu sabah da kullandım...hafif hafif yanmalar oluyor..tabi bu iyiye işaret...tarama özellikli olduğu için baya pratik...yani tek tek uğraşmak nerede,20 tane birden halletmek nerede...
bir de ağda üzerinden en az 4 hafta geçmiş olmalıymış...bacağıma da başlayacağım...sanırım en iyi gözlem o bölgede yapılır :)

ben 825 e aldım..10 ay taksitle...yalnız cardfinans kredi kartımın limiti dolmamış olsaydı ona özel %15 indirimle 700 olacaktı...

ürünü bu sabah da kullandım...hafif hafif yanmalar oluyor..tabi bu iyiye işaret...tarama özellikli olduğu için baya pratik...yani tek tek uğraşmak nerede,20 tane birden halletmek nerede...
bir de ağda üzerinden en az 4 hafta geçmiş olmalıymış...bacağıma da başlayacağım...sanırım en iyi gözlem o bölgede yapılır :)

mrb ben bu taramalı rioyu yabancı bir siteden buldum almayı düşünüyorum ama araştırıyorum.sterlin üzerinden satış yapılıyor.530a falan geliyor.tabi sitenin güvenilirliği ile ilgili bilgim yok.CADIARZU.siz nerden aldınız acaba?

arkadaslar kurallar disina cikmayalim lutfen
kullandiginiz ürün hakkinda öneri yorum yapabilirsiniz
aksini yani site ismi satis yeri vs vs veremezsiniz a.s.

arkadaşlar merhaba bende rionun taramalı modelini merak ediyorum sanırımalıp kullanmaya başlayan arkadaşlaırmızvar sonuçlar nasıl gerçekten tek seferde 20 kılköküne etkilimidir:uhm:

merhaba... bişey söylemek istiyorum...CADIARZUnormal lazerde yani salonlarda yapılan lazerde nasıl oluyor acaba,uygulamadan kaç gün sonra dökülüyor ya da etkisi görülüyor...:uhm: tamam ben aldım...dün 5.kez uyguladım ama hiçbir değişiklik olmadı...söylendiğine göre daha erken..ama uygulama aralarında ağdayla almamak gerektiği için böyle kedi gibi mi gezicem :) yani tavsiyem eğer benim gibi dudak üstünüz çok hassas değilse ağda yapılınca kızarıklık geçiyor ve yara olmuyorsa ağda dan şaşmayın derim... ama illa tamamen kurtulmak istiyorum diyorsanız bu aleti biraz daha araştırın ya da beni bekleyin...yani 1 hafta daha geçer de dökülmesse hiç almayın...:1no2:

merhaba... bişey söylemek istiyorum...CADIARZUnormal lazerde yani salonlarda yapılan lazerde nasıl oluyor acaba,uygulamadan kaç gün sonra dökülüyor ya da etkisi görülüyor...:uhm: tamam ben aldım...dün 5.kez uyguladım ama hiçbir değişiklik olmadı...söylendiğine göre daha erken..ama uygulama aralarında ağdayla almamak gerektiği için böyle kedi gibi mi gezicem :) yani tavsiyem eğer benim gibi dudak üstünüz çok hassas değilse ağda yapılınca kızarıklık geçiyor ve yara olmuyorsa ağda dan şaşmayın derim... ama illa tamamen kurtulmak istiyorum diyorsanız bu aleti biraz daha araştırın ya da beni bekleyin...yani 1 hafta daha geçer de dökülmesse hiç almayın...:1no2:
merhaba
kullandığın riounun taramalı modelimi?ben seni bekleyeyim o zaman almayı istiyorum bende 20 kıl köküne etkili diye yazıyor son modeli için
paylaşım yaparsan sevinirim
tesekkürler

evet taramalı modeli...yani scanning
bir de, forumda lazer hakkında yazılanları okudum...salonda yaptıran arkadaşların kiminin 15 günü bulmuş dökülmesi.yani ben 10 gün oldu birşey yok diye üzülüyorum ama klavuzunda da 1-2 hafta yazıyordu...
bir de yüzdeki tüyler en inatçı tüylermiş...benimkiler ince sayılırlar,uygularken hafif hafif yanma hissediyorum gene de...yani kişiden kişiye değişiyor bu lazer olayı...kimi fayda görür kimi görmez...
bekleyip göreceğiz bakalım :) umarım göreceğim şey "fayda" olur..o kadar para verdiğime değsin!!!

evet taramalı modeli...yani scanning
bir de, forumda lazer hakkında yazılanları okudum...salonda yaptıran arkadaşların kiminin 15 günü bulmuş dökülmesi.yani ben 10 gün oldu birşey yok diye üzülüyorum ama klavuzunda da 1-2 hafta yazıyordu...
bir de yüzdeki tüyler en inatçı tüylermiş...benimkiler ince sayılırlar,uygularken hafif hafif yanma hissediyorum gene de...yani kişiden kişiye değişiyor bu lazer olayı...kimi fayda görür kimi görmez...
bekleyip göreceğiz bakalım :) umarım göreceğim şey "fayda" olur..o kadar para verdiğime değsin!!!

umaırm verdiğin paraya değer zaten en çok düşündürende o yani o kadar parayı verip bir işe yaramassa çok kötü olur gerçekten.:a015:
bende lazere gitmiştim bir ara zaten ancak ikinci seanstan sonra çıkanlar dökülüyordu yani hemen dökülmemesi normal bencede.garanti vermiyorlar değilmi canım:uhm:

taramalı lazer cihazını alalı sanıyorum epeyi oldu memnunmusunuz diye soracaktım
gerçi güzellik merkezlerinde bile 4-6 hafta arası seanslar oluyor.yani kesin çözüm için biraz beklememiz lazım

merhaba...
walla hanımlar...dün dayanamadım ağdayla aldım...kızardı gene epey,ve yarın başlar sivilce yara olmaya ama ne yapayım öyle kedi gibi gezmek istemedim...1 hafta olmadı, 2 hafta olmadı, 18 gün bekledim yaaa...banamısın demedi...tüylerim çok cılız da değil.ama bakın,babam da yüzüne uyguluyor,onunkiler baya yanıyormuş ve etkisi görülüyor...yani tüylerinizin durumuna,uygulayabilme durumunuza bakın...yüz bile sıkıcı oluyor yaparken,20 adet kılı gördüğü halde... bence en iyisi ya ağda(hassas olmayanlar için) ya da paraya kıyıp bu işte uzman bir yere lazer yaptırmak.

mrb sasa ne durumda senin uygulamaların, bi etkisini görebildinmi bari verdiğin paraya yazık olmasın, ben senin yazacağın sonuca göre almayı düşünüyorum, kimse bu aleti almamış bilgi edinebileceğimiz yerde yok yardımcı olursan sevinirim iyi günler

BEN YENİ ÜYE OLDUM BENDE RİO LAHS TARAMALI LAZER CİHAZINI ARAŞTIRIYOM KULLANAN VARMI VEYA TAVSİYE EDEN VARMI AY GERÇEKTEN FAYDASI OLURMU DOKTORA GİTTİM EPİLASYON LA ALDIKTAN SNRA ÇOK KÖTÜ KAŞINTI OLUYO DOKTOR KESİN ÇÖZÜM LAZER TEDAVİSİ DEDİ AMA BENİM GÜCÜM ONA YETMEZ RİOYU KULLANAN VARSA BİLGİLENDİRİRSE ÇOK SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER:1hug:

Arkadaşlar Selam,
Büyük heveslerle ve bir cesaret İngiltere'den 190 Sterline getirttiğim Rio taramalıyi 2 haftadan beri kullanıyorum.Hiçbir dökülme falan yok. Hayal kırıklıgı oldu biraz ama hala umitliyim:)
Hic tuyleri dokulen oldu mu bu cihazı kullananlardan?Valla kılavuzda uygulamadan sonra jiletle alın diyo.Ben kol ve bacaklarımı jiletle aldım ama yuzume cesaret edemedim jilete.
Eger faydalı olursa harika ama, tuyler dokulmezse o kadar para yazık olacak ya.
Ben bide ayarını 3. dereceden yapiyorum.Acaba daha guclu dalga mı secmek lazım?Aslında yaparken yandıgını da hissediyorum, ya o kadar da uyduruk degildir,mutlaka bi faydası olur uzun zamanda dimi?:))

bende türk sitelerinde araştırdım fakat bu ürünü kullanan birine rastlamak zor, rasladığım kişilerde bi sonuç göremedik diyolar, bende yurt dışındaki siteleri araştırdım, ürün yeni old için uzun vadede kullanıp tamamen kurtuldum diyen yok, bazıları hiçbi etkisini göremedim boşuna para harcadım yazmış bazılarıda dökülme ve azalma görmüş, biri 4ay kullanmış hiçbi etki görememiş ki tenim ve tüy rengimde müsaitti dio ama bu ürün kimi insanlarda hiç bi etki göstermeyebiliomuş malesef ve bunla ilgili ürünün içeriğinde açıklama yapılmamış, yani yabancı sitelerdeki yorumların yarısı olumlu yarısıda olumsuzdu kızlar, bu yüzden bende ikilemde kaldım biraz daha bekleyip kullanaların yorumlarını araştırmak istiyorum, yine haberleşiriz ve inş kurtuluruz bu dertten

Merhaba arkadaşlar, ben de internette bu cihaz ile ilgili araştırma yaptım, taramalı modeli 770 YTL ile 940 YTL arasında değişiyor. Almayı düşünüyorum ama kullanan arkadaşlardan son durumları ile ilgili yorumlarını almak istedim önce. Bir gelişme var mı, kullananlar bilgi verebilirlerse çok mutlu olurum.

merhaba hanımlar...
taşınma telaşı ve telefonun geç bağlanması nedeniyle ancak yazabiliyorum,kusura bakmayın...

primavera79 walla ben de büyük bir umutla bekledim ama hiç kıpırdama olmadı :) sendeki durumlar nasıl şimdi? bu arada ben buğday tenliyim,son seviyede kullandım...
ben bırak yüzümü,kolumu ve bacağımı da alamam jiletle ya...hiç cesaret edemiyorum açıkçası...

kol altı için zaten yardım şart...tamam, yüze uygulamak çok kolay...ama okuduğuma göre yüz lazerin en zor etki ettiği bölgeymiş...

artık yaz geldi sayılır, yani sürekli almak gerek,uygulama için bırakamam... kışa doğru tekrar başlarım,ne yapayım...

X