Sivilceli Ciltler siyah noktolara kesinnn çözüm deneyin mutlaka!!!

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

DML

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2008
200
6
arkadaşlar ben geçen ay avon dan planet spa adlı pürüzsüzleştirici yüz maskesi aldım.japon pirinci ve sake varmış içerisinde tüp şeklinde bir ürün.hemen kullandım temiz yüze sorunlu bölgeye sürüp en az 20 dk bekletilip yüzünüzden soyarak çıkartılıyor.sonuç mu pürüzsüz siyah noktasız bir yüz:teytey:
ama mutlaka 20dk bekletin kızlar ben ilk kullandığımda 10dk bekledim duramadım meraktan çok etkili olmamıştı ama 20 dk bekletip yaptığımda sonuç tamda görmek istediğim gibiydi.yüzümü soyup içine baktığımda siyah siyah yağlı şeyler vardı hep:eek: haftada iki kez kullanıorum ve burnumun üstü artık süperr siyah noktasız ve pürüzsüz:dance:

benim kızımda çok fazla siyah nokta var.yaşı küçük acaba bu ürünü kullanabilirmi bilginiz varmı?14 yaşında

benim kızımda çok fazla siyah nokta var.yaşı küçük acaba bu ürünü kullanabilirmi bilginiz varmı?14 yaşında

14 yaşında kullanabilir mi bir zararı olur mu bilemiyorum:sm_confused: yanlış bilgi de vermek istemem daha küçük yaşı çünkü cildini ii yapalım derken bozmayalım.ama avon temsilceleri mutlaka bilirler.onlardan yardım alabilirsin.geçmiş olsuna.s.

canım ben geçen ayki katologdan almıştım bunu.iş yerinden bi arkadaşımın akrabası satıomuş.bana temsilci fiyatından vermişti.ben geçen ay 5 ytl aldım.
bu ayki yeni katoloğa baktım 15ytl artmış fiyatı.keşke geçen ay bikaç tane alsaymışım ama bilemedim tabi böle etkili olduğunu.biraz beklicem belki fiyatı tekrar iner.buarada ben 5ytl ye almıştım ama satış fiyatı 7ytl idi.

Bilgi için teşekkürler... Avon'un birde clearskin serisinden mikro tanecikler içeren temizleyiciside çok işe yarıyor :KK66:

saol cnm ben avon temsilciyim ama ürünü hic denememiş deneyim bakım umarım senın gibi ii sonuç alırım

slm arkadaslar.bende sadece buurnumun üstünde var siyah noktalar.buharla felan sıkıyorum içi boşalıyo ama yeri delik kalıyo.öyle kocaman delişikler değil ama bi dahaki sefere içi tekrar dolmus oluyo.bu avonun ürünü acaba delik kalna yerleride kapatabiliyomuki.yani kısacası sıyah noktayı sıkıyorum ama yeri kalıyo.pürüzsüz olması için bu ürün uygunmudur acaba?

merhaba canım benimde o yaşlarda yeğenim var ve onunda siyah nokta problemi var.bu yaslarda bu problemler tamamile cilt altı yağ dokusu ile alakalı zamanla gecer ama dikkat etmesi lazım. sıkmaması fazla yüzünle oynamaması falan.ama yegenime aktardan aldığım doğal bir ürün önerdim maske sekilnde sadece hafta da 2 kez gece uyguluyor ve memnun kaldğını belirtiyorr.
kayıssı yağı falan içerioo isim olarak tam hatırlamıyorum ama istersen öğrenebilirim.geçmiş olsun

avon ürünlerinin genelde yetersiz kalitede olduğu söylenir benimde bir iki tecrübem oldu ve pek memnun kalmadım umarım dediğin gibi bu ürün gerçektende iyidir ve faydalıdır konuyu takip edeceğim memnuniyetler artarsa bende elimi taşın altına sokabilirim:kahve:

avon ürünlerinin genelde yetersiz kalitede olduğu söylenir benimde bir iki tecrübem oldu ve pek memnun kalmadım umarım dediğin gibi bu ürün gerçektende iyidir ve faydalıdır konuyu takip edeceğim memnuniyetler artarsa bende elimi taşın altına sokabilirim:kahve:

Sen ne öneriyorsun yakamoz?

arkadaşlar ben geçen ay avon dan planet spa adlı pürüzsüzleştirici yüz maskesi aldım.japon pirinci ve sake varmış içerisinde tüp şeklinde bir ürün.hemen kullandım temiz yüze sorunlu bölgeye sürüp en az 20 dk bekletilip yüzünüzden soyarak çıkartılıyor.sonuç mu pürüzsüz siyah noktasız bir yüz:teytey:
ama mutlaka 20dk bekletin kızlar ben ilk kullandığımda 10dk bekledim duramadım meraktan çok etkili olmamıştı ama 20 dk bekletip yaptığımda sonuç tamda görmek istediğim gibiydi.yüzümü soyup içine baktığımda siyah siyah yağlı şeyler vardı hep:eek: haftada iki kez kullanıorum ve burnumun üstü artık süperr siyah noktasız ve pürüzsüz:dance:

yaaa inanmıyorum, bu şubat kataloğunda mı vardı off ya nasıl kaçırdım ben bunu

yalnız bir yanlışlık var... bunda japon pirinci ve sake yokki! :uhm:
ölü deniz mineralleri içeren yüz için çamur maskesi yazıyor..
bendeki mi yanlış ürün sen mi ismini yanlış yazdın.
planet spa değil mi tüp şeklinde. hem de 5-10 dak yazıyor. canım sen ismine bir daha bak bi...

hadi bakalım bekliyoooz. ama o ayrı bi ürün galiba

Canımcım tavsıyen için tşkler.Ben de denicem,sivilcelerden kurtuldum da şu burnumun üstündeki siyah noktalardan kurtulamadım.Çilek gibi duruyo valla:KK70:

merhaba canım benimde o yaşlarda yeğenim var ve onunda siyah nokta problemi var.bu yaslarda bu problemler tamamile cilt altı yağ dokusu ile alakalı zamanla gecer ama dikkat etmesi lazım. sıkmaması fazla yüzünle oynamaması falan.ama yegenime aktardan aldığım doğal bir ürün önerdim maske sekilnde sadece hafta da 2 kez gece uyguluyor ve memnun kaldğını belirtiyorr.
kayıssı yağı falan içerioo isim olarak tam hatırlamıyorum ama istersen öğrenebilirim.geçmiş olsun

ismini öğrenip bana bildirirsen çok sevinirim.kızım sıktırmayı bırak yüzüne dokundurtmuyor bile.hemen bas bas bağırıyor.

arkadaşlar selam uzun zamandır giremedin nete yeni görüyorum yazılanları.canlarım bakın benim elimse şuan o katolog var japon pirinci ve sake ile cildinizi yenileyin yazıyor benim kullandığım üründe.ben hafrada bir olmak üzere her duştan sonra yani yüzünüz yumuşadıktan sonra bu ürünü sürün ve daha sonra tekrar yerine siyah nokta olmaması için bolca tonik yada gülsuyu sürün.benim toniğim bitti gülsuyu sürüorum ve memnunum.sölemesi benden denemesi sizden kızlar hadi bakalım size sivilcesiz ve siyah noktasız günler diliyorum :KK66:))

arkadaşım şimdi bu ürünün adı tam olarak ne kafam karıştı..planet spa lafları falan döndü de ortalıkta..

X