Göz Çevresi Bakımı Yosun ya ile Gz alt sorunlarna son

evet kızlar alan kullanan fıstıklar sonuçları bekliyorum memnunmusunuz?

bnm göz altlarımdaki morluğun nedeni genetik
hergün kapatıcı sürmekten bıktım
sürmessem kesinlikle olmuyor
çünkü hayalet gibi hissediyorum o zaman kendimi
acaba banada olumlu bir etkisi olurmuki yosun yağının
alıp denicem bende kaybedecek bi şi yok sonuçta

ya bende hala bir değişiklik yok,niye olmuyo anlamadım ya:sm_confused:

tatlımmm benimde genetik ve bende azalma olduu tamamen geçmiyo evet ama inan bana azalma var gözle görülürr..
sermin ben 2 haftadır kullanıyorum bacımmm düzenli kullan sabahve akşam pamuk yardımıyla

sabırsız davranıyorum kanımca tatlicadiarzu ben de bir haftayı bi doldurayim bakiym nolcekCADIARZU

bencede bi doldur bi haftayıı ve her sürüşünde hemen aynanın karşısına geçme bakıp durmaa :)

Uykusuzluk,yorgunluk vs.gibi sebeplerde etkili olabilir ama genetikse tamamen geçmiyor arkadaşlar maalesef.Onlarla yaşamak zorundayız.Kvitamini,çinko eksikliğinden yapıyormuş.Bana özellikle kapuska yememi söyledi doktorum ve sigarayı bırakmamı o da bir etken herşeyde olduğu gibi.

peki bu göz altlarımızdaki morluğun nedenini öğrenmek için hangi branşta ki doktora gitmemiz lazım kızlar? dahiliye doktorlarımı bakar acaba?

canım ben dahiliyeye gittim onlar bana röntgen çekti karaciğerden olabilirler dediii tahliller temiz çıktıı.. sonra cildiyeye gittim genetik bu dedi. benim baba tarafımda var

peki bu göz altlarımızdaki morluğun nedenini öğrenmek için hangi branşta ki doktora gitmemiz lazım kızlar? dahiliye doktorlarımı bakar acaba?
dermatoloji uzmanı cildiyeye gitmen gerekiyor bitekım tahlil isteyecek ona göre ilaç yazıcak dr.o ilaçlar içerden kesicek dışardan da kozmetik kremler vericek gece ve gündüz kremi benim dr.öyle yaptı daha doğrusu

Yosun Yağı
Hazırlanış Biçimi : Çiçeksiz bitkilerin; suların yüzünde veya diplerinde bulunan bir türüdür.

İçindekiler :Yüksek mineral içerik metabolik aktiviteyi ve kan dolaşımını uyarır, besinlerin hücreler tarafından emilimini hızlandırır, toksik ve artık maddelerin atılmasında yardımcı rol oynar.

Faydaları : Selüite karşı yardımcı. Laminaria yosunu ve özel bir ekstre, problemli bölgedeki yağ oluşumunu engeller ve cildi sıkılaştırır. Metabolizmanın işleyişini hızlandırıyor. Troid hormonundaki dengesizlikleri engellen maddeleri içeren su yosunu, metabolizmayı hızlandırıyor. Ayrıca, B vitamini, kalsiyum ve çinko içeren yosun; deriye, tırnaklara ve saça karşı etkili.

Kullanım Şekli : Haricen; cilde masaj uygulanır.

Uyarı : Hamilelerin dikkatli kullanması gerekir.

ben de araştırdım bunları buldum yalnız ciltteki sarkma diyor ya göğüslere de iyi gelir mi acaba çünkü yağ yakarak göğüsleri küçültme ihtimali de var kaş yapayım derken göz çıkarmayalım demi ama

:enbuyukkk:Yosun Yağı
Hazırlanış Biçimi : Çiçeksiz bitkilerin; suların yüzünde veya diplerinde bulunan bir türüdür.

İçindekiler :Yüksek mineral içerik metabolik aktiviteyi ve kan dolaşımını uyarır, besinlerin hücreler tarafından emilimini hızlandırır, toksik ve artık maddelerin atılmasında yardımcı rol oynar.

Faydaları : Selüite karşı yardımcı. Laminaria yosunu ve özel bir ekstre, problemli bölgedeki yağ oluşumunu engeller ve cildi sıkılaştırır. Metabolizmanın işleyişini hızlandırıyor. Troid hormonundaki dengesizlikleri engellen maddeleri içeren su yosunu, metabolizmayı hızlandırıyor. Ayrıca, B vitamini, kalsiyum ve çinko içeren yosun; deriye, tırnaklara ve saça karşı etkili.

Kullanım Şekli : Haricen; cilde masaj uygulanır.

Uyarı : Hamilelerin dikkatli kullanması gerekir.

ben de araştırdım bunları buldum yalnız ciltteki sarkma diyor ya göğüslere de iyi gelir mi acaba çünkü yağ yakarak göğüsleri küçültme ihtimali de var kaş yapayım derken göz çıkarmayalım demi ama

roc'un gözaltı kremine 40 ytl bayılmadan önce okusaymışım ya şu konuyu :S
bacılarım gerçekten işe yarıyomu bu yağ ?????? hani 15 gün sora işe yarıyo demişsiniz de üstünden yıl geçmiş nerdeyse faydası devam etti mi?

peki tam olarak nası kullanıcaz biz bu yağı ben bi 3 4 gündür falan kullanıyorum ama damlalık falan yok bende pamuğu biraz yağla ıslatıyorum sonra sürüyorum o sabaha kadar kalıyo böyle yapmaya devam etsem olurmu yoksa sabah akşam sürmek gerekirmi ve 2 saat tutmak bi hatam varsa söyleyin çünkü hiçbişey değişmedi bendesenağlama (benimkide genetik)

peki tam olarak nası kullanıcaz biz bu yağı ben bi 3 4 gündür falan kullanıyorum ama damlalık falan yok bende pamuğu biraz yağla ıslatıyorum sonra sürüyorum o sabaha kadar kalıyo böyle yapmaya devam etsem olurmu yoksa sabah akşam sürmek gerekirmi ve 2 saat tutmak bi hatam varsa söyleyin çünkü hiçbişey değişmedi bendesenağlama (benimkide genetik)

Kullanma şekli olarak 2-3 saat bekletin diyordu. Bence buna uymak lazım çünkü bu çok tesirli bir yağ, fazla kalırsa cildi kırış kırış yapabilir, çünkü ciltteki yağı alıyor bir defa tüm yüzüme sürdüm resmen derisi yüzüldü sandım :)) bence bütün gece bekletme.

Pamuğa dökmeden direk 1 damla parmağıma döküp gözümün altına sürüyorum, böyle daha kolay. Sonra suyla yıkayınca ciltteki dolaşimi hizlandırdığını hissediyorum iyi oluyor.

Gene de mucize beklememek lazım :)

X