Göz Çevresi Bakımı Yosun ya ile Gz alt sorunlarna son

kesinlikle olmaz ben kullandım hala daha bir şişem var yarım olan gerçekten bana faydalı oldu çökük göz altlarınıda toparlıyo morluklar belirlenir şekilde gidiyo

kesinlikle olmaz ben kullandım hala daha bir şişem var yarım olan gerçekten bana faydalı oldu çökük göz altlarınıda toparlıyo morluklar belirlenir şekilde gidiyo

bilsem yağı bırakınca morluğun aynı seviyede kalıcanı ben de başlamak isterim:çok üzgünüm:

belinaycım, bu yağların da birçok markası oluyorya bazıları dandik oluyor işe yaramıyor, acaba seninkinin markası nedir?

hımm bende merak ettim şimdi ama her yosun yagı aynı mı bakalım

hangi marka alalım kızlar ozaman kullananlardan önerileri alalım bakalım. birde bırakınca eskisinden daha kötü olur mu ki?

kullanan arkadsım senin markası ne paylasabilirmısın rica etsek.

kızlar bu yağlar yoğun olduğundan direk cilde bilhassa gözaltına uygulanmaz demişti cilt bakım hocamız dikkatli olun gözaltınızda bir zaman sonra bezecikler olusmasın

arkadaslar kantoran yagı+kaysı yagı+kusburnu yagının ıyı geldını duydum gozaltı morluklarına ama ne alıp kullancagıma karar veremedım cunku o kadar cok sey ıyı gelıyor denılıyor ama kımse bı sonuc alamıyo...

bu yağı nerede bulabiliriz yazarsan sevinirim paylaşım için tşkrler arkadaşım

aktardan aldım ben bugün yüzümdeki delikler izler çukurlar için :KK70:

kullananlarda son durum nedir?
nasıl gelişmeler oldu?bayagıdır kimse birşey yazmamış da.

göz altı morluları içinn kesinlikle yosun yağıı öneririm sizee kızlarr geçen günn annemle babam aktarcıya gitmiş paptya we lavanta alıcaklarmış gözaltı morluğu var kızımda demiş adama adamda demişkii onları bırakın ben size bişey werim 3 gün sonraa etkisini görücekmiş demiş sabah akşam pamukla gözaltına sürsün demiş bugün aldımm denemeye başladımm YOSUN YAĞI kızlarrr bence deneyin derimmm 3 gün içinde etkisini gösteriyomuşş azalmayı hissedilir derecede farkettiriyomuş SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ONAYLII VE BAKIN NELERE İYİ GELİYOMUŞ BAŞKA "SELÜLİT,SARKMIŞ DERİ,GÖZALTI MORLUKLARI,BEDEN ÜZERİNCE SIKILAŞTIRICI VE İNCELTİCİ OLARAK KİLO VERDİKTEN SONRA WE DOĞUM SONRASI OUŞAN ÇATLAKLARIN TEDAVİ EDİLMESİNDE GÜWENLE KULLANILABİLİR.
KULLANIMI: SORUNLU CİLT ÜZERİNDE BİR MİKTAR YOSUN YAĞI MASAJ FRİKSİYON TARZINDA SÜRÜLÜR DAHA SONRA YOSUN YAĞININ ÜZERİNE PAMUKLU BİR ÜRÜN VEYA FİLM STRECH İLE KAPATILIR. 4-5 SAAT KADAR BU ŞEKİLDE DURULUR GÜN AŞIRI UYGULANIR.... GÖZALTI MORLUKLARINDA İSE PAMUK ÜZERİNE 3-4 DAMLA KOYULARAK GÖZALTINA SÜRÜLÜR.2-3 SAAT KADAR BEKLETİLİR.SABAH WE AKŞAM UYGULANABİLİR
bende gözaltı morluğu ırsi 23 yıldır var banada etki edermi acaba:sm_cool:
"EWET KIZLARR BUNU DİĞER BAŞLIKTA YAZMIŞTIMM HANİ ŞU YAŞ MAYAYLA GÖZ ALTI MORLUĞU GEEÇERMİİ BAŞLIĞINDA... NEYSE KIZLAR BEN BUNU KULLANALI 1 HAFTA OLUCAKK VE İNANLIMAZ DEĞİŞİKLİK (AZALMA) OLDUU DÜZENLİ KULLANIYORUM GECE YATARKEN VE SABAH KALKTIĞIMDA PAMUK YARDIMIYLA SÜRÜYORUMM WE BU AKŞAM ENİŞTEMDE MAÇ İZLEMEYE GELDİĞİNDE FARKETTİ BELİNAY GÖZ ALTIN AZALMIŞMI BANAMI ÖLE GELİO DEDİ WE KENDİSİNİN BU ÜRÜNÜ SÜRDÜĞÜMDENDE HABERİ YOKTUU :teytey: AYY KIZLARRRR OKADAR KÖTÜ HİSSEDİYORDUMKİ KENDİMİİİ HERKES SORARDI GÖZ ALTINA NE OLDU DİYE UYKUSUZMUSUN YORGUNMUSUN DİYE YADA RİMELİN AKMIŞŞŞ DERLERDİİİ.... ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM KIZLAR.."

bndede morluk var ve ırsi banada etki edermi

bende dun basladım kullanmaya kıslar:ecrin_bebek:

Kızlar yaa kusura bakmayın ne olur kendi dertlerimden burayı unuttum ÖZÜR DıLıYORUM.. evet kızlar kullanıyorum devam ediyorum ve sonuç cidden güzel bendede genetik ve morluklarım cidden çoktu ve inanın azaldı şiddetle tavisye ediyorum kaybedeceğiniz hiçbişi yok fiyatıda uygun ve hiçbir yan etkisi yok.. bunu bulabileceğiniz tek yer aktarcılardır..

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar yaa kusura bakmayın ne olur kendi dertlerimden burayı unuttum ÖZÜR DİLİYORUM.. evet kızlar kullanıyorum devam ediyorum ve sonuç cidden güzel bendede genetik ve morluklarım cidden çoktu ve inanın azaldı şiddetle tavisye ediyorum kaybedeceğiniz hiçbişi yok fiyatıda uygun ve hiçbir yan etkisi yok.. bunu bulabileceğiniz tek yer aktarcılardır..

Teşekkürler arkadaşım Özel mesajımı dikkate aldığın içinŞeniz

Teşekkürler arkadaşım Özel mesajımı dikkate aldığın içinŞeniz

asıl ben teşekkür edrim gerçekten unutmuştum kendi dertlerimden dolayı hatırlattığın içinnn ben teşekkür ederim tatlım... ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUMMMbuyrunnnnnnnnn

asıl ben teşekkür edrim gerçekten unutmuştum kendi dertlerimden dolayı hatırlattığın içinnn ben teşekkür ederim tatlım... ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUMMMbuyrunnnnnnnnn

Bişi değil hayatım En kısa zamanda çarşıya çıkıp alıcamyerimseniben

X