Göz Çevresi Bakımı Yosun ya ile Gz alt sorunlarna son

E

EU2

Ziyaretçi
göz altı morluları içinn kesinlikle yosun yağıı öneririm sizee kızlarr geçen günn annemle babam aktarcıya gitmiş paptya we lavanta alıcaklarmış gözaltı morluğu var kızımda demiş adama adamda demişkii onları bırakın ben size bişey werim 3 gün sonraa etkisini görücekmiş demiş sabah akşam pamukla gözaltına sürsün demiş bugün aldımm denemeye başladımm YOSUN YAĞI kızlarrr bence deneyin derimmm 3 gün içinde etkisini gösteriyomuşş azalmayı hissedilir derecede farkettiriyomuş SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ONAYLII VE BAKIN NELERE İYİ GELİYOMUŞ BAŞKA "SELÜLİT,SARKMIŞ DERİ,GÖZALTI MORLUKLARI,BEDEN ÜZERİNCE SIKILAŞTIRICI VE İNCELTİCİ OLARAK KİLO VERDİKTEN SONRA WE DOĞUM SONRASI OUŞAN ÇATLAKLARIN TEDAVİ EDİLMESİNDE GÜWENLE KULLANILABİLİR.
KULLANIMI: SORUNLU CİLT ÜZERİNDE BİR MİKTAR YOSUN YAĞI MASAJ FRİKSİYON TARZINDA SÜRÜLÜR DAHA SONRA YOSUN YAĞININ ÜZERİNE PAMUKLU BİR ÜRÜN VEYA FİLM STRECH İLE KAPATILIR. 4-5 SAAT KADAR BU ŞEKİLDE DURULUR GÜN AŞIRI UYGULANIR.... GÖZALTI MORLUKLARINDA İSE PAMUK ÜZERİNE 3-4 DAMLA KOYULARAK GÖZALTINA SÜRÜLÜR.2-3 SAAT KADAR BEKLETİLİR.SABAH WE AKŞAM UYGULANABİLİR..
"EWET KIZLARR BUNU DİĞER BAŞLIKTA YAZMIŞTIMM HANİ ŞU YAŞ MAYAYLA GÖZ ALTI MORLUĞU GEEÇERMİİ BAŞLIĞINDA... NEYSE KIZLAR BEN BUNU KULLANALI 1 HAFTA OLUCAKK VE İNANLIMAZ DEĞİŞİKLİK (AZALMA) OLDUU DÜZENLİ KULLANIYORUM GECE YATARKEN VE SABAH KALKTIĞIMDA PAMUK YARDIMIYLA SÜRÜYORUMM WE BU AKŞAM ENİŞTEMDE MAÇ İZLEMEYE GELDİĞİNDE FARKETTİ BELİNAY GÖZ ALTIN AZALMIŞMI BANAMI ÖLE GELİO DEDİ WE KENDİSİNİN BU ÜRÜNÜ SÜRDÜĞÜMDENDE HABERİ YOKTUU :teytey: AYY KIZLARRRR OKADAR KÖTÜ HİSSEDİYORDUMKİ KENDİMİİİ HERKES SORARDI GÖZ ALTINA NE OLDU DİYE UYKUSUZMUSUN YORGUNMUSUN DİYE YADA RİMELİN AKMIŞŞŞ DERLERDİİİ.... ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM KIZLAR.."

bende genetik olarak var pek çözüm olmayacağı söylenmişti deneyeceğim sonucu bildiririm
teşekkürler

hadi ya valla çok iyimiş canım senin adına çok sevindim.fiyatı ne kadar peki?

sağol canım.kar yağmasaydı çıkıp soracaktım ama çıkamıyorum ki evden :çok üzgünüm: sende durumlar nasıl,etkileri nasıl oldu peki bikaç gündür?memnun kaldın mı?:1hug:

canım olmazmııı ben 3 günde gördüm etkisini gerçekten belirgin bi azalma varr ve bunu çewremde söyleyincee buraya yaza gereğii sizlerinde bilgisi olması gerektiğini düşündümm PİŞMAN OLMİCAKSINNN EMİN OL

uykumu alamadıgım zamanlarda çok olur bende gözaltı morlugu :KK43: denicem saol mervecim :)

canım ben bugün aldım yosun yağını.bir gözümün altına sürdüm diğerine sürmedim,ikisi arasındaki farka bakıp etkili olup olmayacağını göreyim diye.inşallah etki eder ya,senin yazından sonra çünkü pek bi heveslendim

ben de heveslendim daha erken görseydim hemen çıkıp alırdım çünkü bende çok fazla morluk va hatta oğlumun okulunda bir öğretmenin dikkatini çekmiş eşin seni çok mu dövüyor dedi belki bana da faydalı olur denemekte yarar var

emin olun pişman olmicaksınız ben etkisini gördümmm çevremden olumlu şeyler duymasam inanın yazmazdımmm kızlarrr önermezdimmmm lütfen benide bilgilendirinnnn olurmuuu???

ya bende de çok varr...arkadaşlar falan hep soruyor neden bunlar diye.bu yaşımda kapatıcı falanda kullanmak istemiyorum.ama buyday yağıyla hint yağı kullandım hiç bir işe yaramadı sadece kirpiklerimi uzattı :KK70: geçen gün aktara gittim bi karışım yapıyormuş.çok etkili falan dedi fiyatıda 20 ytl ama ben bir çok şey deneyip sonuç alamadığım için bu karşımıda alıp almamakta kararsız kalmıştım.ama bu yosun yağını almayı düşünüyorum...alıpta kullananlar sonuçları yazarlarsa sevinirim... :)

canım ben bugün aldım yosun yağını.bir gözümün altına sürdüm diğerine sürmedim,ikisi arasındaki farka bakıp etkili olup olmayacağını göreyim diye.inşallah etki eder ya,senin yazından sonra çünkü pek bi heveslendim

aaa bunu yapmak hiç aklıma gelmemişti walla :roflol:

şimdilik bir değişiklik yok kızlar,hemen olmaz sanırım.ama sabırla bekleyeceğim,düzneli kullanarak tabii ki de

kızlar 3 4 gün bekleyin ama düzenli kullanın gece yatamadan ve sabah kalktığınızda unutmayın olurmu ben şimdi öğlenleride süremeye başlicammmm :) nasılsa çalımıyorum evdeyimm :)

Asli Canim Benim Göz Altlarimda şişme Yok Onu Bilemicem. Ama Benim Göz Altlarim Biraz Boş Gibiydi Ay Anlatamadim Neyse :) Hafif Dolgunlukta Verdi Ve Inan Bana Düzenli Kullanildiğinda Azaltiyo Morluklari Bak Tamamen Yok Edyo Demiyorum Sadece Azaltiyoo

X