Gebe Kalmak Için Cinsel Pozisyonlar

SUTASAYRAN

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
2.950
24
En alışılmış pozisyon, erkeğin üstte, kadınla yüz yüze olduğu pozisyondur. Kadınların çoğu bu pozisyonu yeğler. Bir çift, birleşmeye bu pozisyonla başlayabilir; erkeğin orgazmını geciktirmek amacıyla, birleşme sırasında pozisyon değiştirebilir ve daha sonra birlikte orgazm için en uygun pozisyon olan misyoner pozisyona dönülerek birleşmeye son verilebilir.

Misyoner pozisyonu, öteki pozisyonların çoğundan daha elverişlidir. Birleşme daha az derin, uzun süreli ve duygusal ya da derin, kısa süreli ve sert olabilir.

Misyoner Pozisyonunun Temeli bu pozisyon kadını gevşetir, birleşmeyi kolaylaştırır ve erkeğin alt karın darbelerine yardım eder

Aynı zamanda karşılıklı okşamaya ve öpüşmeye de uygundur. Bununla birlikte, derin birleşme, daha fazla hareket özgürlüğünden hoşlanan bazı kadınları rahatsız eder.

Erkek çok ağırsa ya da erken boşalma sorunu varsa ya da kadın ileri gebelik dönemindeyse, bu pozisyon uygun değildir.

sabaha karşı hormonlar şuan hatırlayamıyorum ama vucut bişi salgılar ve hamile kalma olasılıgı artar kısacası ben bunu duydugum ve uyguladıgımda ilkez sabaha karşı ilişkiden sonra hamile kaldıgımı ögrendim ummarım bu bilgide işinize yarar arkadaşlara.s.

bende denedim bu pozısyonları bugün adet olmam gerek hatta 1 gün gecıktı merakla beklıorum sabah test yapsam bi sonuc elde edebılırmıyım acaba

bende denedim bu pozısyonları bugün adet olmam gerek hatta 1 gün gecıktı merakla beklıorum sabah test yapsam bi sonuc elde edebılırmıyım acaba

cnm ınsallah hamılesındır.eczanelerde oncomed isimli bi test var.bu test erken gebelik testi 7 günlük hamilelik sonrasında kesin sonuc verıyor.fıyatıda gayet uygun ben 2,5 ytl ye aldım gerçi hamile değilmişim ama olsun :))hayırlı haberlerinle inşallah..

canım benım elımde acon die bi test var şimdi ben hiç test yapmadım bılmıorum pek saol aydınlettıın için birde onu denerım bundan sonuc cıkmassa ve bacaklarım cok agrıo su anda ya dua et benım için

Pozisyondan ziyade doğru dönemde cinsel ilişkiye girmek gerek..Kadının yumurtlama döneminde hergün değil gün aşırı cinsel ilişkiye girmesinin daha doğru olduğunu söylüyor doktorlar..

Bende biraz o dönemleri kolladım açıkçası..Allah nasip ettiyse oluyor..

arkadaşlar burada yazanların çoğu doğru. mesela sabahki hormonlar ve vücut ısısı spermlerin rahim içine hareketine yardım ediyor. yada sıcak su banyosunu sayabiliriz. bitkisel (örneğin civanperçemi otu) sularla oturma banyoları çok önemli.hayıt tohumu hormonları müthiş düzenliyor. kendiniz aktarlardan alabileceğiniz gibi, 50-60 ytl'ye kapsül şeklinde satılıyor eczanelerde.içimi daha kolay.
fakaaaat... tecrübe yaşamış biri olarak sizi bilgilendirmeye kendimi mecbur hissediyorum. 2 sene önce bebek düşündüğümüz için bir ünv hastanesine giderek sorunum var mı yok mu öğrenmek istedim. doktorlar bana tahlil ve testler yaptı,smear aldı, anlamadığım bir kaç şey daha. neyse sonuçta bana sapasağlamsın hiç bir engelin yok dediler.
bu rahatlıkla 1 sene bekledik. nasılsa bi rahatsızlığım yok diye stres de yapmadım. olumlu gelişme alamayınca çok iyi bir doktora gittim. bana adet düzenleme ve devamında yumurtlama tedavisi uyguladı. böylece bir 9 ay daha geçti.bu arada boşu boşuna aldığım ilaçlar, iğneler,gebelik testleri sonucunu beklerkenki heyecanlarım... tabi ssk'nın ödemediği kısım neredeyse 1 milyarı geçik masraf da cabası...
neyse arkadaşlar. bu hafta yaptırdığım rahim filminde tüplerim tıkalı çıktı. rahimde de anlaşılmayan bir anormallik var. diyeceğim, herşey boşunaymış.biri özel, ikisi doçent tıp fak. doktoruyla olmak üzere 2 senem boşuna geçmiş.
sizlere şu tavsiyemi mutlaka dikkate alın lütfen ama lütfen:
öncelikle gerçekten de stres yapmayın. kendinize 2 ay serbest zaman verin. yani 2 ay ne yumurtlamanızı takip edin, ne ilişkiye girerken zamana ve pozisyona dikkat edin, ne de gebelik testi yapın.
akabinde mutlaka ama mutlaka doktora başvurun. bu arada yukarıda yazan alternatif tıp tavsiyelerine de uyun. 3-4 ay da böyle deneyin. eğer hala olmuyorsa hemen rahim filminizi çektirin. benim tüpler tıkalı ve rahimde çok az bir açıklık olduğu için ömrümde hiç çekmediğim, öleceğimi düşündüğüm ve daha çocuk mocuk istemiyorum dediğim bir acı çektim film sırasında ve sonrasında ama sonuç itibariyle en fazla yarım saatimi aldı ve geçti.en azından bu acılar neden gebe kalamadığıma dair kesin fikir oluşturmamızda son noktalardan biriydi.bu nedenle, aynı acıyı bir daha yaşayacağımı bilsem yine çektiririm.siz de sakın ihmal etmeyin.hormonlarınız,kan testleriniz ne kadar normal olursa olsun rahim ve tüpler sağlıklı değilse yada başka nedenler varsa hamilelik sizin için de ertelenecektir.
Kadere ve herşeyin Allahın istediği zaman olacağına sonsuz inanan biri olarak son sözüm şu:kaderinizi değiştiremezsiniz. ama tedbirinizi alarak boşuna zaman geçirmemiş olursunuz yada her ay acaba bu ay olacak mı kaygısından kurtulabilirsiniz.rahim filmim bize belki asla hamile kalamayacağımı düşündürüyor. bir kaç gün önce içimde daha fazla umut vardı ama inanın şu anki kadar huzurlu değildim. kendimi olumsuz da olsa neyin beklediğini bilebilmek kadar rahatlatan başka ne olabilir ki?
Allah hepimizin yardımcısı olsun.derdimize derman versin dermanımız yoksa sabır ve tahammül gücü versin.
hepinize sevgilerimle.

şimdi tedst yaptım negatif cıktı uzuldum ama daha erken geliba henüz adetım gelmedı

Canım kendini kasma benimde öyle olmuştu adetimden 6 gün geçmişti ama idrar testi yaptım negatif çıktı.Sonra kan tahlili yaptırdım pozitif çıktı.İdrar tahlili sürekli kesin sonuç vermez İNŞALLAH HAMİŞSİNDİR

adetim geldi canım malesffsenağlamahemde öyle agrılı ki su anda anlatamam hiç boyle olmamıstı stresten galiba ilgin için tesekkur ederım kendine dikkat eta.s.

şu an 1 aylık hamileyim Allah herkese yaşatsın bu duyguyu gerçekten çok güzel

Son düzenleme:
tebrik ederim rabbim saglıcakla kucagına almayı nasip etsin bizler icinde dua et.

X