Alerjik ciltler için tavsiye edebileceğiniz bi ürün varmı arkadaşlar

oceanqueen

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
657
258
44
Arkadaşlar ,
Alerjik ve hassas bi cildim var.Piyasada var olan çok çok iyi markalara ait kremler dahil olmak üzere bir çok ürün denedim ama hiç istediğim sonucu alamadım.Karma cildim var ama hassas.
Eğer önericeğiniz ürünler varsa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler

Benim cildim de çok hassas özelikle banyodan sonra çok daha hassas oluyor.
Bunun için clinique markasının cilt temizlik ürünlerini kullanıyorum. Kızarıklık yahut kaşıntı olmuyor:1rolleyes:

Benim cildim de çok hassas özelikle banyodan sonra çok daha hassas oluyor.
Bunun için clinique markasının cilt temizlik ürünlerini kullanıyorum. Kızarıklık yahut kaşıntı olmuyor:1rolleyes:

cliniquenin bazı ürünleri gerçekten çok güzel rikim a.s

merhaba arkadaşlar bende yeni üye oldum :) benim de yüzümde birkaç tane sivilce çıkıyo ve hep yaraya dönüşüyo sinir oluyorum önerebileceğiniz birşeyler varmı

merhaba arkadaşlar bende yeni üye oldum :) benim de yüzümde birkaç tane sivilce çıkıyo ve hep yaraya dönüşüyo sinir oluyorum önerebileceğiniz birşeyler varmı

canım foruma biraz göz gezdirirsen işine yarayacak değerli bilgiler bulabilirsin yerimseniben

ya arkadaslar benm cildimde alerjık yapıya sahip fondöten ve pudra önerebilirmisinz..

benimde cildim hassas ve karma.
la roche posay ürünlerini tavsiye ederim,özellikle fondöteni harika 3 yildir kullaniyorum.

Vichy ve la roche posay markalarının ürünlerini tavsiye edebilirim. Termal su içeriyolar, termal su cildi yatıştırıcı etkiye sahiptir...

Benim de cildim alerjik loreal ve bioterm in yüz yıkama jeli ve gözaltı kremi ben de alerji yaptı. Clinuque den çok memnun kaldım ama eczanede satılan dermo kozmetik ürünlerin ilaç kategorisinde görülüp ço titizlikle inceleme sonunda ruhsat verildiğini öğrenince bunlara yöneldim. Şimdi bioderma nın ürünlerini kullanıyorum. La-roche posay da bu anlamada çok iyiymiş.

daha önce de böyle bir konu da yorum yapmıştım,benim de cildim çok hassas,özellikle kış aylarında rüzgarın etkisiyle pütür pütür olur kızarırdı,iki sene önce kadar eczaneden cildiye doktorunun tavsiyesiyle basiscrema aldım,nemlendiri olarak onu kullanıyorum çok memnunun,tavsiye ederim hassas ciltlere.

Canım merhaba,
Benim cildimde çok hassas bu bahsettiğin kremin nemlendirmesinden memnunmusun çok kuru bir cilde sahibim.a.s.

X