bende dogum yaptim!!!!

meral26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2007
65
0
merhaba kizlar nihayet bende dogum yaptim.oglum 9 subat saat 9.14 te dünyaya merhaba dedi.:emir_bebek: ilk dogumum sezeryanle olmustu bu normal oldu 2 bucuk saat icinde hersey oldu bitti. allah hepimizin bebisini anali babali büyütsün nazarlardan saklasin:nazar:.daha dogum yapmamis olan arkadaslarida allahim hayirlisiyla kurtarsin. :1hug:

Allah analı babalı büyütsün.ismini ne koydunuz?maşallah ya doğum haberleri peşi peşine geliyor. biz daha oturuyoruz,hayırlısı bakalım.normal doğum nasıldı,sezeryanla kıyaslayınca hangisi daha iyiydi?

Amin allah istiyen herkeze nasip etsin inşallah sizide tebrik ediyorum. Allah analı babalı büyütsün.

Allah analı babalı büyütsün.ismini ne koydunuz?maşallah ya doğum haberleri peşi peşine geliyor. biz daha oturuyoruz,hayırlısı bakalım.normal doğum nasıldı,sezeryanla kıyaslayınca hangisi daha iyiydi?

amin canim ismini eren-talha koyduk. seninkide hayirlisiyla gelir insallah. valla normal dogum daha iyi cünkü hemen ayaga kalkabiliyorsun.tabi sanci gelince dayanamayacagim sandim ama allah kolaylik veriyo. sezeryan sonucta ameliyat bence normal daha iyi. allah bütün dogum yapacaklara kolaylik versin.

Tebrik ederim canım. a.s. Analı babalı büyüsün. İnşallah hayırlı bir evlat olur. Dilerim sağlıkla, mutlulukla büyütürsün bebişini, Allah sizleri ayırmasın. :1hug:

tessekür ederim canim insallah.allh hepimizin bebegini anali babali büyütmeyi nasip etsin. senin bebis nasil buarada? onu benim icin öp annesi.:emir_bebek:senide öpüyorum

gözün aydın allah analı babalı büyütsün. kokla bebişini benim için misler gibi kokar şimdi

Canım çok sevindim Allah analı babalı sıhhatle sağlıkla büyütmek nasip etsin.

X