ovulasyon testi

arkadaşlar ovulasyon testi yaptım az önce 2 çizgi çıktı.idrarla olandan.bundan sonuç alıp hamile kalan var mı vücut ısımda her zamnkinden yüksek.ne diyosunuzzz

kızlar bende kullanmak istiom ama ben 06.04 te adet olmuştum ve 07.06. da oldum acaba ben adet bittikten sonra hergün mü yapmam lazım tespit için bi fikir verin kızlar

kızlar bende kullanmak istiom ama ben 06.04 te adet olmuştum ve 07.06. da oldum acaba ben adet bittikten sonra hergün mü yapmam lazım tespit için bi fikir verin kızlar

canım alacağın testin içinde gerekli bilgi var. iki adetinin arası kaç gün sürüyor ona göre değişiyor hangi gün başlayacağın. bazı test kitlerinde 5 adet var. ama gg.dan alırsan sayısı fazla olabiliyor genelde bunlar daha ucuz sitedekiler burdan alıyorlar.. ben eczaneden aldım zor bulmuştum ama pahalı.. bugün sonuncuyu kullanacağım ama gg.dan sipariş verdim. çift çizgiyi yakalayana kadar devam umarım yardımcı olmuşumdur..
hayırlısı olsun.

ben de tükürükle yapılanı kullanıyorum gerçekten görüntü net memnunum.ovulasyon günün geldiğinde eğrelti otu şekli çıkıyor tükürükte.

ben polikistik overim var yani adetlerim düzenli degil bende denesem olur mu yani günlerim karışıkta bizim gibi olan arkadaşlardada aynı etkiyi gösterir mi

:teytey:selam arkadaşlar, Ben gittigidiyor'dan WONDFO marka ovülasyon ve gebelik testi aldım.Kullanımı çok kolay.Sadece idrar ile yapılan bir test.Gittigidiyor'da sadece 2 satıcı var.16 adet ovülasyon + 4 adet gebelik testi kargo dahil 22.50 TL.şu an 3 aylık hamileyim.bende işe yaradı.sizinlede paylaşmak istedim.Allah herkeze nasip eder inşallah.

desertrose ,, idrar tipi ovulasyon testi olan daha iyi sonuç veriyor bence . butun marka ve modelleri kullnanmış biri olarak. :)

canım gözün aydın. valla canım ben o markadan hiç memnun kalmamıştım. paketler eski püskü geliyo zaten..

yardım edin hanımlar.2 gündür ovülasyon test yapıyorum.2 çizgi çıkıyor fakat diğeri çok az silik.yani hemen hemen aynı aslında.çokta silik değil.bu ne demek.markası media smart bu arada.testte diyor ki 2,çizgi silik çıkarsa negatif diyor.ama benim çizgi o kadarda silik değil.bu yine negatif demekmi.birde benim adetim hep düzenli olmuştur şimdiye kadar.20 günde adet olurum.10 gün sürer.yani siklüsüm 30 gün oluyor.ama ilk defa bu aya adetim 6 gün sürdü.bu durum acaba benim yumartlama günümü değiştirir mi.lütfen acil cvp yazın bayanlar..........

tabiki değişir yumurtlama günün..bende kullanıyorum rus markalı ama test çubuklarından kitlerinden kullanıyorum kasetlerden değil 2.çizgiyi gördüm yani bence faydası oluyor neden olmasınki ısı çoğunlukla her koşula göre değişebilir ama lh hormonu değişmez

X