ovulasyon testi

Bende kullandım, samiranın dediği gibi bazen yanıltabiliyor o yüzden ısı ölçümü ile birlikte kullanılmasını tavsiye ederim bende.

Daha doğrulayıcı oluyor birbirini.
Tavsiye ederim. a.s.

bende kullandım bu ay.5 li medismart ovulasyon testi.internet aldım.idrarla yapılıyor.tahmini yumurtlama günüm başlagıcından itibaren 1 gün arayla testi yaptım.ben faydasını göremedim.sürekli negatif çıktı.sinir oldum cabası.sanırım ben geç yumurtluyorum yada daha erken ....en güzeli doktora gidip yumurtlama takibi yaptırtmak bence.bir dahaki ay doktora gidicem ben.en güvenilir olanı bu.benim için test işe yaramadı yani..fisfisfis

Bende kullandım hiç bir işe yaramadı medismart 27.ytl ye eczaneden almıştım ısı takibi yapmak daha iyi bence

bende doktorum tavsiyesi üzerine ovulasyon testi aldım.
Babystart ovulasyon testi kullandım.
Hep idrar testi ile hemde tükürük yöntemi ile olanı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
arzucum hangisini kullandın.ben tükrük yöntemi olanı kullanmayı düşünüyorum.bende araştırdım fiyatıda uygun.başlık açtım ama kimse yazmadı

geçen sene mayısta hamile kalmak istemiştim olmadı haziranda eczaneden 5li medismart ovulasyon testi aldım sat tan sonra 13. gün yaptım 2. çizgi silik çıktı 14. gün yaptım 2. çizgi çok belirgin çıktı o gün ilişkiye girdim emin olmak için 15. gün gene yaptım 2. çizgi yine silik çıktı böylece 14. gün yumurtladığımı anladım ama benim zaten adetlerim düzenlidir.bu arada idrarla yapılanlar daha iyi olur demişti dr kuzenim

geçen sene mayısta hamile kalmak istemiştim olmadı haziranda eczaneden 5li medismart ovulasyon testi aldım sat tan sonra 13. gün yaptım 2. çizgi silik çıktı 14. gün yaptım 2. çizgi çok belirgin çıktı o gün ilişkiye girdim emin olmak için 15. gün gene yaptım 2. çizgi yine silik çıktı böylece 14. gün yumurtladığımı anladım ama benim zaten adetlerim düzenlidir.bu arada idrarla yapılanlar daha iyi olur demişti dr kuzenim

haziranda hamile kaldığımı yazmayı unutmuşum:)

kızlar gerçekten iişe yarıyo galiba bu test bendemi alsam.9myısta regli olursam alıp deneyeyim bari.fiyatı nekadar

Hem idrar hemde tükürükle çalışan ovulasyon testleri buldum ben eczanede.
İdarla çalışan 5 kere kullan-at olarak çalışıyor.
Tükürükle çalışan ise sınırsız kullanılabiliyormuş.Bence daha mantıklı hemde ekonomik.
www.babystart-turkey.com

arzucum hangi eczaneden aldın.bende tükürükle olanı almayı düşünüyorum.bulamazsam internet adresinden alacağım galiba

arzucum hangi eczaneden aldın.bende tükürükle olanı almayı düşünüyorum.bulamazsam internet adresinden alacağım galiba

tukrukle calısan ovulasyon testini ben aldım www.kolaytestmerkezi.com dan .bursada oturuorum 1 gunde geldi goruntu net gercekten de doru cıkıor tavsıye ederım 75 ytl ye kredi kartı taksit fılanda yapıorlarda o zaman bıraz pahalı oluor

Ben de bu ay yine aslında akıntıdan falan anlayarak test uyguladım. Ve yine pozitif çıktı dün gece. Geçen ayda pozitif olmuştu ama bebek yok... Bakalım bu ay ne olacak?? Çok çalışmak lazım çokkk:))))

X