bursa medical park hastanesindeki en iyi kadın doğum doktorları

m-e-l-e-k

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
13
2
:emir_bebek:arkadaşlar yeni hamilelerimiz var ve hangi doktor acaba soruları var mesala benim:) medical park hastanesini çok duydum fakat iyi bir doktor bilmiyorum gelin bunları konuşalım arşatıralımCADIARZU

arkadaşlar kadın olmasına gerek yok yanlışlıkla kaptırmışım kendimi farketmez yani en iyi doğum doktorları demek istedim

İlk gebeliğimde Medical Parkta ki Nazan hanıma gitmiştim. Kan testiyle gebelik tespiti için.
Fakat sonra yengem kendi doktorunu tavsiye etti. Zübeyde hanımın doktoru.
Sühendan Benderli. Aynı zamanda yılın doktoru seçildi.
Sorunlu bir gebeliğim vardı bana çok yardımcı oldu Allah razı olsun.
İkinci gebeliğimde de Sühendan hanıma gidicem.

Son düzenleme:
evet cnm sühendan hanımı bende duyudm medicaldede murat beyi çok meth ediyorlar...

ya medicalparkta herhangi bi tanıdığınız memnun kalanınız yokmu hiç bildiğiniz.filo cum murat beyin soy ismi ne acaba?

jale gürlüler
canım en son konurdaydı ablamın doktoruydu gayet başarılıydı bebeğimizn maşallahı var Şeniz
medical hakkında fikrim yok bizimkiler oraya takılmıyorlar acıbademe gidiyorlar :roflol:

ya medicalparkta herhangi bi tanıdığınız memnun kalanınız yokmu hiç bildiğiniz.filo cum murat beyin soy ismi ne acaba?

Medikal Parkın internet sitesine bak arkadaşım. Orada bütün doktorın adları vardır.yerimseniben

melek cim soyadını bilmiyorum aradığın taktirdede bilgi alabilirsin murat bey doçent..

evet arkadaşlarımın çogu medikal egıdıo ama ben dogum evine gıdıyorum bana göre dogum evı gıbı bıyer varken medikal gıbı bır yere gerek yok be arkadaşım okadar iyi doktorlar varki dogum evinde kesı nlıkle dogum evi

arkadaslar kafam cok karısık bu doktor konusunda kıme gıdecegımı sasırdım benım doktorum jale gurlulerdı 1 yıldır tedavıye ara verdım tekrar onamı gıtsem yoksa baskabı rınemı sasırdım jale hanımdan memnun kalan veya daha ıyı bı doktor onerınız varmı lutfen yardımcı olun bana

canım ben kızımdada şimdide dr. faruk dinçşahine gidiyorum jimerde ayrıca ssk doktoru ama çok ilgili telefonda bile yardımcı oluyor benim çevremdede herkes ona gidiyor tavsiye ederim başka iyi olarak bildiğim doktorlar 1.FARUK DİNÇŞAHİN 2.NİHAT GÖK 3.JALE GÜRLÜLER 4.PEYKAN YÖRÜKOĞLU 5.ALİ ALGÜN

bende medical park e gidiyorum
ahmet yılmaz benim doktorum...
cok memnunum kendisinden....
ama henüz dogum için tam karar vermedim

evet ahmet yılmaz gerçekten iyi ve ilgili bir doktor. benim sürekli gittiğim bir doktor değil. sadece bir sefer rahim filmi çektirmek için tavsiye üzerine gittim. filmden önce ayrıntılı muayne etti, sözlü olarak da birçok sorular sordu. rahim filmini de 5 dak. içinde çekti. çok pratik bir doktor. bursa medical parkda kesinlikle ahmet yılmazı öneriyorum.
sürekli gittiğim doktorum ise şevket yılmaz ssk da gülcan satır. özeli heykelde. o da çok tatlı, bilgili ve yenilikleri takip eden bir doktor. tavsiye ederim.

arkadaslar ben kendimde saglıkcıyım bursa medikalparkda calıştım 10 ay ahmet yılmaz hakikaktten cok iyidir elinin ehlidir.murat arslan'da öyle ahmet bey cok fazla sizi sımartıp sürekli sizle konuşmak yerine hastalıgınızı yada gebeliğinizi ayrıntılı takip eder.

arkadaşlar bende medikalparkta yaptım doğumu doktorum çok iyiydi adı NURAY SÖZERİ ALTINER çok memnun kaldım 2. de na gidicem tavsiye eerim hastalarıyla çok yakından ilgileniyo ve çok güler yüzlü biri

arkadaşlar ben daha önce de yazmıştım ama tekrar belirtmek istedim. medical parkda ahmet yılmaz gerçekten bir numara. ben son 2 aydır çeşitli sebeplerle kendisine gitmeye devam ediyorum ama çok ilgili biri. kesinlikle hastayı başından savma, biran önce diğer hastaya geçme gibi bir davranışı asla yok. hastasına gerektiğinden fazla zaman ayırıyor. kesinlikle moral bozmuyor, hatta moral veriyor. ama bucubucu nun dediği gibi şımartma anlamında değil. sakin ve kibar birisi. ben kesinlikle erkek doktora gitme taraftarı biri değildim fakat ahmet beyle bunu kırdım diyebilirim. hastaya yaklaşımı çok güzel, çok beyefendi birisi gerçekten. işini de mükemmel yapıyor medical parka gitmeyi düşünen arkadaşlar ahmet beye mutlaka gidin. ama 1 hafta kadar önceden randevu alırsanız çok iyi olur çünkü çok tercih edilen bir doktor olduğu için ancak sıra geliyor.

Merhaba Canım, Öncelikle Allah sana ve bebeğine uzun sağlıklı mutlu bir ömür versin. Ben de şu an 31. haftadayım ve Nuray Hanımın hastasıyım. Doğumu da orada yapmak istiyorum. Biraz senin tecrübelerinden yararlanabilir miyim? Sen ne zaman yaptın doğumunu? Normal mi sezeryan mı? Nuray Hanım direkt kendisi girdi mi? Nasıl doğum esnasında ilgili mi? Doğum sancın başlayınca aradın mı hiç mesai saatleri dışında filan? Bir de ne kadar ödedin? Ekstralar çıktı mı çok?

Kızlar Ahmet Yılmaz'ı kesinlikle tavsiye ETMİYORUM. ben de 3 yıl önce doğum yapan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ve daha önce düşük yaptığım için ikinci doktor olarak hamileliğimiz 7. haftasında gittim. Gayet suratsızdı. Tıpkı devlet doktorları gibiydi. Hızlı hızlı soruyor bir an önce git modunda. Neyse baktı Yolk kesem 4mm imiş. yolk kesen sınırın üstünde dedi. %90 düşüreceksin bebeği. haftaya kanamayla geleceksin dedi! Bana bunu söyledi 4 saniye sonra yanındaki türbanlı hemşireyle kikirdediler kendi aralarında. ben göz yaşlarımı tutarak birşeyler sormaya çalışıyorum. Yapabileceğim birşey var mı ilaç vs. diyorum. o haftaya muhtemelen kanamayla hasteney geleceksin dedi. oradan çıkıp eve gelene kadar otobüste 1 saat ağladım. eve geldim ağladım. eşime söyledim moralimiz tamamen bozuldu.günlerce endişemiz bitmedi. bu bile bebeğe zarar vermiştir. günlerce ağladım. hatta vazgeçtim bebekten. Diğer bebeğe ne zaman başlarız vs. diye konuşmaya başlamıştık eşimle. ertesi gün acıbademde kendi doktoruma gittim. daha 24 saat bile geçmemişti. doktor kalp atışı gördü.
Sınır 4mm değilmiş 6mm imiş. Bekleyip göreceğiz. Kalp atışını gördük dedi ve çok şükür şu an 14. haftanın içindeyim ve sadece 1 kere kahverengi akıntım oldu.
Allah bilir tabi daha önümüzde çok zaman var. Bebeğimi kaybedebilirim her hamile gibi. Ama gerçekten olumsuz bir durum olsa bile daha önce bebeğini kaybetmiş bir hamileye %90 düşüreceksin demnememli bunu söylemesinin ardından hangi vicdanla gülüşüyor!

X