Bebeklerimiz için kitap

canım bu kitaptan ziyade bebeğin için tutacağın günlük gibi gözüküyo anladığım kadarıyla.. yanılıyoda olabilirim tabii...

evet bu bebegin icin tutacagın bir günlük bende buna benzer bir günlük aldım kızıma bebegimin güncesi ilk bir yılı diye cok güzel şeyler yazıyor ilk anne diyişi emekleyişi ilk gezmeye gidişi vs gibi. ama bebegim ve benim icinde cok kitaplar aldım mesela hafta hafta hamileliginiz, bebegimi büyütüyorum(bu kitabı öneririm cok faydalı bilgiler var ) bide her ay bebegim ve biz dergisini alırım daha bir cok kitap var okudugum ama hatırladıklarım şuan bunlar

adasu hangi kitapları okuyosun canım yazarmısın ? ben henüz kitap okumadım.. çünkü bebek bakımı ve hafta hafta gebelik nette fazlasıyla var.. bunların dışında değişik bir kitap bulsam okumak istiyorum

bebegimi büyütüyorumu önerebilirim canım hamilelik ve dogum sonrası bebek bakımı sorunları falan herşeyi anlatılıyor

bebegimi büyütüyorumu önerebilirim canım hamilelik ve dogum sonrası bebek bakımı sorunları falan herşeyi anlatılıyor

yazarını da yazsan çünkü aynı isimde 3 değişik kitap çıktı gerçi ben pedagog a.çankırılı nın yazdığını tutttum.. istediğim böyle bişeydi.. teşekkürler..

"Artık annesiniz! Bundan sonraki hayatınız asla önceki gibi olmayacak! Heyecanla beklediğiniz doğumunuzla birlikte, bebeğiniz artık sizden organik olarak kopar, aranızdaki göbek bağı kesilir. Görünürdeki bu uzaklaşmanın aksine, doğumdan sonra yeni duygusal bağlara gebe kalırsınız. Küçük tekmeleriyle, ağırlığıyla, ultrason görüntüleriyle, kalp sesiyle ancak dolaylı olarak tanıdığınız bebeğinizi artık doğrudan görebiliyorsunuz, kucağınıza alabiliyorsunuz. Bebeğinizin yüzüyle, gözüyle tanışıyorsunuz, sesini ilk defa duyuyorsunuz. Dünyadaki en kıskanılası unvanı aldınız, başınız göklere değdi, cennet ayaklarınızın altına serildi: Artık annesiniz. İlk kez anne baba olmalarına tanıklık ettiğim çok sayıda çifte söylediğim gibi, “Bundan sonraki hayatınız asla bundan önceki gibi olmayacak! Ama kesinlikle daha güzel olacak"

bende internette cok guzel bilgiler oldugunu düsünüyorum ama kitabım yerini hic bir seyin tutmayacagina da eminim..bence her annenin ve anne adayının bebegi hakkında elinde somut, mürekkep kokan birseyler olması lazım..

anneligin tadını cıkarmak adına hepinize birer kitap almanızı tavsiye ederim

bende dergileri yakip ediyorum
hamileyiz biz,bebegim ve biz,anne bebek
hepsi cok güzel :)))

evet dergiler daha güzel oluyor hamile ünlülerle yapılan röportajları okumak egleceli geliyor bana febicim bendeki kitap ansiklobedi gibi Dr. adil asımgil kitabı bebegimi büyütüyorum

X