Sivilceli Ciltler kolsuz agop a akne ve izleri için giden varmı

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
arkadaşlar bende 3 kere gittim Agop hocaya...yüzümdeki aknelerim için...2006 yılında gittiğimde 6 yıllık sivilcelirm için verdiği ilaçlar sayesinde kurtulmuştum hatta izlerinden bile.hemde 1 ay içinde nerdeyse.ama kullandığım b vitamini iğne ve haplarından sonra yüüzm eskisinden beter oldu.tekrar gittim ama verdiği ilaçlar yüüzmü iyileştirsede ilk gittiğimdeki kadar faydalı olmadı.ve aknetrent denilen roaccutane ile eş değer ilaca başladım..benim tecrübem bu.ama agop hoca hakkaten işinin eri.verilen paraya değiyor.sadcee eski kafalı (!?)olduğu için eczacılarve diğer doktorlar pek hoşlanmazlar.yapma ilaçlarla tedavi uyguladığı için.

meraba herkese ben bu sayfada yeniyim benimde cilt sorunlarım var leke ve sivilceler 2 aydır tedaviye başladım ama henüz cevap alamadım serkıs barışa gidiyorum yüzüm,sırtım ve popom lele dolu bilmiyorum artık morelimi çok etkiliyo cildi düzelen arkadaşlardan cvp bekliyorum:1no2::1no2::1no2::1no2::1no2::1no2:

arkadaslar ben 2 ay kadar önce kolsuz agop a muayene için gitmeye karar verdm ancak muay ücretini duyunca vazcaydım acaba içinizde agop hocanın akne ve izleri için önerileri ve tavsiye- tedavisini gören varmı hangi yöntemlerini duydunuz tesekkürler

arkadaşım bende yaklaşık iki aydır onun öğrencisi olan serkis barışa gidiyorum duyduklarıma göre işinin erdabı a.sa.s

arkadaşım bende yaklaşık iki aydır onun öğrencisi olan serkis barışa gidiyorum duyduklarıma göre işinin erdabı a.sa.s

ben de yaklaşık 4 aydır gidiyorum serkis barış'a, neden blmiyorum ama cildim şuan eskisinden daha kötü :s ama düzeleceğini umut ediyorum

millet agop hocanın telefonu olan varsa allah rızası için yazabilir mi?

wwaaav adamın bütün randevuları doluymuş bu ay içinde, 1 ekimde arayın diyorlar, 300 tl vizite ücreti de

meraba herkese ben bu sayfada yeniyim benimde cilt sorunlarım var leke ve sivilceler 2 aydır tedaviye başladım ama henüz cevap alamadım serkıs barışa gidiyorum yüzüm,sırtım ve popom lele dolu bilmiyorum artık morelimi çok etkiliyo cildi düzelen arkadaşlardan cvp bekliyorum:1no2::1no2::1no2::1no2::1no2::1no2:

benimde yuzumde sivilceler var ve 3 gunde kurusa bile leke kaliyor malesef.bende serkis baris'a tedavi oluyorum bilmeyen varsa kendisi kolsuz agop'un ogrencisidir zaten.kolsuz agop'a tirnak sedefim oldugunda gitmistim gercekten verdigi ilaclar sayesinde gecmisti ve muayanesinde cok samimi bir insandir ama ben araya insanlar sokup oyle randevu alabilmistim yoksa cok yogun bir temposu var

kolsuz agop aarkadaşım nisan ayı içinde gitti ben paraya kıyamadığım için gitmedim ..randevuları neredeyse haftalar sonrasına alınabiliyordu ...arkadaşımın problemi yüzünde çıkan alerji gibi gözüken minik kırmızılıklardı.. minik sivilce gibi.. kolsuz agop hala çalışıyor yani.. şişlide muayenehanesi..buyrunnnnnnnnn

Kolsuz agopun hayat hikayesinden bir kesit:
KOLUNU PRES KAPTI

Çok yoksullarmış. Küçük Agop, Samatya Sahakyan Ermeni İlkokulu'na başladığı yıl, babası ona bir ceket almış. Bir bahar günü arkadaşlarıyla Samatya sahilinden denize girip çıkmış ve bir bakmış ki ceketin yerinde yeller esiyor. Anasından bir ton dayak yediği gibi tam üç yıl boyunca da ceketsiz kalmış. ‘Bana yeni bir ceket almaları mümkün değildi. Ekmeği karneyle alıyor, aylarca et ve şeker yüzü görmüyorduk' diye annesinin köteğine hak veriyor şimdi.

Küçük Agop, daha ilkokuldayken işe başlamış. Mezun olduğu yıl bir gümüş atölyesinde çalışıyormuş. Sıcak, çok sıcak bir yaz günü, gümüş kalıpları plaka haline getirmek için kullanılan presin silindiri iş önlüğünün kolunu kapmış. Sonra da elinin tamamı omuzuna kadar presin altında un ufak olmuş. Hastaneye vardığında doktorlar, ‘Bu çocuk yaşamaz' demiş. Ameliyat olmuş, günlerce komada kalmış ve bir gün gözlerini açıp hayata yeniden merhaba demiş. Kaderin cilvesi bu ya, yine Cerrahpaşa Hastanesi'ndeymiş.

Dr. Kotoğyan, 1952'de geçirdiği kazadan önce çoğu kişi gibi sağ elini kullanırmış. Onu kaybedince sol eliyle iş görebilmek için çok çalışmış. En büyük zorluğu da üniversitedeyken çekmiş. Tek eliyle tüplerden şırıngaya ilaç çekmeyi, bu ilacı hastaya enjekte etmeyi öğrenmek için geceleri hastanede nöbete kalmış, evde portakallara su şırınga edermiş. Dikiş atmayı öğrenmek için ise, evde ne kadar sökük ve yırtık varsa dikermiş. İki yıl içinde tüm bu işleri kimseden yardım almadan tek başına yapıyor hale gelmiş.

Tamamı:Hürriyet - -Cildiyeci Kolsuz Agop burda.

Niye 300 TL aldığını belki bi nebze anlatıyodur bunlar:)

10-15 yıl önce eşim de cilt problemlerinden dolayı gitmiş çok memnunum diyo,gitmek isteyen hanımlara önerebilirisin dedi...

serkis barış a ben de ıkı yıl evel gıttım ancak hıc etkısı olmadı. cleocın t verdı. sıvılcelerım anlık olarak gectı uzun surelı etkı yapmadı.

Kolsuz agopun hayat hikayesinden bir kesit:
KOLUNU PRES KAPTI

Çok yoksullarmış. Küçük Agop, Samatya Sahakyan Ermeni İlkokulu'na başladığı yıl, babası ona bir ceket almış. Bir bahar günü arkadaşlarıyla Samatya sahilinden denize girip çıkmış ve bir bakmış ki ceketin yerinde yeller esiyor. Anasından bir ton dayak yediği gibi tam üç yıl boyunca da ceketsiz kalmış. ‘Bana yeni bir ceket almaları mümkün değildi. Ekmeği karneyle alıyor, aylarca et ve şeker yüzü görmüyorduk' diye annesinin köteğine hak veriyor şimdi.

Küçük Agop, daha ilkokuldayken işe başlamış. Mezun olduğu yıl bir gümüş atölyesinde çalışıyormuş. Sıcak, çok sıcak bir yaz günü, gümüş kalıpları plaka haline getirmek için kullanılan presin silindiri iş önlüğünün kolunu kapmış. Sonra da elinin tamamı omuzuna kadar presin altında un ufak olmuş. Hastaneye vardığında doktorlar, ‘Bu çocuk yaşamaz' demiş. Ameliyat olmuş, günlerce komada kalmış ve bir gün gözlerini açıp hayata yeniden merhaba demiş. Kaderin cilvesi bu ya, yine Cerrahpaşa Hastanesi'ndeymiş.

Dr. Kotoğyan, 1952'de geçirdiği kazadan önce çoğu kişi gibi sağ elini kullanırmış. Onu kaybedince sol eliyle iş görebilmek için çok çalışmış. En büyük zorluğu da üniversitedeyken çekmiş. Tek eliyle tüplerden şırıngaya ilaç çekmeyi, bu ilacı hastaya enjekte etmeyi öğrenmek için geceleri hastanede nöbete kalmış, evde portakallara su şırınga edermiş. Dikiş atmayı öğrenmek için ise, evde ne kadar sökük ve yırtık varsa dikermiş. İki yıl içinde tüm bu işleri kimseden yardım almadan tek başına yapıyor hale gelmiş.

Tamamı:Hürriyet - -Cildiyeci Kolsuz Agop burda.

Niye 300 TL aldığını belki bi nebze anlatıyodur bunlar:)

ne alakası var canım bızım ıcınmı ogrenmıs kendıne ogrenmış. ne mutlu ona kı cok da fydalı bı adam olmuş. hıc bı sey bu ucuk fıyatı acıklamaz. ayrıca da madem yokluk gormus bılmıs bır adam, yokluk durmunda olmasa da bır cogumuzun vermekte zorlanacagı bır paraya mahkum edıp tedavı yontemını satıyor. bu cok yanlıs. bu acıdan bakmak cok dha mantıklı.

Arkadaşlar Agop'un şimdiki ücretini biliyor musunuz?Sıkı durun tam tamına 400tl ve hiçbir prof. bu kadar değil.Yazık...Veeee -Tok açın halinden anlamaz ama aç açın halinden anlar.:KK59::KK50::KK25:::26::KK45:

Ahh agop!!! Annemin cildi için gitmiştik,gerçekten işinin ehli bir doktor,tabii parası da tuzlu ama olsun.Annemin cildinde sivilceden ziyade içten nohut gibi şişlikler olusmustu,teni cok beyaz oldugundan kırmızılıklar çoktu ayrıca sürekli kaşıntısı vardı.o zaman için ultralan pomat krem vermişti.kasıntı içinde zeyrek(okunusu böyle tabiii) akcigerle ilgili bir ilaç vermişti.yalnız hiç unutmuyorum su dediklerini: sıcak suya tenin değmeyecek,soğuk suya da değmeyecek,buhardan uzak duracaksın,acı yemeyeceksin,tuzlu da yemeyeceksin... sonuc: elbette gecti! ama doktorun da dediği gibi ilaçlar sorunları geciriyor ama hayat sartı,çevresel kirlilik,sıkıntı stres insan bedenini asıl etkileyen seyler.

alanında başarılı bir hekim benimde yüzümde lekeler var var ve onunla ilgili kolsuz agopa gitmek istiorum..bir ara araştırma yapmıştım 250 tl di.çözüm bulunumaya deri hastalıklarında çok iyi..ltfen bilmediğimiz konularda irite etmeyelim insanları..

arkadaslar ben 2 ay kadar önce kolsuz agop a muayene için gitmeye karar verdm ancak muay ücretini duyunca vazcaydım acaba içinizde agop hocanın akne ve izleri için önerileri ve tavsiye- tedavisini gören varmı hangi yöntemlerini duydunuz tesekkürler

Yaklaşık 9 yıl önce gittim . Vitiligo tedavisi için. Ve çok faydasını gördüm... Şimdi şöhret olmuş demekkiii...

X