Sivilceli Ciltler kolsuz agop a akne ve izleri için giden varmı

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Suzgun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2008
278
0
arkadaslar ben 2 ay kadar önce kolsuz agop a muayene için gitmeye karar verdm ancak muay ücretini duyunca vazcaydım acaba içinizde agop hocanın akne ve izleri için önerileri ve tavsiye- tedavisini gören varmı hangi yöntemlerini duydunuz tesekkürler

benim teyzemin bacağı sedef olmuştu,2 ilaç yazmıştı ve geçmişti.. :sm_confused:
saytros çok güldüm ya, geçmş olsun kuzenine , o nası bi tedavidir :roflol:

ben tanıyorum kendisini hemde çok
ama hastası falan değilim acaip paragöz bi adam
çok fazla ücret alıyo ama tedavilerinden sonuç alan var diye duyuyorum

:roflol::roflol::roflol::roflol:
var hayatım var kuzenim vicudundaki lekeler için gitti dünya para verdi adam şöyle bir karşıdan baktı ve bişey olmaz beyenmeyen küçük ogluna almasın dedi kuzenimin ve teyzemin okadar para verip gidipte bu lafı duyması çok komik 6 sene falan oldu gideli dahada izler geçmedi adam zaten ne bi öneri ne bi ilaç hiç birşey söylememiş çok komik yaniiiiiiiiiii:roflol::roflol::roflol:

adam yetenegini konusturuyor ancak bayagi pahali. bu arada artik calismiyor onun yerine ogullari bakiyor ama cerrahpasada degil ozel muaynehanede. ayse arman onunla roportaj yapmisti. hurriyet. arsivinden bulabilirsiniz.

arkadaşlar agop hoca çok önemlibilinen eski bir doktordur ben nerde de iş yapar ucuzmu diye sormadm acaba akne ve izleri için giden ne önerdiini bilen varmı diye sordum bu şekilde devam edersek çok yardımcı olursunuz teşekkürler

arkadaşlar agop hoca çok önemlibilinen eski bir doktordur ben nerde de iş yapar ucuzmu diye sormadm acaba akne ve izleri için giden ne önerdiini bilen varmı diye sordum bu şekilde devam edersek çok yardımcı olursunuz teşekkürler

insanlar tecrübelerini yazmışlar hoşunuza gitmeyen nedir hanfendi? :uhm:

demothy e katılıyorum konular sürekli amacından sapıyor. mesela herhangi bir ürünü kullanıpta sonuç alanların olduğu bir konu açılıyor ama bir bakıyoruz birçok kişi "daha yeni aldım, bügün aldım, 3 gün önce aldım v.b yazılarla başlayan cevaplar yazıyor. konu başlığı ne ise onun üzerinden gidelim lütfen. konunun odağından sapmayalıum. biliyorum şu anda benim yaptığımda doğru değil ama bunu yazmak için en uygun an şu an sanırım.

Cok Dikkatli Hanfendi Eger Dikkat Ettiysenz Insanlar Konuyla Ilgili Tecrubelerinden Baska Herseyi Yazdiklari Için Ben Tekrar Hatirlatmak Istedm Eger Anlamadiysanz Tekrar Yazym Agop Hocayla Ilgili Fikir Veya Tecrubelerinizi Diil Akne Ve Izleri Ile Ilgili Tedavilerini önerilerini Bilen Varmi Diye Acmistim Konuyu .......herkes Istediği Seyi Yazmakta özgür Tabiki Hatta Hoş Da Oluyo Farkli Deneyimleri öğrenmek Ama O Konudan Sapmadan Ilerlemek Adina Hatirlattim Bu Hatirlatmadan Jic Fikir Beyan Etmemiş Olmaniza Ragmenneden Siz Rahatsiz Oldunuz Asil Ben Bunu Anlamadm Yinede Sevgiyle Kalin

demothy e katılıyorum konular sürekli amacından sapıyor. mesela herhangi bir ürünü kullanıpta sonuç alanların olduğu bir konu açılıyor ama bir bakıyoruz birçok kişi "daha yeni aldım, bügün aldım, 3 gün önce aldım v.b yazılarla başlayan cevaplar yazıyor. konu başlığı ne ise onun üzerinden gidelim lütfen. konunun odağından sapmayalıum. biliyorum şu anda benim yaptığımda doğru değil ama bunu yazmak için en uygun an şu an sanırım.

CANM BEN IYI ANLAYAMADM SANIRIM SİZ BENM KONU AMACINDAN SAPMASN DEMEME Mİ KATILIYOSUNUZ YOKSA YANLIS YERDE TECRUBELERINI YAZMALARINDAN RAHATSIZ OLDUGUMU SANAN DEMOTHY E BEN YANLIS BİŞEYMİ SOYLUYORUM PAYLAŞIMLARI OKUMAK TECRÜBELERİ PAYLAŞMAK GÜZEL AMA DOGRU KONUYLA ILGILI OLMALI DİİLMİ SEVGIYLE KALIN

cerrahpaşadaki prof değilmiydi o..hala çalışıyormuymuş..

benim teyzemin bacağı sedef olmuştu,2 ilaç yazmıştı ve geçmişti.. :sm_confused:
saytros çok güldüm ya, geçmş olsun kuzenine , o nası bi tedavidir :roflol:

hala cerrahpaşada olup olmadıgını merak ettim ve sordum..
teyzemin sedef hastalıgını 2 ilaçla tedavi ettiğini söyledim(bununda bir tecrübe oldugunu düşünerek)..
sanırm saytros isimli arkadaşn yazdıgına gülmem sizi rahatsız etti..özür dilerim..
..ama sonuçta 'kolsuz agop'ünlü bir doktor, ve bu konuda bilgiye ihtiyacı olan sadece siz değilsinzdir ,belki başka arkadaşlar da olablir diye düşünmüştüm , ve sedef hastalıgıyla ilgili bildiğim bir şeyi yazmştm..

Ben gitmistim 3 sene önce kafamdaki kasinti yüzünden uzaktan bakti cok ta kasinir dedi hatta azcikda kasidi bile:))Dünya kadar parada verdik sadece 15 dakika da isim bitti ama hala gecmedi bu meret:KK43:(
Daha sonra kizimin akne ve asiri tüylenme sorunu icin gittik ama yazdigi kremlerden bir fayda görmedik cünkü burdaki doktorumuz iyi bir kan muayenesi yapti kizimda seker cikti simdi seker ilaci kullaniyor sorunlarinda gecti. Bence iyice arastir belki de baska bir sorun vardir.Gecmis olsun

Son düzenleme:
Sanirim Haklisin O Açidan Düşünmemiştim Baska Fikirleri Diil De Kendi Sorunum La Ilgili Cevap Beklediim Için Böyle Düşündüm özür Diliycek Bişeyde Yok Ayrica Deneyimlerini Yazmana Ayricada Sevindm

2 sayfayı da baştan sona okudum.Bu konuyu açan Süzgün arkadaşın yazısından sonra yazıp yazmama konusunda kararsız kaldım ama yazmak istedim.Çünkü ben google dan arayarak bu sayfaya geldim.Tabiki tüm dr.agopla ilgili bilgisi olanlar burada yazıp paylaşmalı;paylaşmalı ki herkez yararlansın.Siz akne ile ilgili bilgi istiyorsunuz ama sorduğunuz bir cilt dr ise cilt hastalığıyla ilgili tüm bilgisi olanlar paylaşmalı.Üzgünüm benim konum akneyle ilgili değil .

Bir arkadaşım elindeki egzamaları için birkaç dr sonrası agop a gitti.Tamamen iyileşti elleri.Ablam da yüzündeki egzamalrı için yarına randevu aldı agoptan.Randevusu servet değerinde,300 tl !!! Nasıl olur da bu kadar paraya olur,çok iyi bir dr da olsa böyle bir fiyat çok saçma...

Tüm hastalara şifalar dilerim ...

annem genç kızlığında yaklaşık 30 sene önce kolsuz agopa gitmiş.onun çok kötüymüş cildi karaciğer yüzünden,sivilceleri kocaman ve iltihaplıymış..annem hep şey der,tedavi yöntemi olarak bir karışımı vardı böyle tek tek sürüyordu..ve cidden geçmiş..fakat tabi cildinde izler var,daha doğrusu gözenekleri geniş gibi..tam tarif edemedim sanırım :KK70: ama dediğim şu kısaca:annem memnum kalmışt..

bir de şunu anlatim..
benim de sivilce problemim var aşırı olmasa da..kızılaya gitmiştim dermatoloğa..orda başka bir doktoa gelen bir bayan vardı..sohbet etmeye başladık..bana " genç kızlığımda çok kötüydü yüzüm..fakat birine gittim o geçirdi..muhteşem bir doktor..kolsuz agop diyorlar.." diyince ben şok tabi :KK70: .çünkü annemden hep duyardım ismini..

şimdi burda da görünce vayy be ne meşhur adammış dedim :KK70: helal olsun ne diyim..

tedavi yöntemi olarak annemin anlattığı hazırladğı bir karışımı sürmesi..karışımın içeriğini bilmiyorum ama

Son düzenleme:
Ablam da yüzündeki egzamalrı için yarına randevu aldı agoptan.Randevusu servet değerinde,300 tl !!! Nasıl olur da bu kadar paraya olur,çok iyi bir dr da olsa böyle bir fiyat çok saçma...

Tüm hastalara şifalar dilerim ...

Normal özel muayene ücretlerini tam bilmiyorum fakat 300 çok yüksek bir rakam,türkiye şartlarında. açıkcası benim gözümde kamu yararı görüp, etik davranan bir doktor değilde, işi ticarete dökmüş bir doktor canlandı. tabibler odasının asgari muayene ücreti tarifesi vardır, aradaki farka bakmak lazım. Tabiki çok deneyimli ve işinin ehli olabilir, ama nihayetinde verdiği hizmet kamu hizmeti. Allah kimseyi paragöz doktorların eline düşürmesin, sağlık olayı bambaşka bişey.

Son düzenleme:
X