photoshop için çocuk fonları

d98f0d74f47cij7.png

cf27675361a5lb3.png

cc01d4435aa6si1.png

teşekkürler begümtunay ama ben beceremedim tarif ettesen nasıl oluyor ....şimdiden teşekkürler

begümcüğüm hepsi çok gzl a.s.
ama ben nasıl kullanacağımı bilmiyorum :1no2:yardımcı olursan sevinirim :1rolleyes:

Çok güzel fonlar teşekkürler.
Ben photoshopta çok çalışıyorum. Çocuk arka planı için bunlarıda kullanacağım bundan sonraki çalışmalarımda.
Photosopta yapamayacağım şey yoktur diyebilirim çok iyi derecede biliyorum bu programı, öğrenmek isteyenlere yada kısayolları merak edenlere yardımcı olabilirim.

arkadaşlar sanırım kimsenin işine yaramadıı o halde devamını boşuna koymıyim

canım çok teşekkürler, hepside çok güzel hepsini kaydettim. şuan pek uğraşamıyorum ama ileride kızım azcık daha büyünce uğraşıp öğrenecem fotoshop u, şimdilik eşim uğraşıo. daha varsa gönder memnun olurum...

teşekkür ederim canım seninde kandilin mübarek olsun bunlar cok harika şeyler sünnet davetiyesi için bir önerin olabilirmi bana yardımcı olurmusun

canım hangi linkte bu çıktı ben şimdi bir tane rapidli koydum onun dışında benim koyduğum resimleri sağ tıklayarak kaydedebilirsin

Son düzenleyen: Moderatör:
Begümcüm süper bunlar emeğine sağlık hangi photoshopu kullanıyorsun acaba?Resimli olarak bizede anlatabilirmisin?Diğer arkadaşlarda ister bunu eminim.

X