bebek özlemi :((

senağlamasenağlamasenağlamasenağlama tamda bizi anlatıyor çok güzel bir şiir
senağlama teşekkür ederim saranur senağlamasenağlama allahım ne olur bir evlat ver ne olur bizi evlatsız bırakma yarabbim

5b8770d484f3b1c515294f5ri7.jpg
:çok üzgünüm:seyrederken içim acıdı paylaşım güzeldi: :çok üzgünüm: :senağlama

teşekkür ederim canım çok duygulandım
allahım bebeğin kucağına almayı ve aynı duyguları bizede yaşatmayı nasip etsin

senağlamasenağlamasenağlama ne yazablirim ki çok fena oldum hem okudum hem agladım allahım bizimde yüzümüzü güldür evlat sahibi olmamızı nasip et dularımızı kabul et yarabbim amin

senağlama senağlama senağlama
ne diyebilirimki sara nur sadece tesekkur edebilecegim,cok kotu oldum inan...

ya kızlar dileğim hepiniz için rabbim tez vakşitte saglıklı sıhhatli eli ayagı düzgün evlatlar versin hep dua ediyorum inanın ki bu konuyu kederlinin ısrarı üzerine açtım niyetim sizleri aglatmak degildi ya da üzmek lütfen haklarınızı helal edin

sara nur canım çok güzeldi.
allahım inşallah banada benim gibi sabırla bekleyen, isteyen, emek veren,gözyaşı döken herkesede sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin.
hamişlerede sağlıkla bebişlerini kucağına almayı nasip etsin.
tüm bebişleri,çocukları anne babasına bağışlasın.
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin.

saranurcum ne kadar güzeldi hiç ağlamayan ben bile ağlaya ağlaya okudum inş yaradanım bizlerede o güzel duyguyu yaşatır en kısa zamanda yüreğine sağlık

canımya benide bu saatte ağlattın melek oğlum geldi yine aklıma şimdi beni kimse tutamaz neyse sağlıkla al bebeğini kucağına inşallah canım amin

ya kızlar dileğim hepiniz için rabbim tez vakşitte saglıklı sıhhatli eli ayagı düzgün evlatlar versin hep dua ediyorum inanın ki bu konuyu kederlinin ısrarı üzerine açtım niyetim sizleri aglatmak degildi ya da üzmek lütfen haklarınızı helal edin

Selam
Ne de güzel anlatmış yüreğimizden geçenleri. Adeta beynimizden geçenleri dillendirmiş. Ne hissettiğimizi anlatmaya ne gerek var ki. Bunu okuyun yeter. Yüce rabbim bu özlemle yanıp tutuşan kardeşlerimizin boynunu bükme. Yoktan var eden rabbim , Dualrımızı kabul eyle. Gönlümüzü hoş eyle. Senin rızanla senin izninle hayırlısı ile tüm kardeşlerimize sağlıklı evlatlar ver. Senin herşeye gücün yeter. AMİN

Allahım isteyen herkeze nasip etsin arkadaşlar yaa bu cocuksuzlugun bu kadar üzücü olabilecegini düşünmemiştim Allah isteyen herkeze 1 an önce hayırlı evlatlar nasip etsin

kızlar begendikleirniz için teşekkür butonunu kullanın yorumlarınız silinebilir çünkü

allah olmayan isteyipte çırpınan herkese nasip etsin o güzelliği tez vakitlerde canı gönülden diliyorum arkadaşlar..................

ben umutlarimi tamamen kaybettim artik,umudu olan herkesin biran once bebegini kollarina almasini diliyorum...

ben umutlarimi tamamen kaybettim artik,umudu olan herkesin biran once bebegini kollarina almasini diliyorum...

Selam canım

Senin için tek duam allahım sabrını ve daynama gücünü artırsın. Ama unutma sakın allahtan ümit kesilmez. Rabbim herşeyin en iyisini ve doğrusunu bilir. Dualarını eksik etme. Bununla yaşamayı öğrenmek çok zor, ama lütfen bunu yapmaya çalış. Hayatını hep bunu düşünerek zindan etme. Sağlığın ve sihhatin yerindeyse bunun için bol bol şükret. Derdini veren rabbim sabrınıda verir. Kimseye kaldıramayacağı yük vermezmiş. Kendini farklı uğraşlara ver. Mutlu olduğun şeyleri yapmaya çalış. Dualarımız seninle, allah yardımcın olsun.

Kaç gündür yorumlara bakıp bu video'yu açıp açmamakta tereddüt ediyorum, kötü olurum diye gerçektende kötü oldum ama şiirleri okurken aynı zamanda bol bol dua etmiş oldum sayende sende buna vesile olduğun için çok sağol saranur'cum.

sara nur ne yaptın sen öyle zaten pıskolojimiz bozun bu saatte birde sen ağlattın beni sanki o sözleri ben yazmışım gibi içimden geçenlerdi o sözler allahım sen yoktan var edensin ne olur bizimde kucağımızı doldur ya rabbim evlat sevgisini bizede tattır gebe bayanlar görüyorum hep şikayet ediyorlar yok midem bulanıyor yok bişey yapamıyorum duyduğum zaman içimden benimde evladım olsunda günlece aç kalayım bütün sancıları çekeyim hepsine razıyım sadece onun kokusunu duymak ıstiyorum her şeye razıyım

sara nur çok güzeldi çok duygulandım içimizden geçenleri ne güzel dile getirmiş.Rabbim herkese hayırlı evlat nasip etsin onları güzel yetiştirebilmeyi de bizlere nasip etsin inş.

X