hamile kalamıyorum

mitaku

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2008
115
0
selam ben aranıza yeni katıldım.sitede herkes birbirine çok sıcak ve samimi yaklaşıyor. benim sorunum hamile kalamıyorum. 6 aylık evliyim ve korunmamamıza rağmen hamile kalamıyorum.eşim işi dolasıyla genelde şehirdışı ve yurtdışında,adet günümden bir gün önce ilişkiye girdik. sizce hamile kalma olasılığım ne kadar.

Mitaku Bence çok Erken.ben 2 Yillik Evliyim Ve 9 Aydir Istiyoruz Bu Ay Biterse 10 Aydir .1 Yili Bekle Olmazsa Dr Git Ve Yumurtlama Gününden önceki Ve Sonraki Haftalar şansin Yüksek Adetten 1 Gün önce Imkansiz Gibi Bir şey.yumurtlama Günün Için Dr Nevra Sitesini Kullan Otomatik Hesaplayicidan Hesapla Orda Hangi Günlerde Gebe Kalma şansin Yüksek Günlerle Ilgili Bilgi Var.

canım bozma moralini ben 2.5 yıldır yanıyorum hasretle ama olmuyor. zamanı gelmedi demek .ALLAH IM yardımcı olsun. sıkma canını. hem bir yıl geçmeden çocuğum olmuyor deme.

Bencede 1 yıl boyunca bekleyin..
Ben de 1 yıl üzerine hamile kalmıştım..
Allahım isteyen herkese çocuk versin inşallah..

tşk ederim fokurfokur.benim için geç bile sayılır. bebeğim olmasını çok istiyorum.

Mitaku Bence çok Erken.ben 2 Yillik Evliyim Ve 9 Aydir Istiyoruz Bu Ay Biterse 10 Aydir .1 Yili Bekle Olmazsa Dr Git Ve Yumurtlama Gününden önceki Ve Sonraki Haftalar şansin Yüksek Adetten 1 Gün önce Imkansiz Gibi Bir şey.yumurtlama Günün Için Dr Nevra Sitesini Kullan Otomatik Hesaplayicidan Hesapla Orda Hangi Günlerde Gebe Kalma şansin Yüksek Günlerle Ilgili Bilgi Var.

cok doğru bende başlığı görünce sorun var sandım hay allahım ne kadar acelecisin daha vucudun evliliğe yeni alışıyor dur bakalım sakin ol biraz 1 yılı doldurmadan doktorlar bile kabul etmiyor stres oldumu olcakmı şöylemi böylemi düşüncesinden uzak durman gerekiyor stres cok önemli hem eşin için hem kendin için sakin ol oluruna bırak gerisi geliryerimseniben

acele mi bilmiyorum ama . ilk ayından hamile kalanları görünce etrafımda benim neden olmuyor diye üzülüyorum. ilgilendiğiniz için çok tşk ederim.

daha çok erken canım yumurtlama günlerini hesaplasan iyi olur ama bu akdar dert etme bir seneyi geçmeden hiç bi sorun yok o zamana kadarda eminim olur canım belki aynı dönemde hamiş oluruz bellimi olur bende istiyorum ama çokta stres yapmammak gerekiyo bi kaç ayda öyle dene

inşallah ilsenim. bir mucize olsun. bebek isteyen herkesin bu ay bebeği olsun. ben o kadar çok istiyorum ki. 24 yaşındayım herkes daha gençsin anne olmak için daha çok zamanın var diyor ama ben hemen olsun istiyorum. yaşla falan alakası yok. 20 yaşındaykende aynı şeyleri düşünüyordum. beyaz gelinlik iyi bir eş . ve biri kız biri erkek iki tane bebek....

canım bende epey zamandır bekliyorum.....
adet gününden 1 gün önce ilişki de hamile kalma olasılığı yok gibi... dr. öle sölüyo... ama mucizeler olabilir.....

mitaku ben 28 yaşındfayım dr bile bana 1 yılı bekle diyor.ama istersen adetin 3, günü hormon testleri yaptır unutma sadece adetin 3, günü yapılabiliyo bu testler başka bir zaman olmuyo kadın dogum dr gidiyorsun yaptırıyporsun.eşinde özel bi hastanede spermografisini yaptırabilir bir sorun varmı ögrenirsini z.dr dersin hamile kalmayı düşünüyorum hormon testlerimi yaptırcam diye.

ah güzel kardeşim daha çok genç ve daha çok yeni evlisin arkadaşlar doğru söylüyor 1 sene geçsin bekle ve hayırlısını dile birde sana tavsiyem stres yapma bu çok önemli ben tam 6 sene bekledim güzelim allahım kısmet ederse tüp bebekle hamile kaldım bak canım 1 seneyi doldur daha sonra git güzel bir muayeneni ol bir sorun yok derse eşinide götür oda kontrolden geçsin biz hep benim üstüme yoğunlaştık rahimimde yara vardı ve tedavi oldum ondan sonrada çocuğun olmamasını buna bağladık sürekli doktorlara gittim hiç birşey çıkmadı sonra eşime dedim sende bir gitsen meğerse eşimde valikosel varmış ameliyat oldu 1 yılda onu bekledik sonuç yine olumsuz tek çare tüp bebek dediler çok şükür bebişlerime kavuştum birde sağlıkla dünyaya getirip kucağıma alabilirsem sakın yanlış anlama canım yaşadığımın kimsenin yaşamasını istemem ama buda hayatın gerçekleri geri dönüp bir baktımki koskoca 6 sene geçmiş tabi bu ara yaşta 32 olmuş senağlama inşallah en kısa zamanda hamileyim diyede başlık atarsın allah gönlüne göre versin canım stres yapma vakti gelinvce o seni bulur zaten annesiyerimseniben

teşekkürler sema. adet günümden bir gün önceki ilişkiden sonra sol tarafımda yoğun bir şekilde yanma oldu. belimin ve kasığımın ağrısı arttı. belki diye ümitlenmiştim sadece. adet ertesi hamile kalan bikaç tanıdığım oldu. o yüzden bi umut işte....

10 yıldır evliyim
16 aydır bebiş istiyorum
eh istiyorum işte
ama yok:KK43:

bi tanem daha çok yeni evlisin olur merak etme.hem doğal yolla olmazsa tıp çok ilerledi bulunur bi çaresi.sen şimdi bunları düşünme evliliğin tadını çıkar.

Bencede çok erken daha, bak ne güzel yeni evlisin, evliliğin tadını çıkart.
Bir yıldan sonra hala bişi yoksa, dr'a gidersiniz eşinle.
Umarım herşey gönlünce olur.
Burada yöntemler, fikirler bol, okudukça öğrenirsin.
İstediğin zaman bişiler sorabilirsin.

X