magnezyum

vivace

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2007
65
0
arkadaşlar ben hala demir ve kan ilacımı içiyorum sanırım doğumdan sonra da devam etmem gerekiyomuş bir de magnesyum içiyorum sizin doktorunuz kestimi magnezyumu bu arada 38. haftamdayım

arkadaşlar ben hala demir ve kan ilacımı içiyorum sanırım doğumdan sonra da devam etmem gerekiyomuş bir de magnesyum içiyorum sizin doktorunuz kestimi magnezyumu bu arada 38. haftamdayım

bende aynı ilaçalrı kullanıyorum hatta son bir aydır magnezyumun miktarı arttı. şişliklerim arttığı için . mutlaka kullan ihmal etme dedi doktor. ben birde asprin içiyorum onu 1 hafta önce bırakacağım

selam canım,benim doktorum doğumdan sonra da ilaçlarıma devam edeceğimi söyledi.şu anda magnezyum,gyno ferro diye demir hapı ve elevit adında vitamin içiyorum..

genellikle kramp ve kasılmalar için veriliyor bende kullanıyorum..herkesin ihtiyacı aynı olmazki benim bacak ağrılarım var o yüzden başladım. her gebe kullanacak diye birşey yok yani..

arkşlar cevaplar için çok teşekkür ederim benim merak ettiğim bu magnezyumu içmemizin sebebi kasılmaları engellemek değil mi e biz de ha bire magnezyum içiyoruz peki bundan dolayı sancılanmamız gecikmezmi

benim dr um magnezyumu artık içmememi söyledi eeeeeeee doğum için kasılmalara ihtiyacımız var değil mi

haklısınız kızlar ya ben şimdiye kadar doğru düzgün sancı hissetmedim şurda doğuma 9 gü kaldı ama bende sancı yok magnezyumdan sanırım. birde ben asprinde içiyorum oda engelliyor tabi. yarın doktora soracğım

Elevit icenler Ferro demir hapini icmeyin doktorunuzada danisin zaten Elevitin icin Demir mevcut!

Fazla demir kani koyulastiriyor iyi degil dikkatinize!

ben bu aya kadar önce elevit sonrada megadyn vitaminlerini içtim doktorum bu ay vitamini bırak dedi onun yerine kan hapı verdi magnezyum hiç içmedim

bende bi ara içtim bıraktım çatı agrılarından dolayı tekrar başladım magnesiuma ama ii geldi adım atabiliyorum rahatca

haklısınız kızlar ya ben şimdiye kadar doğru düzgün sancı hissetmedim şurda doğuma 9 gü kaldı ama bende sancı yok magnezyumdan sanırım. birde ben asprinde içiyorum oda engelliyor tabi. yarın doktora soracğım

senden haber bekliyorum bakalım doktorum ne dicek yazarsan çok mutlu olurum ben takvimi beceremediğim için kaç gün kaldı takip edemiyorum 3 marta kadar doğum olacak benimde

senden haber bekliyorum bakalım doktorum ne dicek yazarsan çok mutlu olurum ben takvimi beceremediğim için kaç gün kaldı takip edemiyorum 3 marta kadar doğum olacak benimde

tamam canım yarın haber veririm. ama sanırım akşama kadar fırsat bulamam girmek için dr. dan sonra dersim var derse gitmeliyim

tamam canım yarın haber veririm. ama sanırım akşama kadar fırsat bulamam girmek için dr. dan sonra dersim var derse gitmeliyim

aaaa sen hala çalışıyomusun bu halde ne zaman müsait olursan o zaman yaz canım hiç önemli değil ama neden çalışıyosun anlamadım çok şaşırdım

aaaa sen hala çalışıyomusun bu halde ne zaman müsait olursan o zaman yaz canım hiç önemli değil ama neden çalışıyosun anlamadım çok şaşırdım

canım özel öğrencilerim var. derse gidiyorum mecburen. son güne kadarda gitmeliyim . dr. a sordum artık bırak içme dedi. ama birde cumartesi suni sancı verip doğumu deneyelim olmazsa sezeryan olur cumartesi doğuracaksın dedi. ve tüm ilaçlarını bırak dedi. çok heyecanlıyım.

bende talesemi(akdeniz anemisi) olduğundan birde bebeğin suyu biraz azaldığından gününü bekleyip riske atmayalım dedi.

canım ya yazını şimdi okuyabildim dün giremedim nete okuyunca senin yerine ben heyecanlandım hadi bakalım inşallah kolay bi doğum olur allah yardımcın olsun dualarım seninle hayırlı haberlerini bekliyoruz kocaman öpüyorum sanki ben doğuracakmışım gibi heyecanlandım iyi haberler inşallah

canım ya yazını şimdi okuyabildim dün giremedim nete okuyunca senin yerine ben heyecanlandım hadi bakalım inşallah kolay bi doğum olur allah yardımcın olsun dualarım seninle hayırlı haberlerini bekliyoruz kocaman öpüyorum sanki ben doğuracakmışım gibi heyecanlandım iyi haberler inşallah

çok teşekkür ederim canım çok heyecanlıyım korkmuyorda değilim inşallah sağlıkla gelir kızım.

X