Yumurta Çatlaması

benimde bugüm yumurtlalarıma bakıldı ama büyümüyormuş reglimi beklicem ve 3. günü gitcem hormıon testi yapılcak ve yumurta büyütücü ilaç verilcek ona göre sonrada çatlama iğnesi.. Bu iğne hastanede mi yoksa eczane de felan mı vuruluyor ve iğne olduktan ne kadar süre sonra ilişkiye girilmesi gerekiyor. reglimi günümüzü aşıncada olmazsak hamileşlik olabilir sanırım normal hamilelikler gibi.. Bu ay boşa geçecek bizim mecbur reglimi beklcem..

merhabala ben 1 yıllık evliyim. hiç korunmadık . çocugumuz olmadı. 2 aydır hastaneye gıdıyorum. kromer kullandım yumurtamın büyümesi için sanırım büyümüyomus.
haptan sonra gittiğimde büyümüştü fakat bıraz daha büyümesi gerekir dedi doktor gun aşırı ilişkide bulunmamız gerektiğini söyledi daha sonra tekrar cagırdı yumurtam dahada büyümüş fakat çatlmamıs
bozulmusdur bu yumurta dedı . çatlasada bişey olmaz dedi . bakalım cuma gunu tekrar gıdıcem çatlamış mı dıye bakıcak doktor bana iğneden hiç bahsetmedı doktor o kadar büyüceğine çatlama iğnesi verebilirdi diye dusunuyorum sımdı .... bılgısı olan arkadaslar yazarsa sevınırım hiç çatlamazsa ne olacak ?? :S

selam kızlar ya araya zaman girmiş ama ben şu çatlama olayına takıldım.bugün doktora gittim karın alt bölgesi agriyordu şişme vardı bide.alttan ultrason baktı kist yok herşey yolunda yumurtan çatlamış dedi.iki gün önce birlikte olduk.ağrım ondan sonra başladı.ya sizce yumurta çatlamış dollenmismidir ? bunu adet olmadan bilemezmiyiz ?ulturasondan da görünmedi birsey ya kafam karıştı bu nasıl iştir arkadaş :KK34::KK34:

X