Yumurta Çatlaması

U

uKaLaM

Ziyaretçi
merhaba. aranıza yeni katıldım ben. yumurtalık çatladğında kanama olur mu. birde yumurtalık çatladığında doğal yollardan ne kadar sürede hamile kalınır

merhaba. aranıza yeni katıldım ben. yumurtalık çatladğında kanama olur mu. birde yumurtalık çatladığında doğal yollardan ne kadar sürede hamile kalınır

Hayır canım yumurta çatladığında kanama olmuyo yani daha önce hiç duymadım.Sanırım hamile kalabilmek için 2gün önemli......

hayır canım kanama olmuyo tabiki doğal yolla kalabilirsin biraz beklemen lazım
allah inşallah sanada nasip eder ve isteyen herkese de

inşallah olur. inşallah bütün isteyenlerin olur. :)

arkadaslar ben kolemen kullandım buay vede 5 gun ıctım yumurtalar genellıkle hap bıttıkten kac gun sonra catlıyo bılgısı olan varmı ben hap bıtııgınden berı 3 gun oldu vede hergun ılıskıye gırıyoruz oylemı olması lazım

arkadaslar ben kolemen kullandım buay vede 5 gun ıctım yumurtalar genellıkle hap bıttıkten kac gun sonra catlıyo bılgısı olan varmı ben hap bıtııgınden berı 3 gun oldu vede hergun ılıskıye gırıyoruz oylemı olması lazım

Bana doktorum gün aşırı ilişkiye girmemizi söyledi. Doktora gittin mi yumurtaların kaç mm olmuş? Kaç tane yumurtan var?

cnm bana yumurtalarında sorun var falan demedıkı dırek hamıle kalmamı hızlandırmak ıcın klomen verdı 2 ay boyunca kullanmamı soyledı adetın4gununden ıtıbaren 5 gun 2 ay boyunca olmazsan gel dedı hap bıttıkten kac gun boyunca devamlı ılıskıye gırmek lazımmıs cnm

Benim doktorum regl olana kadar gün aşırı ilişki verdi. Çatlatma iğnesi yumurtalar olgunlaştıktan sonra yapılıyor ama illa da her klomen içen iğne olacak diye birşey yok. Bazen doktorlar yumurtaların kendilerinin çatlamasını bekliyorlar.

suanda doktorun sekreterıyle gorustum ılk ay 13-15 17. gunler dedı ama herkeze geenlde gun asırı denılıyo of ya kafam cok karısık

Eeee zaten 13. 15. ve 17. günler günaşırı oluyor işte. Niye kafan karıştı ki?

gunasırı hergun demek degılmı ben oyle sanıyodum:)

canım hapları kullandıktan 2 veya 3 gün sonra dra gitmen gerek drum öyle söyledi

hayır gün aşırı hergün demek değil gün aşırı birgün arayla demek canım

cnm ıste bende onu anlamıyorum doktorum hap bıtıkten sonra gel demedı oyuzden kafam karısık dedı bu hapı eger ılk ayda olmazsan hamıle 2 ayda kullan sonra gel dedı

ama benım yumurtalıklarımdada sorun var demedı ben bebek konusunda acele edıyorum dıye ohapı verdı acaba ondanmı cnm sence

canım bende bu ay gonaphene kullandım bu 2. ayım geçen ay çatlatma iğesi vuracaktım geç kalmışsın dedi doktorum yani yumurtaların çok büyümemesi gerekiyo en fazla 18mm olması gerek çatlaması için yani iğneyi vurdurmak için

bende bu ay dr gittim dr yumurtaların çok güzel gelişmiş biri artık çatlamaz dedi ama diğeri çatlayabilirmiş benimde dün tam 14. gündü heralde çatladı çünkü yumurta akı kıvamında bir sıvı geldi bu çatlamanın olduğuna işarettir inşaallah iğneye gerek kalmadan bu ay olur ya :)

ıns canım hayırlısıyla hamıs olursun bende umıtlıyım bu ay ılk ayım oldugu ıcın sanırım benım dktorum 2 ayda hamıle kalmazsam klomenle ozaman ıgne vurcak 2 ay kendı catlıycakmı dıye belkıde ıgneden bagsetmedı

X