Selülit Selülitlerinden Kurtulmayı Başaranların Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Konu başlığı selülitlerinden kurtulanların paylaşım alanı ancak çoğu uçurulmuş sahte hesabın reklam mesajları ile dolu. Çünkü kadınların en büyük sorununun selülit olduğunu biliyorlar ve sahte bir umut ile insanların zamanını ve parasını çalmaya çalışıyorlar.

Arkadaşlar selülit krem ile makine ile geçecek bir durum değildir. Selülit spor ve beslenme ile geçer. O da bir iki haftalık süreç değildir. En az 6 ayınızı vermeniz gerek. Can sıkabilir ve ama bu bir gerçek. Ben 'poponuza günde birkaç defa tava ile vurun selülitiniz geçer' diyeni okudum, ondan sonra herşey yazılabilir diye düşünüyorum bu konu hakkında... Ama realite farklı. Spor yapmadan, terlemeden ve özellikle beslenme alışkanlığını değiştirmeden çözüm bulamazsınız. Zayıflamakla da ilgisi yoktur. Yani siz isterseniz günde 2500 kalori alın ama aldığınız kalori sağlıklı gıdalardan ise yaptığınız sporla ve bol su tüketimi yine selülitlerinizden kurtulursunuz. Paranızı da zamanını da beyhude harcamayın.

Lütfen yardima ihtiyacim var !

Inneov este selülit tozu kullanan varmi , internette okudum ve cok mantikli geldi fakat cok eski bilgilerdi. Kullanan varsa memnuniyet derecesini birde tavsiye ediyorsa bu urune nereden ulasabilecegimi yazabilir mi lutfeeennn....

Yukarıda yorumda bulunmuş Afife_beste hanıma katılıyorum. İnsanları etkilemek ve satış yapmak adına resmen umut tacirliğine girişerek dolandırıcılık yapanlar var. Fakat ben bu tavsiye etme vasıtasıyla çok ciddi oranda selülitlerimi azalttım. Tavsiye eden arkadaşa da hala duacıyım. En büyük çabam tabii ki boğazımı az da olsa tutmam oldu. Ama tam da inancımın azaldığı noktada arkadaşımın tavsiye etmiş olduğu krem ve losyon sayesinde olumlu sonuçlar elde ettim.

Yukarıda yorumda bulunmuş Afife_beste hanıma katılıyorum. İnsanları etkilemek ve satış yapmak adına resmen umut tacirliğine girişerek dolandırıcılık yapanlar var. Fakat ben bu tavsiye etme vasıtasıyla çok ciddi oranda selülitlerimi azalttım. Tavsiye eden arkadaşa da hala duacıyım. En büyük çabam tabii ki boğazımı az da olsa tutmam oldu. Ama tam da inancımın azaldığı noktada arkadaşımın tavsiye etmiş olduğu krem ve losyon sayesinde olumlu sonuçlar elde ettim.

Ne kullandınız acaba merak ettim?

Lütfen yardima ihtiyacim var !

Inneov este selülit tozu kullanan varmi , internette okudum ve cok mantikli geldi fakat cok eski bilgilerdi. Kullanan varsa memnuniyet derecesini birde tavsiye ediyorsa bu urune nereden ulasabilecegimi yazabilir mi lutfeeennn....

Tek etkili yöntem sabırla spor yapmak arkadaşlar. Derinizin altında yağ tabakasından kaynaklanan bir sorunu dışarıdan bir kremle cozemezsiniz. Beslenme aliskanligini değiştirmek ve spor yapmaktan başka kalıcı çözüm yok.

Selam arkadaşlar selülit tedavisi ile ilgili yazdıklarınızı okudum selülit çayı,aspirinli karışım,titreşimli kemer,dove selülit kremi...vs.vs.bende bi kısmını uygulamaya çalışıyorum.Hemen hemen herkes sonuçları paylaşacağını belirtmiş fakat ben bikaç kişi hariç sonuç mesajlarını göremedim:KK43:(( çok merak ediyorum neler yaptınız??bu kadar çabanın sonucunu alabildinizmi??cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar:))

Mrh
Ben kullanıp memnun kaldığım ürünü yazıyım alıp almamak sana kalsın Matrigen selülit kremi biraz tuzlu ama ben çok faydasını gördüm en az ıkı tüp kullanıp yorum yap denersen eğer. Bol su içiliyor bu kremle hepsi bu.

Selülitler İçin Kahve Peelingi Maskesi Bunu duydunuzmu hiç arkadaşlar bence kesinlikle denemelisiniz, faydaları, erken sonuç ve daha fazlası.. paylaşıyorum sizinle dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu krem ve bakım reçeteleriyle gerçekten verim alabiliyor musunuz? O kadar uzun sürüyor ki bir yerde pes ediyor insan yani. Şok dalga tedavisini araştırın derim. Dermatoloğum önerdi ben bu zamana kadar uğraştıklarıma çok yandım hem zaman hem maddiyat açısından...

X