Selülit Selülitlerinden Kurtulmayı Başaranların Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

Relaxx

Guru
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2008
176
15
Selam arkadaşlar selülit tedavisi ile ilgili yazdıklarınızı okudum selülit çayı,aspirinli karışım,titreşimli kemer,dove selülit kremi...vs.vs.bende bi kısmını uygulamaya çalışıyorum.Hemen hemen herkes sonuçları paylaşacağını belirtmiş fakat ben bikaç kişi hariç sonuç mesajlarını göremedim:KK43:(( çok merak ediyorum neler yaptınız??bu kadar çabanın sonucunu alabildinizmi??cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar:))

merhaba oğluşş,ben geçen yazın başında haftada en az 5 gün ve en az 40 dakika yürüyerek selülitlerimden kurtulmuştum tatlıyı kesmeye çalışmıştım ama arada kaçamaklarım olöuştu ve yaklaşık bir buçuk ayda sonuç almıştım.yürüyüş dışında bisey yapmamıştım,ama yazın anormal!! tatlı tükettim ve hepsi geri geldi,bugunden itibaren yürüyüşe başladım,yeşil çayı sabah akşam tüketmeyi düşünüyorum bunun yanına üşenmezsem aspirin ve susam yağlı tarifi uygulamak istiyorum.bugün yaptım ama devamı da gelir umarım.aslında bi kremle desteklemek daha iyi olur ama evde o kadar yarım bırakılmış krem var ki:KK43: pek inanmıyorum artık kremlere ama yine de sürmeyince insan rahat edemio:) ben forumda okuyup barbara bortun kremini almıştım başta kasınma ve kızarıklık oldu ama bikaç günden sonra normal krem gbi hiçbi etki ypmadı en azında görünğr bi etkisi olmadı ben de bıraktım,ona devam ederim belki.. biraz uzun yazdım sanırım:) ama bu defa kararlıyım!! bu arada tatlıya kesinlikle son vereceğim!! umarım kararlı devam edebilirim:S

bu arada yazmayı unutmuşum dün internette bi ürün gördüm titreşimli kemere bakarken,bacaklar içinmiş sadece yani resmi vardı iki tane boru gibi görünüyodu,sonra iyice araştırıym dedim cunku diger kemerler bol gelıyo bacaklara ama sadece tek bir markada bulabildim,yorum da hiç yoktu kararsız kaldım alıp almama konusunda..belki sararsa etkisi olabilir diye düşündüm ama.. yarın tekrar araştırıcam bişey bulabilirsem paylaşırım..

ben vibro belt titreşimli kemer aldım bacaklarımı sarıyo ben memnunum fiyatıda diğerlerine nazaran oldukça uygun:) aspirinli karışımda çok işe yarıyor aspirinli krışımı sürüp kemeri takıyorum sonrada yosun sabunuyla yıkıyorum 1 haftada bacaklarımda sıkılaşma hissettim:))))selülitlerimde pek fark yok gibi ama olsun bu azimle oda geçecek sanırım:))bide yürüyüş yapabilsem tam süper olacak:)

Ben de çok krem kullandım ama şimdi her zamankinden çok selülitim var, bence selülitin en önemli nedeni hareketsizlik, bi de beslenme..çünkü selülit bir dolaşım problemi biz ne kadar dışardan müdahale etsek de içerden bişeyler yapmadan bu sorundan kurtulamayız...yani bol su içip, tuzu azaltıcaz, kolalı içeceklerden uzak durucaz, sağlıklı beslenicez; hareket edicez, üstüne de krem sürücez...yoksa beslenmemizi değiştirmeden ne kadar yosun sabunuyla ovup krem sürsek de bir faydası olmuyor, bi de süreklilik çok önemli, hangi yöntemi uygularsak uyguayalım düzenli ve sürekli olması gerekiyor...çünkü selülit çok nankör,tam kurtuldum diyorsun birkaç ay sonra bi bakmışsın hepsi geri gelmiş

merhaba bende selülütlerden şikayetçiyim burda herkez aspirinli karışımdan bahsediyo merak ettim bana yazarmısınız . teşekürler .sevgiler...

aspirinli bi karışımdan söz ediyosunuz bende cok merak etim denicem de nası bi karısım acıklar mısınız?

ben lorealin selülit kremini kullanmıştım işe yaramıştı.
ama gene çıktı selülitler bence kremden çok ovuşturuyoruz ya kremi sürerken o etkili olabilir diye düşünüyorum

kızlar inanmicaksınız ama ben bu sabah farkettim ve gözlerime inanamadım. yok selülitlerim gitmiş:teytey: ama tam olarak neden onu bilmiyorum işte. cünkü yaklaşık olarak 4 aydır yosun sabunu ve kabak lifi kullanıyodum; burda okumuştum. 2.5 aydır da bal+sirke+su karışımı içiyorum ve ara arada avonun selülit kremini kullanıyorum. hangisi işe yaradı bilmem ama selülit yok ve coook mutluyum kızlar darısı başınızaaa:dance:

kızlar inanmicaksınız ama ben bu sabah farkettim ve gözlerime inanamadım. yok selülitlerim gitmiş:teytey: ama tam olarak neden onu bilmiyorum işte. cünkü yaklaşık olarak 4 aydır yosun sabunu ve kabak lifi kullanıyodum; burda okumuştum. 2.5 aydır da bal+sirke+su karışımı içiyorum ve ara arada avonun selülit kremini kullanıyorum. hangisi işe yaradı bilmem ama selülit yok ve coook mutluyum kızlar darısı başınızaaa:dance:

xthefelix senin adına çok sevindim darısı bizim başımızayerimsenibenneler konuyu biraz daha açarmısın benim selülitlerim bi hayli fazla sıkmadan da görülebiliyor yani seninkiler nasıldıfisfisfis bideee bal sirke su karışımı demişsin günde kaç kere içiyosun ve asıl hazırlanıyor cevabını bekilyorum:emir_bebek:

kızlar gitmişti selülitlerim ama geri geldiler şimdi aynı çalışmaya devambigliğiniz kese ile keseliyosun yukardan aşağıya doğru hafif kızarırcasına sonrada herhangi bir yağ ile ovalıyosun bol yürüyüş ve bol su a.s

sirkeli karışım zayıflatıyor sanırım benim derdim portakal kabuğu görünümübenneyaptımkiselülit çayı,aspirinli karışım,yosun sabunu,kabak lifi türlü türlü yağlar kremler ...vs.vs. hepsini kullandım hiç bi fark yok Çok üzgünüm çoook sadece bacaklarım sıkılaştı:kızgın:

slm herkese
bende selulitlerimin onemli bi bolumunu yok etmeyi basardim en azindan artik ciplak bacakla oturdugumda yanlarda portakal gorunumlu bi tabaka olmuyo yani gorunurde bisey kalmadi yalnizca sktigimda o yuzden tam gaz devam ediyorum uyguladiklamasüprizzzzz
en onemli seyin egzersiz oldugunu dusunuyorum ozellikle incelmede
birde aspirinli karisimi 1 haftadir kullanmama ragmen farki hissettim
simdi suna dumankayanin selulit cayini kullanmaya basladim bakalim umarim tamamen sonsuza kdr yok olurlarr:enbuyukkk:

Merhaba kızlar,bu aspirin karışımını en kısa zamanda deneyicem..
Bu arada bende de son bir senede artan bir selülit sorunu var,özellikle adet dönemlerinde daha da belirginleşiyor.
Ben bu sorunu bir nebze hafifletmeye başladım.Çok sık duş alırım,her duşta sert bir kese ile kesenin üstüne peeling tarzında bir krem dökerek iyice masaj yapıyorum.Duştan çıkmadan da sıcak soğuk su kompresi..
Veee tabiiki bol bol su içmek.Son zamanlarda kahve ve gazlı içecekleri de kesitim.
Yaşam şartlarımızdan ve bazı zevkelrimizden ödün vermeden sonuç alamayız kızlar bu bir gerçek...
Hepimize kolay gelsiiinn:dance:

X