Selülit Selülitlerinden Kurtulmayı Başaranların Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
bi de arkadaşlar böyle şeyleri çok dikkatli kullanmak lazım bilgi sahibi olmak lazım adam akllı

ben hem kahve içip hem hem depürüzsüz bacaklara sahip olmak istiyorum portakal kabuğu görüntüsü olmadan ama bi türlü başaramadım ya kahve içmiyorum yada portakal kabuğu gibi bacaklarımla yaşıyorum

kızlar kk de okudum bi arkadaş selülitleri için elektrikli süpürgeyle sorunlu bölgesini vakumlayarak selülitlerinden kurtulmuş. :) ben okuyunca çok sewindim bana çok mantıklı geldi ve dedimki helal olsun bizim türk kadınlarına :) anlamayan olursa açıklayabilirim. :)

kızlar kk de okudum bi arkadaş selülitleri için elektrikli süpürgeyle sorunlu bölgesini vakumlayarak selülitlerinden kurtulmuş. :) ben okuyunca çok sewindim bana çok mantıklı geldi ve dedimki helal olsun bizim türk kadınlarına :) anlamayan olursa açıklayabilirim. :)

haha genelde benim ablam yapar böyle manyak şeyleri. yaa gerçekten çok mantıklı hemen denemek istiyorum :KK70:
bi de benim sormak istediğim birşey var belki daha önce bahsi geçmiştir ama konu çok uzun tamamını okuyamadım ebru şallı'nın selülitsavar egzersizlerini 21 gün boyunca istikrarlı bir şekilde yapabilen var mı aranızda.

demişsiniz. fakat yıllar sonra yani bugün o sayfaya tıkladığımızda sayfa açılmıyor. tarifi vermeniz mümkün mü. teşekkürler.

evet yaa ben de bi heves tıkladım ama link uçmuş :) ben de alabilir miyim acaba tarifi.

Çok yakın arkadaşımın kullandığı bi çayı yazmak istiyorum bende şimdi başlıcam.
kesinlikle tavsiye ederim çok kısa bir sürede inanılmaz şekilde selülitleri yok oldu zayıf olmasına rağmen
o kadar çok selülitleri vardıki uzaktan bile belli oluyordu.

bu çayı günde birkez yapıp pet şişeye koyuyorsunuz. ve gittiğiniz her yere götürebilirsiniz tek şart günde bir litreyi bitirmek.

aynı oranlarda , anason,rezene ve biberiye hepsini bir kavanozda güzelce karıştırın.
1 litre suya 5 tatlı kaşığı koyup 5 dakika kaynatın sonra soğumaya bırakın soğuduktan sonra süzüp
içine bolca limon sıkıp şişeye doldurun. ve içmeye devam edin. hergün taze olarak yapılacak.

bu kür ü biliyorum anneme yapıyorum aynısını,özellikle rezene ve anasonun vücuttan yağ ödem ve fazla suyu atmakta etkisi var ama selülitten ziyade kilo verdiriyor çünkü anneme uyguladığım için biliyorym ve annemin selülitleride var gram oynama yok selülitlerinde :KK50:

bol su içmek,spor ve kese yapmak ta çok iyi gelir bence,veeeee kızlarrrr özellikle masajın çok iyi olduğuna inanıyorum,mesela drenaj ve boşaltım masajı gibi ama zırt bırt nereye ve nasıl yaptırabilirizki :44: bir de eskiden denediğim bi çay vardı özellikle selülit için adı inneova die pembe küçük paketler halinde bi çay kuşburnu renginde ama biraz tuzlu tabi fakat etkili,krem olarakta deracine yi şiddetle tavsiye ediyorum müthiş işime yaramıştı tapi piyasadan yoplatılmaya başlanmış çünkü çok ucuza satıldığı için şirkket zarar etmiş serumlarıyla birlikte kullandım ve sonuç 100 de 90 dı diyebilirim:KK34:

ya artık kafayı yicem denemediğim şey kalmadı ya selülitlerimden kurtulamıyorum=( benimki ileri derecede ayakta durdugumda herkesin görebilcegi şekilde iğrenç bir görüntü:KK43: cıldırcam artık psikololim bozuldu resmen.haftada 5 gun 4 er km yürüorm nescafe ve kola içmiorm ama çay içiorm(selülit yapıomu bilmiorm) su içiyorum ama yok yani deliricem.pürüzsüz ve sütun gibi bacaklara gıpta ile bakıorm :KK43:((

Arkadaşlar her kadın gibi benimde kabusum bu selülitler..

Yeni sitelerde görmeye başladım. Selülit giderici terlikler diye.. Kullanan varmı aranızda. Sizce çözüm alırmıyım..

Hergün 30 dakka yürüyüş yapıorum. günde sadece 1 bardak türk kahvesi içiyorum.. Yinede azalmadı gitti yaa :KK43:((

arkadaşlar 44 yaşındayım selilütlerim var birkaç kez kurtuldum şimdi çok kilo aldığımdan tekrarladı 1 yedikleriniz ki ben çok kahve içen bir insanım yok olduğunda kahve içmeye devam ettim 2 spor ama kesinlikle bu ikisi çok krem kullandım masaj aletleri aldım sadece vakit darlığım olduğundan kavitasyona gidemedim power plate yaptım muhteşemdi

Arkadaşlar her kadın gibi benimde kabusum bu selülitler..

Yeni sitelerde görmeye başladım. Selülit giderici terlikler diye.. Kullanan varmı aranızda. Sizce çözüm alırmıyım..

Hergün 30 dakka yürüyüş yapıorum. günde sadece 1 bardak türk kahvesi içiyorum.. Yinede azalmadı gitti yaa :KK43:((

Canım o terlikler ayakkabılar işe yaramaz tam bir para tuzağı bunun yerine güzel bir masaj aleti al, her gün düzenli masaj yap bir süre sonra azalacaktır...

ben doğum kontrol hapı kullanıyordum ve bacaklarım bir anda selülitle kaplandı. ucuz bir masaj aletia ldım günlük masaj ve hapı bırakmakla bende selülitlerimin çoğundan kurtuldum

arkadaşlar 50 sayfayı okudum:)

pek bahsi geçmediği için sormak istiyorum deneyen var mı. bu titreşimli kemer masaj aletleri selüliti yok etmede etkili olmaz mı? bunları kullanıp etkili sonuç alan var mı? bir de varisi olanlara sakıncalı falan demiş, fikriniz var mı? vichynin lipometric kremi ve titreşimli kemer artı bol su ile savaşmayı düşünüyorum. tabi imkanım olursa yüzmeye başlayacağım.

arkadaşlar 50 sayfayı okudum:)

pek bahsi geçmediği için sormak istiyorum deneyen var mı. bu titreşimli kemer masaj aletleri selüliti yok etmede etkili olmaz mı? bunları kullanıp etkili sonuç alan var mı? bir de varisi olanlara sakıncalı falan demiş, fikriniz var mı? vichynin lipometric kremi ve titreşimli kemer artı bol su ile savaşmayı düşünüyorum. tabi imkanım olursa yüzmeye başlayacağım.

evet titreşimli masaj aleti kullandım ama etkisini tam anlayamadım daha önce relaxton masaj aleti kullanmıştım faydası olmuştu doğrusu şöyle düşündüm selülit tedavilerinde radyo frekans ve lpg kullanılıyor yanlış bilmiyorsan radyo frekans yağları parçalıyor lpg de cildi düzeltiyor ütülüyor gibi yaptırmadım ama daha rf yaptıran birinden anladığım kadarıyla yağlar parçalanınca cilt kötü görünüyor hatta eskisinden daah kötü lpg de bunu düzeltiyor bende kemeri denediğimde eskisinden daha kötü oldu sanki umarım kafanı karıştırmamışımdır deneyimlerimi paylaşmak istedim belki bir faydası olur

X