Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarınizin Çabuk Uzaması İçin Turp Kullanin

AskKirintisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
4.815
29
Bir adet turpu rendeleyin ve suda yarım saat pişirerek suyunu süzün. Elde ettiğimiz turp suyuna 1 adet yumurta sarısı ekleyin ve saçlarınızı banyoda bu suyla ovun.

turpun saç uzamasında etkisi olduğunu biliyorum..teşkkür ederim önerin için.peki sen kullnadınmı ne kadar zamanda etkisini gösteriyor.

Ben de yeni okudum bu yazıyı sizinle paylaşıyım istedim.
Ne zamandır saç bakım formilleri arıyordum ama bütün sitelerde ismini bile ilk defa duydyğum yağlar vardı o yüzden bakım yapamıyordum.
Şimdi bi kaç bişiler buldum hemen uyguluycam.
Saçların parlak olması için yumurta sarısı ve 2 yemek kaşıığı zeytinyağı karıştırarak saçlarımıza sürüyoruz ve şampuanla yıkıyoruz tabi bu karışım saçımızda 15 dak. bekliyor.
Denemeden faydasını bilemeyiz değilmi.
Kaybedecek bişeyimiz yok...

haklısın cnm tabiki denmek gerek.saç bakımı için bişşeylar arıyyorsan bende sana bişey tavsiye ediyim 2 aydı kullanıyorum ve çok memnunum saçlarımıda uzattı saç çıkmayan yerlerdende saçlar çıkardı cnm ben çok memenunum.belki duymuşsundur HC saç bakım yağı.ben bu yağı kullandığımdan beri saçlarım yumuşacık parlak ve çacuk uzadı açıkçası.tavsiye ediyim dedim cnm.

cnm erckozmatik google yaz çıkıor zaten oku bi çok kişi kullandı valla.şahsen ben çok memnunum ve bırakmayı düşünmüyorum saçlarım kendini acayip toparadı çünkü cnm.bi bak benim saçlarım çok yıpranmıştı kestirmiştim ve bu bakımyağıyla yapıyorum bakımım saölarımda uzadıı parlak şimdi memnunum ben.açıkçası . araştır sende istersen.ama tavsiye ederim yanii.

bayanlar ben o formülü denedim o turp yumurta karışınca o kadar iğrenç kokuyokii...ayrıca bir faydada görmedim şimdi bi karışım kullanıyorum we fayda görüyorum masraflı bişi ama kesin sonuç istersenz paylaşırım:KK70:

ben istiyorum paylaşırsan çoooook sevinirim

Evet bu konu sitede var hatta bikaç konu yukarıda sabitlenmiş......... Tekrar acmaktakı amac nee ?? ..Bıde kullanmaya yenı baslamıssın..Bız test ettık onayladık canım bu kürü ....Kolay qelsinn....

Evet bu konu sitede var hatta bikaç konu yukarıda sabitlenmiş......... Tekrar acmaktakı amac nee ?? ..Bıde kullanmaya yenı baslamıssın..Bız test ettık onayladık canım bu kürü ....Kolay qelsinn....

hic gulecegim yoktu haa :roflol::roflol::roflol:

evet sabit bir konu var ama tarihlerine baktınız mı bu konu daha önce açılmış biraz dikkatsengözlerimebaksanab

farketmez daha eski olabilir, ama digeri sabitlenmis bi baslik, yani burdan devam etmenin ne mantigi var anlamiyorum.. diger baslikta herkes deneyimlerini uzun uzun yazmis fotograflarini eklemis burda konuya yeniden baslar gibi devam ediliyor.. bana mantiksizca geldi acikcasi.

niyetim konu sahibini savunmak değil ama söylemeden geçemiycem konuyu devam ettiren konu sahibi değil ki onun hakkında yorum yapılıyo belli bi tarihten sonra devamı gelmemiş zaten konunun

yok ben daha cok burda konuyu yeni acilmis gibi maskenin yapilisini dahi bilmeyenlere soyledim.. insan biraz inisyatif alip soyle bi goz gecirir oyle degilmi. Bana binlerce kere bu maskeyi soran oldu ve acikcasi cok gereksiz buluyorum, basliklarda bin kere aciklama yapilmis, zahmet edip okuma geregi duymuyolar.:umursamaz:

Bende dün bir siteden okudum tesadüfen evde de turp vardı hemde siyah sanırım diğer renklerde işe yarıyormuş ama ben siyah olanından rendeledim 3-4 su bardağı suda kaynattım bütün mutfak koktu :KK52: sonra az kalmış bir şampuan şişemin içine 5 diş sarımsak rendeledim . saçlarımı turplu suda 2 saat beklettikten sonra önce sarımsaklı şampuanımla yıkadım ardından normal şampuanımla (soguğa yakın ılık su kullanıyorum saçlarım için genelde) ve sadece 1 kez uygulandım ne kaybederim dedim . ama bugün saçlarım mükemmel :KK66: daha 1 yapımda belli etti kendini. Saçlarım daha önce çok işlem gördü platin ardından siyah sorna yine platin yaptırmıştım buda yetmez gibi perma yaptırmıştım yani berbat olmuştu saçım kestirdim ama uçlarında hala yanıklar duruyordu sünüyor ve kopuyordu şuan çok iyi dünkü halinden . 2 günde bir yapmayı planlıyorum :KK66: hepinize de tavsiye ederim (arkadaşların da belirttiği gibi yıkamadayken çok dökülme oldu ama şuan tutup çektiğimde dökülmüyo saçım normalde en az 5-6 tel dökülürdü :KK66::KK66: )

Ben 2 aydır kullanıyorum saçlarımda gözle görülür bir uzama var işe yarıyo yani :KK52: Bu ara biraz salladım yeniden başlıcam inş.

X