ağlamak hakkım bebişim gelmedi

BEKLEYEN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2007
61
0
kızlar geçen ay klomen kullandım, çatlatma iğnemi de oldum. tam hamileyim dedim bugün feci bir ağrıyla geldi yine, hastalandım. eşim ağlayınca kızıyo. biliyorum üzülmemi istemiyo. ama içimdeki sıkıntıyı başka atamıyorum. hala salak gibi ümit ediyorum belki hamileyimdir de üstüne görüyorumdur diye. aptallık işte. bi gün olur dimi. :çok üzgünüm::

kızlar geçen ay klomen kullandım, çatlatma iğnemi de oldum. tam hamileyim dedim bugün feci bir ağrıyla geldi yine, hastalandım. eşim ağlayınca kızıyo. biliyorum üzülmemi istemiyo. ama içimdeki sıkıntıyı başka atamıyorum. hala salak gibi ümit ediyorum belki hamileyimdir de üstüne görüyorumdur diye. aptallık işte. bi gün olur dimi. :çok üzgünüm::

ah canım üzülme ya ben böyle diyorum ama seni anlıyorum insanın kendi elinde deil ama şöyle düşünüp kendini rahatlatabilirsin.hayatta doğum ölüm nikah günü şaşmaz gününü bekler herşeyde bi hayır vardır üzülme...

canım üzülme kafayı takma bence.stres yapınca olmuyo.bende yaşadım aynı duyguları.ama şimdi 4 aylık hamileyim.her ay daha adet olmadan gidip kan testi yaptırıyodum negatif çıkınca daha erken yaptırdım deyip 1 hafta sonra tekrar yaptırıyodum.kollarım mosmor gezerdim inan bana.hayal kırıklığı bilirim o duyguyu.ama son ay kafayı takmadım,nasıl olsa olmuyo yine olmaz dedim ve oldu.ALLAH hayırlı zamanda hayırlı evlat versin.böyle dua et her zaman.

Sağolun Kizlar Yüreciğim Laf Anlamiyor Işte. Hamileleri Görünce Içim Aciyo. Onlar Adina Seviniyorum Ama Içim Aciyo Kendi Adima

üzülme canım bidahaki aya inşallh hamile olursun.bende klomen kullandım 24 ü adet günüm dün dr a gittim kontrole kist oluşmuşmu die baktı yokmuş şükür.hamile olmazsan tekrar devam ederiz tedaviye dedi.adet olmazsan tahlil yapalım dedi görünmüyormu bakın dedim:KK70:D görünmez dedi güldü bide bana dr...acele ediyoruz hemen olsun istiyoruz stresde olunca zorlaşıyor Allah tüm isteyenlere tez zamanda versin inşallah

canım benim...
seni çok iii anlıyorum...
ben epey bi süredir klomen ve çatlatma iğnesi tedavisi oluyorum....
ama her ay sonuç hüsran.....
allahtan ümit kesilmez...
dilerim gelecek ay tedavin başarıya ulaşır ve hamiş olursu...
her şey gönlünce olsun....

Bunları okuyunca ben çok üzülüyorum...N eolur sen üzülme stres çok önemli faktör bak düşünmemeye çalıuş bak gör hamile kalırsın...sebepsiz hamile kalamayan okadar çok kadın varki..Hepsi psikolojik canım...

BİTANEM BENE
DE AĞLYORUM AMA YAPILACAK HERHANGİ BİRŞEY YOK AĞLAMA OLMAZMI SAKIN AĞLAMA BEKLE O SANA HİÇ BEKLEMEDİĞİN BİR ANDA MTHİŞ BİR SEWGİYLE SEWİNÇLE GELECEK SÖZ VERİYORUM

ay canım ya üzülmeyin inşallah olur bebeğiniz bende çok istiyorum 3 ay oldu korunmayı bırakalı umarım allah hepimize nasip eder amin

üzülme canım tek değilsin. ben de iki ay klomen + iğne oldum ama malesef sonuç negatif. bu 3. kullanışım bu defa daha az düşünmeye çalışıyorum. tedavi olunca hemen olacakmış gibi umutlanıyoruz olmayınca da hayal kırıklığı yaşıyoruz. duruma bakarsan sorun yok. geçen ay 3 tane yumurtam oluştu ve ikisi çatladı, bu defa olacak dedim çok umutlandım ama rabbim dilemezse olmuyor. herşey yolunda yeterki rabbim dilesin. umarım bekleyen herkes pozitif haberi alır. annelik çok güzeldir eminim............
allah'ım bize de nasip etsin........

merhaba canım üzülme demekle olmuyor biliyorum ama ne yapalım bizim kaderimizde bunları yaşamakta varmış ben bir kere aşılama oldum tutmadı ikincisi içinse adet günümü bekliyorum birde tüp bebek yaptırıp okadar zahmete katlanan sonunda hüsranla karşılaşan okadar çok arkadaşımız varki ben onları düşününce haksızlık yaptığımı bile düşünüyorum bazen
allahım isteyen bütün herkeze sağlıklı sıhhatli bebişler nasip etsin

ben 1 yıl üzerine hamile kaldım canım Allahtan ümit kesilmez.
herşeyin bir zamanı var sen içini ferah tut.ve rahatla..
bak ne zaman rahatlarsan gör o zaman hamile kalıyorsun bana öyle olmuştu..

benimkide çok kızıyo ağlayıp kafama takmama ama biz son 3 aya girdik ondan sonraki yol tüp bebek. herşey normal ama kafada sorun var işte bir türlü konsantre olamıyorum hep buna takıyorum hepimizin yaşadığı gibi. düşünmemek en doğrusu ama yapamıyoruz işte. gelicek bi gün zamanı geldiğinde. o biliyo geleceği zamanı üzülme lütfen

Gulum ya hemen umitsizlige kapilma.Allahtan umit kesilmez.Teknoloji ne kadar ilerledi elbet sende birgun anne olucaksin.Sadece senin bebis azcik nazli.Sabret gulum mukafatini alicaksin inan bana.Umarim tez zamanda sende hamis olursun.

üzülme canım bende bir kez aşılama oldum test yaptırmaya gideceğim gün adet aldum yıkılmıştım sonra 2-3ay ara verdik tedaviye 2.aşılama için adet günümü beklerken hamile olduğumu öğrendim umudunu yitirme rahat olmaya çalışın zamanı gelince olacak buna inan

merhaba canım duygularını anlıyorum bende 2 aydır klomen iğne ama sonuç olumsuz 2 gün önce rengli oldum çok ağladım sana ağlama diyemem bende çok ağlıyorum bu ay tüplerime bakılacak sezeryandan sonra yapışmış olabilir diyor 7 aydır olmayınca tüplere bakılacak allahım artık bizede evlat nasip etsin yoruldum artık 2 yıldır acı çekmekten isteyen herkezin annelik duygularının tatması dileğiğle

X