Yüzdeki tüyler için çözüm?

kızlar benimde yüzde tüylenme problemim var ve takıntılı biri olduğumdan yıllardır sir ağdayla yüzümü aldırıyorum kuaförde..ilk başta bioder de denedim 1 yıl kadar ama pek faydasını görmedim bıraktım ama yüzümü aldırmaya dwm ettim..şuan yüzümde bu yüzden çok fazla kılcal damar belirgin durumda çünkü sert darbeler kılcal damarların çatlamasına neden olur ayrıca derim incelmiş gibi.( bunun yanısıra son aldırdığımda yüzümde yara oldu yanlış çekmeden ötürü 3 gün sokağa çıkamadım.( ve sinirden bu sefer bioder seruma başladım..kurtulmak istiyorum umarım işe yarar..başka çözüm yok aldırmaya dewam edicem çünkü lazer için güzellik merkezine gittim ve tüylerimi görmiyeceği söylendi:'(
yüzünü aldırcak arkadaşlar bir kere aldırdığınızda yüzünüzdeki o değişikliği görünce tekrar aldırmaktan kendinizi alıkoyamıjaksınız şimdiden söyliyim.)

ben sir ağda bantlarını ince ince kesip alıyorum..
baya iyi oluyor ve sivilce falanda yapmıyor.Yalnız dün alıdktan sonra sir ağdanın özel yağını sürecem derken ıslak mendili sürmüşüm ve tahriş ettim şimdi yara oldu dudağımın üstü tamamen:)

ayıptır söylemesi bende biraz kıllıgillerdendim:eek:kardeşimin tavsiyesiyle karınca yağı kullandım.birkaç ayda sonuç aldım şu anda onbire onbir maç yapıyor tüylerim.o kadar iyi geldi yani.ama birşey dikkatimi çekti mantar kokusu olan yağ çok daha etkili.bunlara da mı birşey karıştırıyorlar ne?her şişe farklı kokuyor.neyse ben memnunum tavsiye ederim yani

ben dudak üstlerini ağdayla alıyordum ama şimdi pişanım çok az tüylenme olsun hemen gölgeli duruyor yani suratıma göre dudak üstü daha kara imkanınız varsa laser yaptırın tamamen kurtulun ama ağda ile almayın gerçekten karartıyor

benimde dudak çevremin rengi daha koyu ağda yüzünden.( böyle problemi olanlara tavsiyem yazın bu bölgenin daha da koyulaşmaması için yüz için güneş koruyucusu kullanmaları.. ayrıca buaralar expigmente taktım bakalım bi uzmana danışcam önce..

gerçekten karınca yagı etkılı arkadslar bende kullanmaya baslıcam en güzeli o bence hemde dogal

ayıptır söylemesi bende biraz kıllıgillerdendim:eek:kardeşimin tavsiyesiyle karınca yağı kullandım.birkaç ayda sonuç aldım şu anda onbire onbir maç yapıyor tüylerim.o kadar iyi geldi yani.ama birşey dikkatimi çekti mantar kokusu olan yağ çok daha etkili.bunlara da mı birşey karıştırıyorlar ne?her şişe farklı kokuyor.neyse ben memnunum tavsiye ederim yani

minikız bende aynı dertten muzdaribimbenneyaptımki
profilinde bursada yaşadığın görünüyor bu etkili olanını nerden aldığını banada söylermisin?
ne zamandır forumları takip ediyorum kararsızdım doğru ürünle hızlı sonuca ulaşmak istiyorum.
umarım en kısa zamanda cevaplarsına.s.

evet sir agda cok fena sivilce yapıyo bendede tüyler gidio ama sivilcelerle bogusuyurm bu sefer

karınca yagını bende duydum ama henüz denemedim . deneyenler varsa ltf bilgi verirmisiniz

selam , ben yüzümdeki tüyler için karınca yumurtası yağı aldım ve hiçbir faydası olmadı. ama piyasa da fazla miktarda sahtesi olduğu söyleniyo. gerçek olduğunu nasıl anlarız bilmiyorum. kullanıp memnun kalan var. almayı düşünüyorsan iyi araştır derim ben.

Son düzenleyen: Moderatör:
karınca yum. yağının orjinalini alıp memnun kalan arkadaslkar varmı ? birde nereden aldıklarını yazabilirlermi?

merhaba arkadaşlar.
geçmiş sayfalara baktım. genellikle karınca yağından memnun kalmış herkes.
sanırım bi de sahte olanları varmış.
mantar kokulusu daha iyi sonuç veriyormuş.
benim merak ettiğim nasıl kullanacağız.
bilen varmı?

minikız bende aynı dertten muzdaribimbenneyaptımki
profilinde bursada yaşadığın görünüyor bu etkili olanını nerden aldığını banada söylermisin?
ne zamandır forumları takip ediyorum kararsızdım doğru ürünle hızlı sonuca ulaşmak istiyorum.
umarım en kısa zamanda cevaplarsına.s.

selam çöl gülü tarif etmek istedim ama en mantıklısı kartvizit filan almak.yarın heykele iniyorum.kart alır bilgileri sana ulaştırırım.ilgileneceğim merak etme.sevgiler

ben dudak üstlerini ağdayla alıyordum ama şimdi pişanım çok az tüylenme olsun hemen gölgeli duruyor yani suratıma göre dudak üstü daha kara imkanınız varsa laser yaptırın tamamen kurtulun ama ağda ile almayın gerçekten karartıyor

çok haklısın sir ağda yüzde lekelenme yapıyor.ama yaptıysanız ve koyu renkli duruyorsa yoğurt ve karbonatı karıştırıp sürün ben deniyorum fark etti sanki.bu arada tarif suna dumankayanın

Kızlar içime Bir kurt düştü valla karınca yagı diyorsunz tamam ama sitedede reklamı var ve ben ilkkez duydum satış amaclı ürünü tanıtmak maksatıyla olmasın gercekten Kullanan varmı ve yan etkisi varmı sonucta ten bu yan etkiside olabilir busefer hepten can sıkıntısı yaşamayalım
Karınca yumurtası yagını ben kullanıyorum yeni başladım ben bu stede görmeden önce duydum ve araştırdım herkes iyi geldiğini söylüyor.Aktardan aldım ben ilk denemem herhangi bi yöntemle tüyleri aldıktan sonra üç akşam sürüyorsun.Azaltıyormuş vücüdumda kullanıyorum yüzüme denekten korktum diğer bölgelerde etkili olursa yüzüme deniyeceğim bazı arkadaşların yüzüne alerji yapıyormuş öyle yazıyorlar bakalım deneyip görücez.Buarada ben yüz bölgeme sadece sirağda kullanıyorum ve azalıyo ama sivilce biraz sorun yaşartıyo ama ben nemlendirici krem ve aktardan aldıgım bir krem kullanıyorum biraz azaltıyo onlar.

yüzdeki istenmeyen tüyler için
İhtiyacınız olan;

1 Yumurtanın beyazı
Şeker
Mısır unu

Uygulama:
Yumurtanın beyazını, şekeri ve mısır ununu, yapışkan bir macun elde edene kadar iyice karıştırın. Karışımı yüzünüze uygulayın. Kuruyunca nazikçe soyun. Bu işlemi haftada 3-4 kez tekrarlayın

ama bir arkadaş şekerin tüyleri besleyeceğini düşünüyor açıkcası benimde aklıma soktu ama ağdalarda da şeker yokmu yukarıdaki işlemi denemedim ama denemeyi düşünüyordum şimdi karasızım açıçası o malzemeleride bu adresten aldım http://www.pratikdiyet.com/guzellik-receteleri/yuzunuzdeki-istenmeyen-killardan-kurtulun.html

bende karınca yagını sitenin reklamında gördüm. yüzümü hiç aldırmadım ama artık aldırmak istiyorum. iyice belirginleştiler canımı sıkıyor .kullananlardan bilgiler istiyorum şimdiden teş edrm

çok haklısın sir ağda yüzde lekelenme yapıyor.ama yaptıysanız ve koyu renkli duruyorsa yoğurt ve karbonatı karıştırıp sürün ben deniyorum fark etti sanki.bu arada tarif suna dumankayanın

tarifi tam olarak yazabilir misin minikiz... a.s.

Son düzenleme:
X