Yüzdeki tüyler için çözüm?

arkadaşlar oksijenin tüyleri uzattığını okumuştum,hatta bilimsel bi açıklamasıda vardı biyerlerde.
bu sarartıcılarda oksijen ,peroksit vb gibi maddeler varsa aman diyimmm....kullanmayın sakın..

nasıl kurtulcam bu tüylerden ben yaaa karınca yumurtası yağı aldım 1aydır kullanıyorum ama cildim hassas sanırım sivilce yaptı ki bende hiç sivilce olmaz ... lazer kesın çözümmü yaa???:Saruboceq:

karınca yumurtası yağı bendede sivilce yaptı sürmryi bıraktım çenemde kocaman sivilcelerle dolanıyorum.şimdide sivilce için krem kullanıyorum vallahi bıktım...

veetin şu soğuk ağda bantlarının pembe olanı var ya shea yağı ve kırmızı meyveler içeren, onun hakknda yorumu olan var mı acaba? çene ve boyundakileri de onla alsam biş olurmu?

canim iple alsana bence okadar yüzümüzde ince görmiyen tüyler var onlarida alinca sertlesirler mesala cenemde siyah ve cok sari incecik tüyler var o yüzden alsaa ada sürdürmem yüzüme teker teker aliorumki cogalmasin ve gittikce farkindayim azalio sonra sogan süyü süriorummm

canim iple alsana bence okadar yüzümüzde ince görmiyen tüyler var onlarida alinca sertlesirler mesala cenemde siyah ve cok sari incecik tüyler var o yüzden alsaa ada sürdürmem yüzüme teker teker aliorumki cogalmasin ve gittikce farkindayim azalio sonra sogan süyü süriorummm
benimkiler öyle değil ama favorilerden başlayıp çenem de dahil olmak üzere boynum hep gözle çok rahat görülebilen tüylerle kaplı 4 mevsim boğazlı giyiyorum nerdeyse

ama onu da bu yaşımda yaptırmıyolar üniye kadar beklemem gerekirmiş ama çok çirkin sürekli boğazlı falan giyiyorm elimle kapamaya çalşyorum vs

kotu bi durum gercekten.....

Son düzenleme:
Kızlar böyle bi formül gördüm umarım işe yarar...
1 Yumurta akı
Yeteri kadar mısır unu
Yeteri kadar çay şekeri (toz şeker olacak)

Bir kaba yumurta akını koyun, üzerine yeteri kadar mısır ununu ekleyin ve yine yeteri kadar şeker ilave edin, iyice karıştırın. Tam anlamıyla karıştıktan sonra temiz cildinize sürün. Kuruyana kadar bekleyin. Kuruyunca cildinizi tahriş etmiyecek şekilde masaj yaparak soyun.
Bu karışımı haftada 4 defa uygulanckmş.

etkiliymişmiş peki kullanan birtanıdığın varmı? daha önce bu karışımı hiç duymamıştım :)

Kızlar böyle bi formül gördüm umarım işe yarar...
1 Yumurta akı
Yeteri kadar mısır unu
Yeteri kadar çay şekeri (toz şeker olacak)

Bir kaba yumurta akını koyun, üzerine yeteri kadar mısır ununu ekleyin ve yine yeteri kadar şeker ilave edin, iyice karıştırın. Tam anlamıyla karıştıktan sonra temiz cildinize sürün. Kuruyana kadar bekleyin. Kuruyunca cildinizi tahriş etmiyecek şekilde masaj yaparak soyun.
Bu karışımı haftada 4 defa uygulanckmş.

Yüzdeki tüyler için mi? Şöyle söyleyim yumurta akı+şeker den oluşan yüz maskesini yapmıştım ve yumurta akı kuruyunca zor çıkardım ve bu sırada yüzümdeki tüyleride kopardım.Buda öyle yapıcaktır bence,çıkartırken yinede yüzdeki tüyleri kopartır.Tabi denemek isteyen için ne ala...

:KK70: evet iğrenç geliyo kulağa :KK70: sıcak suyla yıkamayı deneyin o zmn tüyleri yolmuo. bnde farkttm onu ama hafif sıcak suyla durlamanızı tavsiye ederm. umarım işe yarar

ya ben biyiklarimi almak icin sir agda yerine normal sekerli agda almisim. bir yerde iyi degil diye okumustum. hic kullanan varmi? tüyler sert mi cikar acaba?

X