Yüzdeki tüyler için çözüm?

kokoshh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
112
5
37
kızlar ben yüzümdeki tüylerden bıktım tamam allaha şükür öyle çook diiller ama esmer olduğum için belli oluyolar. sarartıcı kullandım sanki çoğaldı. Sir ağdayla bıyıklarımı alınca bile sivilce olduğu için sirle almaktan vazgeçtim iplikte sivilce yapıyo tenime ya ben bu kıllardan nasıl kurtulcam yardımlarınızı bekliyorum

canım tüylerden kurtulmak için karınca yağı kullanabilirsin... çok etkili ve net çözüm...

evet önce tüyleri sir ağdayla ya da herhangi bi yöntemle alman gerekiyo canım

lazerle de aldırabilirsin yüzünde ki tüyleri.halam lazer tedavisi yaptırıyor ve etkili çözüm:))

valla benim başım vücudumdaki bütün tüylerle dertte ve hala bi çözüm bulamadım sir ağdayla aldırıyorum bir hafta sonra çıkmaya başlıyo bi çözüm bulursan bana söyle

valla benim başım vücudumdaki bütün tüylerle dertte ve hala bi çözüm bulamadım sir ağdayla aldırıyorum bir hafta sonra çıkmaya başlıyo bi çözüm bulursan bana söyle

hormonlarda bi sorun olabilir sen bi doktora git bence...başka bi çaresi yok

kızlar bayaaaaaaa bi araştırdım ben bu tüyleri napcamı en iyisi aldırmamak sir ve iplik çok sivilce yapıo zaten var bide artarsa düşünemiyorum...

lazer için bikaç senem var kıbrıstayım okul dolayısıyla güneşli olduğu için olmuyo:KK43:..
Kızlar bişey daha sorcam bana bi arkadaşım kuaförde yaktır dedi.kökten çözüm değil ama baya iyi dio.yaptıran var mı kızlar böyle bişey ispirtoyla yakıyomuş sanırım kuaför.

kızlar bayaaaaaaa bi araştırdım ben bu tüyleri napcamı en iyisi aldırmamak sir ve iplik çok sivilce yapıo zaten var bide artarsa düşünemiyorum...

lazer için bikaç senem var kıbrıstayım okul dolayısıyla güneşli olduğu için olmuyo:KK43:..
Kızlar bişey daha sorcam bana bi arkadaşım kuaförde yaktır dedi.kökten çözüm değil ama baya iyi dio.yaptıran var mı kızlar böyle bişey ispirtoyla yakıyomuş sanırım kuaför.

canım tüyler yakılınca sertleşiyor ben ve annem kollarımıza yapardık çok sertleşti.lazerin iyi olanları yazın bile yaptırılıyor artık iyice araştır

benimkide öyle ya... inanılmaz hemde.. kızlar çözümü olan varmı ya.. hormon bozukluğu demiş bi arkadaş hangi bölüme hangi bölümün doktoruna göstermek gerek....

karınca yumurtasının yagını bildiğim kadarıyla cocuk dogunca daha tüyleri cıkmadan sürüyolar... bende bioderi denemek istiyorum bakalım daha arastırma içindeyim...

arkadaşlar alex.lazer artırdı.karınca yum yağının hç faydası olmadı.bioder biraz azlltı ama emek istio ve yok etmio.sir sivilce yapabilio.hülya çabukun formülünü çok araştrdım bulamadım.siz de araştırın.bitkisel çözümler,karışımlar varmış:KK43:

kızlar bende yüzümdekilerden rahatsızm ve aldım yani iple mereyi iple alsam zaten çok çıkmıyo eskisi gibi ama bu sefer aldıktan sonra limon sürdüm çünkü kol altını aldığımda limon sürüyorum ve azalttı neden yüzde işe yaramasın denyiorum yeni başladım işe yararsa haberdar ederim sizi:a015:

slm arkadaşlar tüy sorumu allah şükür bende yok ama arkadaşımda var onunda başı belaydaydı şimdi belada kurtuldu tüy sorununda nasılmı inanki çok kolay ve yeterki düzenli sirağda kullan-yani renk günün 15 ün önce veyada sonrasına ayarlarsanız çok güzel sonuç alırsınız..özellikle sırağda baştan 20 arayla alınki 3 ay böyle devam edinki kıllar beslenmeden yani fazla uzatmayın tüyleriniz hemen sirağda yıtırınki besleme olayı otadan kaldırın..sonuç mükemel bişekilde tüylerden kurtulmuş olursunuzzz.mutlaka deneyin benden paylaşması...

slm arkadaşlar tüy sorumu allah şükür bende yok .ama arkadaşımda var onunda başı belaydaydı .şimdi belada kurtuldu tüy sorununda .nasılmı inanki çok kolay .ve yeterki düzenli sirağda kullan-yani renk günün 15 ün önce veyada sonrasına ayarlarsanız çok güzel sonuç alırsınız..özellikle sırağda baştan 20 arayla 3 ay böyle devam edinki kıllar beslenmeden -yani fazla uzatmayın tüyleriniz hemen sirağda yaptırınki besleme olayı otadan kalksın..sonuç mükemel bişekilde tüylerden kurtulmuş olursunuzzz.mutlaka deneyin benden paylaşması...

kızlar artık ben daha fazla dayanamadım ve dün iple bi güzel aldım yüzümü!!Resmen bir pancar oldum..kabardı bütün yüzüm:KK43:sivilce yapmasın die imex ve fucidin sürdüm yatmadan önce..sabah kalktım pek bişi yok hafif kabarık ve pembelikler var yer yer.sanırım yarına kalmaz bi sorun..Sonunda kurtuldum o tüylerden çoookkk mutluyum kızlar:nazar:a.s.

kesinlikle sir ağdayla kıllar fazla uzamadan alırsanız azalıyor her seferinde. ben artık bacaklarımıda düzenli bir şekilde almaya başladım ve azalma var çok şaşırıyorum açıkcası buna çünkü sir ağdadan başka hiçbirşey kullanmıyorum. eğer iğneli epilasyon yaptırıyorsanız regl bittikten 15 gün sonra gitmeniz sonucunda daha etkili oluyor. 10-15 kıl tamamen yok olurken başka zamanlarda o gün bu sayı 50-60 a çıkıyormuş. zaten o döneme getirirsenizde ağdayla yada jiletle alsanız bile çok yavaş uzuyolar.

X